Кажете ми защо?

  • 4 621
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 013
Скъпи татковци помогнете ми да го разбера моичкият. Не иска да излиза с мен и малките на разходка или пък той сам да ги изведе. Кото го попитам защо все си измисля някакви глупави извинения- бил уморен, имал работа и т.н.. Не разбирам каква е причината?  Като видя в парка татко с детето си направо реввам Cry
Той защото не знае как налитат младите гаджета на татковци с малки деца #Crazy Луда работа ти казвам Twisted Evil Няма отърване направо  bouquet  bouquet  bouquet

Абсолютно си прав! Преди близо 6 г., когато бяха бебета, баща им ги извеждаше понякога сам, а един цял месец - бяха на 8-9 м, ги гледа сам, защото аз се върнах на работа, а той беше в отпуска и баба още не беше поела щафетата.... Е, всеки ден ми разказваше как го връхлитали майчета и жени, разхождащи кучета, и се чудеше дали е заради него самия или сладките близначета...
Оттогава не е спирал да ги извежда сам... Взех даже да се замислям Laughing Wink Wink

# 31
  • Мнения: 739
веднъж пред блока държа беба на ръце, да купя нещо, и с радост установи колко много млади жени го заговаряли и се радвали на бебка  Joy. Даже накрая дойде при мен, че се притеснил от толкова контакти  Joy. Изяви голямо желание да се показва по-често с нея, но за съжаление пуста работа, време за почивка няма  Sad. Иначе с малко кученце (или бебе  hahaha) определено се привлича внимание  smile3521 главно у противоположния пол. Държи я и се оглежда  Whistlinghahaha

# 32
  • Мнения: 8 917
Скъпи татковци помогнете ми да го разбера моичкият. Не иска да излиза с мен и малките на разходка или пък той сам да ги изведе. Кото го попитам защо все си измисля някакви глупави извинения- бил уморен, имал работа и т.н.. Не разбирам каква е причината?  Като видя в парка татко с детето си направо реввам Cry
Тренировки е решението  - не се отказвай Wink  bouquet

# 33
  • Мнения: 483
Много е неприятно, аз още от сега се боря с това, и много се надявам като родя живот и здраве да излиза с нас защото и аз бих се чувствала ужасно и бих плакала за това. В крайна сметка най-добре е той сам да го иска за да не се налага да се "бориш" с него, но не бива пък и да се правим, че е все едно и да го оставим на мира.  NaughtyДетето, децата са и негови и не може да постъпва така.

# 34
  • Мнения: 179
Моят пък от години така се е срастнал с работата и с колата си,че за никакво ходене пеша не може да става дума.Даже и до магазина ходи с  колата,а на главната в Пловдив не е ходил от години.Смята го за голяма тъпотия да се шляе ей така.Най много да идем на кафе някъде.Обаче и с приятели не излиза,за риба не ходи...

# 35
  • Мнения: X
Аз още не съм родила, аи съм в ранна бременност, но питах таткото дали ще го е срам да извежда бебето и той чистосърдечно си призна, че много ще го е срам и той не знае от какво, определено не от самото бебе, ами по-скоро от факта, че "щял да бута количка като изоглавен, без посока". Обясняваше ми как като видел татковци с количка, всички без изключение си обръщали главата на другата страна и кадето има повече хора, засилвали крачка Simple Smile))

# 36
  • София
  • Мнения: 3 390
И нашият татко не обича много да излиза с нас. Не знаммм  newsm78 според мен си е до човека. Просто някои са по-темерутести и сякаш е трябвало да живеят сами на самотен остров.По-добре биха се чувствали! Mr. Green

# 37
Имам 2 деца. Баща им изобщо не е излизал специално с нас на разходка, освен като ходим заедно на гости, до магазин или нещо такова.
Той наистина е много зает и аз не съм му се сърдила, защото се грижи безупречно за нас.
Някои майки (чиито мъже бяха неотлачно до тях по разходките)
ме подпитваха за нашия тати, а аз на шега им отговарях: " Нали знаете, че съм бизнес вдовица:)"
Така, че не го тормози човека, може наистина да е уморен или да има нужда да си почине, докато вие с детето се разхождате.

# 38
  • Мнения: 1 001
За съжаление нашия татко не обича да ходи на кафета ...

А дали това не е причината?!?
Аз обичма да съм със семейството си, но не и да ходя по магазините (не че не го правя). Мама все има какво да види, а аз се "боря" с децата - на едното му се играе на криеница, а другото е запленоно от "чупещи" се играчки.

# 39
  • Мнения: 2 220
Мъжа ми излиза с нас и намирам това за напълно естествено. На мен понякога например може да не ми се излиза, но го правя, защото детето трябва да бъде на чист въздух. Така че това защо да не важи и за него? Аз също не обичам безцелните разходки, за това всеки ден си измислям някаква цел и прекарвам доста време навън. Виж, сам май не е излизал с бебето.

# 40
  • Мнения: 292
Сигурно се притеснява нещо човека, знам ли - моето момче се справя блестящо - даже и с двамата. И винаги намира начин да изведе малката, като се върне от работа ...  Явно е до човек ... и до нагласа ..., но според мен не се отказвай - все ще захапе Wink

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Повече от 5 год. сме родители, но на семейни разходки сме излизали не повече от 10 пъти- или е ангажиран, или е уморен. Не го упреквам и му влизам в положението.
Но има татковци и татковци. Имаме един комшия с 3-ма дребосъци, работи на 2 места. Не помня някога да съм го засичала сам, винаги има поне 1 дете с него, в повечето случаи и 3-те (а много често го виждам, не знам кога работи...). Жена само веднъж я засекох с децата Shocked

# 42
И нашия тати не излиза,е от време на време взима малката и я (разхожда) с колата.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 493
Аз още не съм родила, аи съм в ранна бременност, но питах таткото дали ще го е срам да извежда бебето и той чистосърдечно си призна, че много ще го е срам и той не знае от какво, определено не от самото бебе, ами по-скоро от факта, че "щял да бута количка като изоглавен, без посока". Обясняваше ми как като видел татковци с количка, всички без изключение си обръщали главата на другата страна и кадето има повече хора, засилвали крачка Simple Smile))
Извинявай, но това са пълни глупости.
ЗАСИЛВАЛИ карачка -  #2gunfire #2gunfire #2gunfire, напротив хвалят се на приятелите си и показват децата си с голяма гордост - нали са техни произведения.
Не се притеснявай от сега за това , като се роди дребосъчето включвай таткото във всички ежедневни грижи по бебето , без да го жалиш. Една от грижите е и извеждането на вън отначало ги остави сами на вън за 15 мин , следващият път за 20 и така докато не започне сам да излиза с бебето.  Намери начин да му подскажеш, че се справя блестящо като баща и може да отиде да се похвали на другите от племето - особено ако те нямат деца, а той вече ги е изпреварил - Спечелил е едно състезание!!!

Първият път когато мъжът ми изведе детето на вън сам - тя веше на 35 дни бебе и аз щях да припадна от притеснение като разбрах , че те двамата са на вън. След това вече ги оставях да правят каквото искат на вън - двамата.

# 44
  • Мнения: 819
Аз още не съм родила, аи съм в ранна бременност, но питах таткото дали ще го е срам да извежда бебето и той чистосърдечно си призна, че много ще го е срам и той не знае от какво, определено не от самото бебе, ами по-скоро от факта, че "щял да бута количка като изоглавен, без посока". Обясняваше ми как като видел татковци с количка, всички без изключение си обръщали главата на другата страна и кадето има повече хора, засилвали крачка Simple Smile))
Извинявай, но това са пълни глупости.
ЗАСИЛВАЛИ карачка -  #2gunfire #2gunfire #2gunfire, напротив хвалят се на приятелите си и показват децата си с голяма гордост - нали са техни произведения.
Не се притеснявай от сега за това , като се роди дребосъчето включвай таткото във всички ежедневни грижи по бебето , без да го жалиш. Една от грижите е и извеждането на вън отначало ги остави сами на вън за 15 мин , следващият път за 20 и така докато не започне сам да излиза с бебето.  Намери начин да му подскажеш, че се справя блестящо като баща и може да отиде да се похвали на другите от племето - особено ако те нямат деца, а той вече ги е изпреварил - Спечелил е едно състезание!!!

Първият път когато мъжът ми изведе детето на вън сам - тя веше на 35 дни бебе и аз щях да припадна от притеснение като разбрах , че те двамата са на вън. След това вече ги оставях да правят каквото искат на вън - двамата.



Наистина са глупости! Много се гордеят с децата си и наистина искат да ги покажат на всички! Големите страхове на мъжа са преди да се роди детето! От неизвестното! Изглежда им нещо много страшно  #Crazy, ли, знам ли?
Споко,наистина ще свикне като се роди бебето!

Общи условия

Активация на акаунт