Запек при бременни?

  • 113 999
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 25 203
 Embarassed Embarassed и аз като теб имам същия проблем, защото пия Малтофер, заради желязото, та да ти споделя днес какво направих (не бях ходила от четвъртък, та бая се бях притеснила):
1. изядох 1 ябълка на гладно
2. изпих 1 чаша топла вода с 1 ч.л. мед
3. изпих 1 чаша фреш от грейпфрут
4. изпих 1 чаша кафе с мляко и мед
Така се маймунясах  #Crazy, че докато да дойда на работа (1/2 час) щях да се напишкам, но...  Crazy Crazy ЕФЕКТ ИМАШЕ (и то невероятен).
Надявам се утре да нямам проблем  Embarassed Embarassed, въпреки че този Малтофер ми разказва играта.
Пфуууу, то като рецепта за диета станало...

# 16
  • София
  • Мнения: 6 971
Ако не оправиш положението с горните съвети, питай лекаря си дали можеш да пиеш Дуфалак.

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
при мен приемът на много течности ми помагаше много, както и Активията. Хапвах си редовно на закуска овесени ядки, които също разхлабват.
Има един чай на Блевит против запек, освен при деца действа и много добре при бременни мами Wink

# 18
  • Мнения: 666
 Шоколадче комфорт , също пробвай чай сена - майчин лист - аз от него пих много помага препоръчва се за бременни и родилки

# 19
  • Мнения: 265
аз освен всичко споменато до тук ще  добавя-бананче-пак на  гладно разбира се  Simple Smile
  Успех !

# 20
  • Мнения: 3 537
Шоколадче комфорт , също пробвай чай сена - майчин лист - аз от него пих много помага препоръчва се за бременни и родилки
Цъ , сената не се препоръчва при бременни, защото предизвиква колики

# 21
  • Мнения: 109
Познат проблем Joyпо-леки храни,течности,супички и т.н.както са писали и др.мами,ако не се подобрят нещата пробвай дуфалак-аз го пия често,че иначе smile3550

# 22
  • Мнения: 1 027
Аз винаги съм го имала този проблем, а през бременността съвсем. Пробвам с кола, сладолед и всякакви комбинации, които предизвикват обратния ефект.

# 23
  • Мнения: 307
 Чай  Blevit L, киви,  Активия с фибри, Дуфалак.

# 24
  • Мнения: 174
Много вода, до 3 литра на ден, както сладко или сок от рози - има ги във всички по-големи магазини.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 847
Шоколадче комфорт , също пробвай чай сена - майчин лист - аз от него пих много помага препоръчва се за бременни и родилки
Не вземай този чай преди да се посъветваш с лекар. Аз имам много лоши спомени преди 2 години, хем не бях бременна - щях да "умра" от болки в корема.

# 26
  • София
  • Мнения: 401
Ами и аз го имам този проблем и понякога ми помага топло мляко или вода с лъжица мед, но понякога не Tired

# 27
  • Мнения: 298
Сутрин на гладно:
1. една чаша хладка вода с мед
2. плод- ябълка или нещо друго

Замени белия хляб с "Бонус" - ръжен, пълнозърнест (поне по 2 филийки на ден).

1,5 - 2 литра течности на ден. (за предпочитане вода или чай).

# 28
Млечна захар, помага веднага Peace

# 29
  • Мнения: 1 878
Често се случва  Confused води и до появата на хемероиди, та е добре да не се допуска за дълго време. Аз пиех Дуфалак ако не се оправях с плодовете, зеленчуците и мюслито. Важен е и правилния хранителен режим - суровите зеленчуци стимулират перисталтиката.

Общи условия

Активация на акаунт