Багаж за Шейново?

  • 3 805
  • 33
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 878
Моля споделете опит.
Вярно ли е че не слагат на твоето бебе твоите памперси?

# 1
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Moni
Моля споделете опит.
Вярно ли е че не слагат на твоето бебе твоите памперси?

Не, не е вярно!  Simple Smile
Ето моят списък за Шейново

# 2
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ами вярно е! Close
Така че не се набутвай да купуваш скъпи памперси. Купи най-обикновенни, но да са фабрично запечатани, а не да си купила голям пакет и да извадиш от него 20 бр.. Аз така направих купих най-обикновенните памперси, а бебка всеки път беше с различна марка, накрая я изписаха с Хъгис! Simple Smile
Те взимат пакета с памперси и го надписват пред теб за кое легло са ама после не ги слагат твойте. Същото важи и за мокрите кърпички. Купи най-обикновенни мокри бебешки кърпички с възможно най-малкия брой в пакет.
Успех! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 18 542
Цитат на: irka
Ами вярно е! Close
Така че не се набутвай да купуваш скъпи памперси. Купи най-обикновенни, но да са фабрично запечатани, а не да си купила голям пакет и да извадиш от него 20 бр.. Аз така направих купих най-обикновенните памперси, а бебка всеки път беше с различна марка, накрая я изписаха с Хъгис! Simple Smile
Те взимат пакета с памперси и го надписват пред теб за кое легло са ама после не ги слагат твойте. Същото важи и за мокрите кърпички. Купи най-обикновенни мокри бебешки кърпички с възможно най-малкия брой в пакет.
Успех! Simple Smile

Стига бе! Преди година и половина не беше така.
Аз бях купила някакви/не помня марката/ по 12бр. в пакет. Залепих пакетите с хартиено тиксо и станаха 24/нали искат 20 фабрично опаковани/ + едно пакетче кърпички от 15бр. на Памперс.

# 4
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Цитат на: cheta
Цитат на: irka
Ами вярно е! Close
Така че не се набутвай да купуваш скъпи памперси. Купи най-обикновенни, но да са фабрично запечатани, а не да си купила голям пакет и да извадиш от него 20 бр.. Аз така направих купих най-обикновенните памперси, а бебка всеки път беше с различна марка, накрая я изписаха с Хъгис! Simple Smile
Те взимат пакета с памперси и го надписват пред теб за кое легло са ама после не ги слагат твойте. Същото важи и за мокрите кърпички. Купи най-обикновенни мокри бебешки кърпички с възможно най-малкия брой в пакет.
Успех! Simple Smile

Стига бе! Преди година и половина не беше така.
Аз бях купила някакви/не помня марката/ по 12бр. в пакет. Залепих пакетите с хартиено тиксо и станаха 24/нали искат 20 фабрично опаковани/ + едно пакетче кърпички от 15бр. на Памперс.




Да ама аз като раждах декември миналата година беше така. Imp  А и леля ми работеше там като акушерка та тя ми каза, че така правят. Дори хубавите пакети памперс ги дават на аптеката в болницата и си взимат парите! Shocked  Ами сметни бебето стои средно по 3 дни и със сигурност не му сменят памперса 6 пъти на денонощие най-много 2-3 пъти ... еха колко памперси им остават! Close

# 5
  • Germany
  • Мнения: 7 878
Благодаря за съветите!
Аз купих от новите на Памперс, но явно ще си ги оставя за вкъщи, те и без това са 44 бр в пакет.

# 6
  • Мнения: X
Ами не слагат твоите си памперси, така че не се изхвърляй. Съмнявам се че ползват и кърпичките - най-вероятно всички минават под чешмата и хайде. Аз бях секцио та ми искаха 40бр. , че сме стояли по 5 дни!!!!

# 7
  • Мнения: 1 734
Да, така е не слагат твоите памперси. Аз раждах май месец т.г. и така беше,също и мокрите кърпички не ползват, но ги искат Imp . Преди време имаше тема за Шейново и някой беше написал, че акушерките ги продавали и за това искали запечатани памперси и кърпички Imp  Imp

# 8
  • Мнения: 3 379
На Чета списъкът е много хубав, само прибави прибори за хранене и чаша.

Да, не слагат твоите памперси, но ги сменят редовно - преди всяко хранене, а ти го водят на 3 часа да го храниш.

# 9
  • Мнения: 384
Цитат на: irka
Цитат на: cheta
Цитат на: irka
Ами вярно е! Close
Така че не се набутвай да купуваш скъпи памперси. Купи най-обикновенни, но да са фабрично запечатани, а не да си купила голям пакет и да извадиш от него 20 бр.. Аз така направих купих най-обикновенните памперси, а бебка всеки път беше с различна марка, накрая я изписаха с Хъгис! Simple Smile
Те взимат пакета с памперси и го надписват пред теб за кое легло са ама после не ги слагат твойте. Същото важи и за мокрите кърпички. Купи най-обикновенни мокри бебешки кърпички с възможно най-малкия брой в пакет.
Успех! Simple Smile

Стига бе! Преди година и половина не беше така.
Аз бях купила някакви/не помня марката/ по 12бр. в пакет. Залепих пакетите с хартиено тиксо и станаха 24/нали искат 20 фабрично опаковани/ + едно пакетче кърпички от 15бр. на Памперс.



Да ама аз като раждах декември миналата година беше така. Imp  А и леля ми работеше там като акушерка та тя ми каза, че така правят. Дори хубавите пакети памперс ги дават на аптеката в болницата и си взимат парите! Shocked  Ами сметни бебето стои средно по 3 дни и със сигурност не му сменят памперса 6 пъти на денонощие най-много 2-3 пъти ... еха колко памперси им остават! Close
Imp

Как ги връщат в аптеката скъпите памперси бе? АМа това вярно ли е наистина? Вие направо ме хвърлихте в тръстиката. Ми не е за вярване направо. А това че не слагат тези дето си купил също не е за вярване. Не стига дето искат да си ги носиш,а и не ги слагат същите. Ааааааааа, абе в таз държава наред ли са изобщо

# 10
  • Мнения: 3 379
Това с връщането в аптеката са пълни глупости...

# 11
А има ли къде да си оставиш багажа като те приемат,докато родиш? Не че ще нося кой знае какво,просто съм любопитна дали да си взимам помпата.

# 12
  • Мнения: 7 831
Цитат на: maria_maria
А има ли къде да си оставиш багажа като те приемат,докато родиш? Не че ще нося кой знае какво,просто съм любопитна дали да си взимам помпата.


Да има специални шкафчета в предродилна зала. От друга страна режима е свободен, можеш да излизаш по всяко време и могат да ти донесат и по-късно допълнителните неща.

# 13
  • Мнения: 3 153
Цитат на: maria_maria
А има ли къде да си оставиш багажа като те приемат,докато родиш? Не че ще нося кой знае какво,просто съм любопитна дали да си взимам помпата.

Багажът си е с теб навсякъде, дори в родилна зала, но точно там едва ли би ти изчезнало нещо:) За помпата-аз те съветвам някой да ти я донесе след като родиш и без това няма да ти трябва преди 2-3-тия ден!
А за това, че продавали памперсите чрез аптеката-направо е смешно:)Чудя се понякога на хорското въображение Simple Smile Верно, че положението в болниците ни не е цветущо, но чак пък дотам...Хората си имат склад, където държат неотворените памперси и кърпички, неслучайно ги искат неразопаковани, за да стават за съхранение. Иначе наистина не слагат конкретните памперси на съответното бебе-просто отварят един пакет и го ползват за всички.

# 14
  • Мнения: 419
Не мога да отворя списъка за Шейново Cry  Има ли някъде другаде подобен?

Общи условия

Активация на акаунт