Дали ще ствам мама :)

  • 5 689
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, много изчетох, в много случай припознах и себе си.Но все пак...всеки е индивидуален.
Вчера трябваше да ми дойде,днес правих тест.Има бледа втора чертичка. Но преди години пак бях правила тест (вярно друга марка), но отново имаше втора бледа чертичка, а не бях бременна. Днес си направих Шурчек, купила съм си и втори за по-сигурно, но него ще го направя след ден два  Simple SmileТова което ме кара да мисля, че може да има бебче:Два дни преди датата на МЦ получих бледо розово кървене,което после стана кафеникаво-цялото чудо за има няма 24 часа, и отмина...Без болка без нищо.Което ме и подтикна да направя теста, защото четох за подобно кървене при захващането на зиготата за матката.Още съмнения поражда и един скъсан презерватив, в деня (според мобилното ми приложение) на овулация.Миналия месец цикълът ми дойде със закъснение от няколко дни, та не му вярвам много на приложението, но знае ли се....
Фактите, които ме карат да се съмнявам във верноста на теста-Синдром на поликистозни яйчници,в съчетание с обърната матка,абсолютно никакви съмнителни промени в тялото ми,нормален ПМС дори и болката в гърдите намалява.Мин. година горе долу по същото време ми се появи подобно кафеникаво течение,което беше без болка, но продължи повече от 10 дни,което доведе до посещение при гинеколог и откриване на 3мм. киста.
Моля за мнение, друг имал ли е бледа втора чертичка без наличие на бременност.Разбира се крайния резултат ще науча при лекар, но след като видя как ще се представи и втория тест.
Извинявам се за объркания и несвързан текст, но точна така ми е в главата, защото наистина сега не е точния момент за бебче, въпреки че не мога да си спра усмивката при мисълта,че може да го има  Grinning

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Направи и втория тест де Crazy
Аз не бих се сдържала два дни, какво да гадаем, направи и кръвен утре.

# 2
  • Мнения: 87
Здравейте , дами ! При мен ситуацията е следната последната ми менструация беше на 1ви март. Цикълът ми е къс 24-25 дни ... т.е на 24 трябваше да ми дойде . Вчера правих тест .. отрицателен , днес също правих тест ,отново отрицателен... Според  някои ови калкулатори на 11 съм била в овулация , според други на 13ти . На 9ти и на 14 имаме полови контакти , без предпазване . Днес почуствах подръпване в областта на пъпа, дали е имплантация ...?Разбира се болките в кръста и гърдите са на лице .. но тях си ги имам винаги преди менструация .

# 3
  • Мнения: 3
Здравейте , дами ! При мен ситуацията е следната последната ми менструация беше на 1ви март. Цикълът ми е къс 24-25 дни ... т.е на 24 трябваше да ми дойде . Вчера правих тест .. отрицателен , днес също правих тест ,отново отрицателен... Според  някои ови калкулатори на 11 съм била в овулация , според други на 13ти . На 9ти и на 14 имаме полови контакти , без предпазване . Днес почуствах подръпване в областта на пъпа, дали е имплантация ...?Разбира се болките в кръста и гърдите са на лице .. но тях си ги имам винаги преди менструация .

Какъв тест за бременност си правила? Въобще ли не е имало някакво подобие на втора чертичка? Защото при мен датите са горе-долу като твоите, само че цикъла е с продължителност 28-29 и дори понякога м/у 30 и 32 дни.Според калкулатора на 12 ми е била овулацията,тогава беше и акта.Получих зацапване преди 4 дни,което ме усъмни за имплантация. Но въпреки всичко не си вярвам много на теста. Някак много ми е бледа втората чертичка. newsm78 #Crazy

# 4
  • Мнения: 87
Теста е Clear Cjoice лента. Никаква чертичка няма . Предният път ми беше така бледа както при теб , резултатът се показа на 4 ден от закъснението . Пробвай след 3 4 дни нов тест , трябва да е станала доста по ясна

# 5
  • Мнения: 162
момичета, аз разбрах че съм бременна точно по този начин. Учудих се, че ми "дойде" ден по-рано. Беше бледо розово и до вечерта нямаше вече нищо. Изчаках да видя дали на другия ден ще ми дойде, но така и не дойде. Направих тест, втората черта беше много бледа, след два дни пак направих, пак имаше втора черта и тя беше бледичка, но вече бях сигурна, че има нещо Simple Smile Като отидох на лекар не се видя първия път ембрион, но след седмица като отидох вече се виждаше ясно, че ще ставам мама. В момента съм бременна в 6-ти месец Simple Smile
Дано съм ви била полезна Simple Smile и дано се похвалите, че чакате бебчета  Hug

P.S. Тестовете ми бяха Sure Check

# 6
  • Мнения: 87
момичета, аз разбрах че съм бременна точно по този начин. Учудих се, че ми "дойде" ден по-рано. Беше бледо розово и до вечерта нямаше вече нищо. Изчаках да видя дали на другия ден ще ми дойде, но така и не дойде. Направих тест, втората черта беше много бледа, след два дни пак направих, пак имаше втора черта и тя беше бледичка, но вече бях сигурна, че има нещо Simple Smile Като отидох на лекар не се видя първия път ембрион, но след седмица като отидох вече се виждаше ясно, че ще ставам мама. В момента съм бременна в 6-ти месец Simple Smile
Дано съм ви била полезна Simple Smile и дано се похвалите, че чакате бебчета  Hug

P.S. Тестовете ми бяха Sure Check


Simple Smile малко ти остава Simple Smile лека бременност ти желая и здраво бебче. Аз все се надявам да съм имала късна овулация ... и да мога да се похваля ...

# 7
  • Мнения: 1 283
Ганима, ПМС, обърната матка, идентичен случай с теб. Забременяване от раз, никакви проблеми и абсолютно верни положителни тестове. Имай търпение и направи пак.

# 8
  • Мнения: 10
Здравейте, трябваше да ми дойде на 2 март направих тест , който показа бледа втора черта, на на 4 още един пак беше бледа, а МЦ е много редовен усещам леко придърпване таа въпроса ми е кога да отида на кръвен

# 9
  • София
  • Мнения: 310
При първата ми бременност си направих тест още след първия ден закъснение, чертичката беше бледа, за това направих втори тест на следващия ден и чертичката беше ясна. Може би седмица- две преди датата на цикъла имах силни, краткотрайни болки, все едно всеки момент ще ми дойде, но така и не ми дойде. Другия симптом бяха гърдите... освен, че се увеличиха и наболяваха леко, точно като ПМС, при стискане на зърната обаче се показваше белезникава капчица, което ми направи силно впечатление. И сега при втората ми бременност беше същото и точно по гърдите си разбрах още преди да си направя първия тест, който впрочем също беше с бледа черта.

# 10
  • Мнения: 1 069
Стига с тея бледи черти.....

Давайте кръв за бета ЧХГ, и това е.    Peace

# 11
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Кръвния тест изобщо не е страшен, аз имах един период в който през 2 дни го правех,та чак докато не видяхме плоден сак и съдечна дейност.

# 12
  • Мнения: 3
Здравейте Simple Smile да кажа, понеже аз започнах темата за бледата чертичка  Grinning Grinning Grinning та моята бледа чертичка утре ще влезе в 8 г.с Simple Smile на четвърти ходих на видеозон и много се изнендах като се видя точицата, защото четох, че нямало да се види толкова скоро, освен ако не е с вагинален. Но си се видя и нормално... та така... има ли чертичка...било то и бледа... ЧЕСТИТО  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 310
 Hug Честитооо!!! Хайде сега лека и безпроблемна бременност!!! Wink

# 14
  • Мнения: 1 052
Честито, лека и безпроблемна бременност Simple Smile
Ама и вие с тия кръвни тестове...
Трета бременност ми е и досега никога не съм правила кръвен тест, защо е нужно, ако всичко си върви наред?
Излишно напрежение, стрес, тормоз, бодене и пари. Мое мнение, не ангажирам никого. Бледа или не втора чертичка, появила се във времето на отчитане от производителя на теста, то си е чист положителен тест Simple Smile
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт