Изгониха ни от магазин,защото сме с количка с дете!!!

  • 3 354
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Мили мами,не ходете в мебелен магазин АРОН!(бившия магазин Аско Деница в Младост)

Преди 2 дена отидохме с моя съпруг и дъщеря ми, която е на 1 год, да купуваме холна гарнитура.
Още от вратата една служителка ни посрещна с думите:"Тук е ЗАБРАНЕНО за детски колички с малки деца.Политика на фирмата!"Попитах я, като няма на кой да си оставя детето как да пазарувам от вас???
Тя вдигна рамене и каза, че все пак не можем да влезем тримата,защото сме с количка с дете!!!
Не знам каква е тази политика на фирмата, но със сигурност няма да пазарувам от тях.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 1
  • Мнения: 4 053
от същото място и нас ни изгониха преди около 10 дена #Crazy
с колички неможело..... Close .ама аз направих скандал та ми мина бързо

# 2
  • София
  • Мнения: 9 857
Преди две години и мен ме изгониха от Арон.Не бях с количка,а с двегодишната си дъщеря.Казаха ми че не пускат малки деца,защото " пипат много". Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 5 228
Е това е нещо, което може да ме изкара извън нерви. Както някой беше писал поподобен повод, защо не сложат табелки "С деца, кучета и сладолед до тук"  Twisted Evil. Ясно, че е политика на фирмата, но на мен ми се вижда като супер тъпа форма на дискриминация.  Интересно собствениците дали знаят за тази "политика"?

# 4
  • Мнения: 2 255
Ами да си държат тъпите мебели за себе си, много ги "обичам" такива  Rage не стъпвам в магазина/заведението им ни с количка - ни без  Rage

# 5
  • Мнения: 46 508
Мисля, че Метро въведоха тази мода, не знам какво може да се направи, но явно тези случаи ще зачестяват ...

# 6
  • Мнения: 3 447
Мисля, че Метро въведоха тази мода, не знам какво може да се направи, но явно тези случаи ще зачестяват ...
Ахам, нас ни изгониха от Метро в събота... и ни изгубиха като клиенти Crossing Arms

# 7
  • София
  • Мнения: 596
Далечко ми е Младост, но ако имам път натам ей така за  спорта ще влезна в тоя магазин  #2gunfire
#2gunfireкакви са тези тъпанарщини, с децата навън!!!! #Crazy
От цялата тая работа Въпросния Магазин губи, не ние, мебели вече има на много места!
Напоследък ми се е случвало именно продавачки/сервитьорки в магазин/заведение да занимават Александър, докато разглеждам или си поръчвам нещо!  Peace

# 8
  • Мнения: 551
Доста  неприатно, но какво да ти кажа вече нищо не може да ме изненада в тази България, аз наскоро ходих с количка до  Арон в Деница и ме пуснаха /явно жив късмет/ но преди  това  ме изгониха от един детски  магазин където ми обясниха че не можело  да се влиза с  колички. Просто губи магазина .

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 402
Стига бе! К'ва е тази политика?
Ние миналото лято ходихме поне 5 пъти до АРОН (но в Габрово) и не само, че никой не ни изгони, но и докато попълвахме договора за мебели ни извадиха един куп играчки и занимавки за детето.... Явно това си е някаква софийска политика....  #2gunfire

# 10
  • Мнения: 2 723
Отврат, мислех да ходим там в събота да си вземем един диван разтегателен за детската стая (за баби). Направо нямам думи, какво да направим с бебетата, да ги вържем до дървото при песовете ли smile3514 smile3511 smile3514
Няма да стъпя там

# 11
  • София
  • Мнения: 1 802
За Метро съм съгласна, там е опасно за деца, обаче за Деница  #Cussing out на нас ни се случи двама яки младежа да ни направят луди за едно левче паркинг  #Cussing out

# 12
# 13
  • Мнения: 1 608
Възмутена съм! Не влизам вече там! #2gunfire

# 14
  • Мнения: 2 142
Ами аз за Метро, до някъде съм съгласна, макар че ми създава известни притеснения. Все пак Метро е магазин за фирми и на едро, независимо, че всеки с карта може да пазарува от там,  но там се пазарува с много големи колички, движат се разни кари, има много хора, но определено не мога да го приема за магазин в които се пазаруват мебели за семейството. Най-вероятно, не може и да седнеш на мебелите, ако не ги капарираш предварително!  #Cussing out

# 15
  • Мнения: 1 426
явно след нашето посещение с терминатора преди 2г, който им издраска всички листи и се качи на всички столове са предприели тази мярка,  Mr. Green, едвам го изтърпяха, ама я са ми казали нещо я съм ги  #2gunfire тия кокошки. То още тогава им личеше, че не понасят малки досадници, ама нали трябва да ти вземат паричките.

# 16
  • Мнения: 1 680
И нас ни изгониха от метро. Искахме да влезем със 7 весечно бебе носена на ръце, а не в кенгуро и то за да му купим количка от там.
Що за простотия! Детето като е в кенгуро можеда протегне ръчички и да събори нещо от някой рафт, а като си го гушнал какво може да направи!?!?!?
Оказа се, че не е имало имсъл да бием път до там - летните колички бяха голям БОКЛУК!

# 17
  • Мнения: 4 668
Това ме вбесява ужасно ! Нали купувате мебели за семейството , къде да си оставите детето ? Аман от идиоти .  #2gunfire Аз така имах случка в Малечко в Борово , но след като им обясних някой неща сега ми отварят вратата , за да влезя с количката !

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Едва ли е политика на фирмата,миналата седмица ходихме в пловдивския Арон,не бяхме с количка,но пък детето се катери по всички легла,пълзя по матраци,никой не ни направи забележка.Явно Софийски проблем,жалко Cry

# 19
  • Мнения: 2 922
Абсурдна работа  Shocked

# 20
  • Мнения: 1 102
Това е пълна тъпотия,да не би детето да изяде мебелите докато ги докосва. #Cussing out

# 21
  • Мнения: 3 356
Milena B.,за бой си.Как ще минаваш под платформата на електрокара.Аз като работещ там,ще кажа съвсем отговорно-не в кенгуро,ама никак децата не им е мястото там.Идея си нямате какви неща падат от 3 ред на регала.И не е въпросът дали детето ще бутне нещо от реда,а какво ще му падне на главата.Моя синковец съм го водила 1 път да  го видят колежките.
Наистина е проблем на кой ще си оставим децата за да пазаруваме,но за Метро съм 100% съгласна,особено в началото на промоциите и около празниците.Оттук нататък и аз съм готова за скандали  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 1 671
Направо съм потресена за Арон!  #Cussing out Заслужават никой да не им стъпи в магазина! За Метро - може би имат право - там не е много за деца, за тях трябва да има специални колички - като в Хит. Какво ще кажете да се пусне един черен списък с такива магазини - майките да знаят и да не ходят там - така губят доста клиенти - нали основно семейства си купуват мебели!

# 23
  • Мнения: 46 508
... Аз като работещ там,ще кажа съвсем отговорно ...

А аз като клиент ще кажа, че е време да се поработи в/у безопасността в магазина, има си изисквания, като не е обезопасен - да го затворят! Не искам детето ми да остане без майка или баща. И ние сме хора!

# 24
  • Мнения: 206
Тия хора не са вред

# 25
  • Мнения: 2 922
... Аз като работещ там,ще кажа съвсем отговорно ...

А аз като клиент ще кажа, че е време да се поработи в/у безопасността в магазина, има си изисквания, като не е обезопасен - да го затворят! Не искам детето ми да остане без майка или баща. И ние сме хора!
Подкрепям! Винаги ме е било страх от тези с електрокарите! Dizzy Face

# 26
  • Мнения: 3 356
... Аз като работещ там,ще кажа съвсем отговорно ...

А аз като клиент ще кажа, че е време да се поработи в/у безопасността в магазина, има си изисквания, като не е обезопасен - да го затворят! Не искам детето ми да остане без майка или баща. И ние сме хора!
Съвсем съм съгласна,даже мога да ти кажа на кой да се оплачеш и да дадеш предложение.
Не че ще има ефект,поне не дълготраен за съжаление.

# 27
  • Мнения: 46 508
Мога да се оплача за нещо конкретно, но на мен или пред мен нищо не се е случвало. Какво да напиша? "Една ваша служителка ми каза"  Thinking  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 356
Аааа,аз не съм служителка на Метро.Мърчандайзер съм.То на никой да не му се случва пупупу.
То хората все мислят нещо за безопастността,ама все недоизмислено си остава Grinning.

# 29
  • Мнения: 140
Какво ще кажете да се пусне един черен списък с такива магазини - майките да знаят и да не ходят там - така губят доста клиенти - нали основно семейства си купуват мебели!

Добра идея Peace

# 30
  • Мнения: 328
Голяма простотия.Думи нямам.Мен преди време ме изгониха с бебе в количка от супермаркет "Европа" на "Черни връх".

# 31
  • Мнения: 11 543
Е това е нещо, което може да ме изкара извън нерви. Както някой беше писал поподобен повод, защо не сложат табелки "С деца, кучета и сладолед до тук"  Twisted Evil. Ясно, че е политика на фирмата, но на мен ми се вижда като супер тъпа форма на дискриминация.  Интересно собствениците дали знаят за тази "политика"?
Това ме разби Shocked #ShockedКак може да слагат децата в една графа с кучета и сладолед #2gunfireНе бих пазарувала в такъв магазин-политика на семейството. Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 2 575
Мисля, че Метро въведоха тази мода, не знам какво може да се направи, но явно тези случаи ще зачестяват ...
Ахам, нас ни изгониха от Метро в събота... и ни изгубиха като клиенти Crossing Arms

О, нас ни изгубиха мноооого отдавна, още докато Ясен на няколко месеца беше в кошницата за кола - не позволиха да го вкараме вътре - нямал 7 години - ЧАО МЕТРО  - МОГА и БЕЗ ТЕБ!!!
А това за Арон вече е малоумщина!!!!Ако Метро обосновават забраната си с грижа за безопасността на децата ( имайки предвид щъкащите електрокари и висящите от високо кашони) то какво право имат АРОН?!!!!Да не би да им пипнат "скъпите" полски боклучави фолийни мебели ли?!?!?!
Леле, излизам от кожата си като чета такива неща Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 1 202
За някои магазини като Метро разбирам но този Арон какво като сте с количка?Вдигам скандал и това е #2gunfire!А и ще им кажа,че ме губят като клиент и ще правя АНТИ реклама на магазина им! Joy Joy

# 34
  • Мнения: 2 085
На мен ми се случи онзи ден-в детски магазин ми казаха да оставя количката пред вратата #Crazy,  аз - кръгом и навън.Не стига, че тук има 10-ина детски магазина, ами си гонят и клиентите.Благоевград е толкова далече от Европа.....

# 35
  • Мнения: 660
Мисля, че Метро въведоха тази мода, не знам какво може да се направи, но явно тези случаи ще зачестяват ...
Ахам, нас ни изгониха от Метро в събота... и ни изгубиха като клиенти Crossing Arms

Метро имат основание да не пускат деца до 7 години , тъй като там е подобно на склад и си е опасно за деца с тези постоянно хвърчащи мотокари . Подкрепям това , че не пускат до тази възраст-аз също заведох сина ми доста след като ги навърши , но тези в Мебелната къща ме изумяват - нали детенцето е на годинка и при това в количка ????

# 36
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Много лошо,не ходете повече там.Ние лятото избирахме диван и отидохме в Айко-имаше едно голямо скачане,сядане,дърпане ,блъскане на всичко,което докопаха.Никой нищо не ни каза,даже ни предложиха да занимават малкото за да разгледаме на спокойствие.
   Според мен е редно ,след като имат такива изисквания да има детски кът,където да оставиш детенцето си,но...  Sad

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Не ще да е политика на фирмата, защото в Пловдив няма проблем. Бяхме вчера с малката и имаше още семейства с малки деца - 2-3 годишни, които естествено тичаха в магазина, отваряха чекмеджета и т.н., но никой никаква забележка не направи. Аз пък където и да отида с бебето, не са ме гонили, а напротив - дават й календарчета, говорят си с нея. А ако ме изгонят, ще им вдигна скендъл и няма да стъпя повече в такъв магазин.

# 38
  • София
  • Мнения: 44 088
Ама, че простотия е това - аз пък не их си оставила детето навън от магазин да ме чака в количката...или с него или хич.
А за Арон нямам думи направо...значе възрастни хора може да влизат, да пипат, да сядат и лягат и каквото си искат по де що мебел има вътре, а с количчки и малки деца не... ignore2 ignore2 ignore2
то такава простотия само в БГ може да ти се случи... Sick #Crazy Sick

# 39
  • Мнения: 1 883
За Метро съм съгласна да не се пускат деца.На един наш приятел в Била му паднаха  две бутилки ,едната му се чупи в главата ,а другата го удря в рамото. И персонала започнал да му се смее. Сега ще ги съди.Вече се замислям като трябва да пазарувам там. За Арон просто нямам думи. #2gunfire

# 40
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
За Метро съм съгласна, но за Арон мисля, че не са прави и само могат да изгубят от това.

# 41
  • Мнения: 5 370
Голем праз като ме изгонят отнякъде.
Че то има още 20 чешита магазини, моля моля.
В БИЛЛА най-редовно си пазарувах малко неща с Куинито заради големия и багажиник-дума не обелват. А мебелни магазини поне да искаш!!!! И КОМО, и АЙКО....и един куп квартални знайни и незнайни.
А пък това да не ме допуснат в детски магазин-което не се е случвало досега-директно ще им заявя, че ще им направя случая публично достояние. че ако искам да видя дрешката или обувката как стои???
Миналата седмица си ходихме до моя роден град-там клиентът е просто ЦАР, щото няма кой да пазарува. Confused Embarassed Нямат си хората парици....и това е. Въртяха ми се на пета в един разкошен магазин за дамска мода, където дрехите се дават НА ИЗПЛАЩАНЕ БЕЗ ОСКЪПЯВАНЕ. И понеже си ме знаят, че като си дойда, оставям яки суми-само дето не се разтопиха.
В единственото по-заредено детско магазинче, което беше метър на два, не само, че влязох, ами и щяхме да обърнем едно пюре-нищо не ми казаха.....

# 42
  • Мнения: 242
Почти по същата темата може да погледнете и тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=56193.msg1031850#msg1031850 Има доста кандидати за черен списък, за съжаление .....

# 43
  • Мнения: 10 758
Е това ме кара още утре да отида с малкия до Деница Mr. Green
2-3 пъти ми се е случвало да влизам в някой магазин с количката и да ми правят забележка, не не мога да влезна в магазина.
"Така лиии? Ми добре, ето ви детето, ето ви количката, оправяйте се с него докато аз напазарувам" .-  "Ама госпожо ако ревне какво да го правя, ама аз не мога да го гледам" -" Мен к`во ме интересува, че не можеш да го гледаш.Аз трябва да напазарувам, а ти като не ме пускаш с количката, ще го гледаш".Естествено винаги след такова малко спорче са ме пускали Mr. Green.

# 44
  • София
  • Мнения: 11 703
Въобще не ме учудва това отношение!След като в един квалитетен детски магазин за какъвто се имат претенции в Малечко,не те пускат да влезнеш с количка,какво остава за друго място!

# 45
  • Мнения: 1 446
 #Cussing out #2gunfire
Същото ми се беше случило в един квартален магазин Есприт. Повече не ми е стъпил крака там.

# 46
  • Мнения: 649
е гати политиките  #Cussing out вие ме уплашихте! ама я им теглете по една .... ( извинявам се!) малееее, мен някой ако не ме пусне какъв скандал ще му вдигнаааа  box направо чета и не мога да повярвам, чак почвам да се ядосвам само от четене

Общи условия

Активация на акаунт