"The Family" трилър/мистерия сериал по ABC!

  • 1 477
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 460


Има излезли вече 5 епизода и български субтитри.Допадна ми,а не намирам тема за него,има ли други които го следят  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 462
Е сложи линковете с бг суб де ..

# 2
  • Мнения: 308
В Замунда го има заедно със субтитрите.

# 3
  • Мнения: 363
следя го и ми е много интересен за сега Simple Smile

# 4
  • Мнения: 460
И аз много го харесвам,особено сега като се потвърди че не е истинския Адам.Защо ли ще го връщата тогава?Все си мисля че е номер на майката за да спечели губернаторския пост и после президенстки евентуално.Доста брутално звучи,но не и е чиста работата  newsm78

# 5
  • Мнения: 363
и аз смятам, че е ход на някой, но сякаш изключих майката от подозрение (все си мисля, че поне в някой момент щяха да намекнат, че тя има намеса, а тя непрекъснато преживява нещата и истерясва - дори когато никой не я вижда). По едно време мислех за дъщерята, но не показват каква е връзката ѝ с "похитителя" все чакам "Адам" да се издъни с нещо каква е целта/плана им с онзи, а план има съдейки по ключа, № на алармата и т.н.   Thinking Похитителя хем има поведение, че уж "Адам" е избягал, хем в същото време Адам навежда на мисълта, че всичко е стратегия. Дори за картичките смятам, че е нагласено...

# 6
  • Мнения: 460
Да,доста по сложно е,със сигурност и едва ли ще го разкрият преди последния (22 ще са  Laughing ) епизод,да видим как ще ги навържат нещата,дано има смислена и логична развръзка и финал.В 90 % от случаите става дума за извършител член на семейството,но още не мога да " усетя " кой е  newsm78 Залагам на майката защото има най голяма изгода,но аз отдавна на вярвам на хората и как изглеждат,винаги съм мнителна и предпазлива,та може и да сгреша  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 363
Реално погледнато е така, но забелязах как реагира, когато легна до него в килера и го чу да повтаря "Аз съм Адам някой си". Показват я, когато е сама, че пак ѝ е кофти, въпреки, че като се замисля в тези моменти си спомня само за моменти, когато е бил малък, а истериите са винаги пред други хора. Дъщерята обаче също е на голям зор майката да спечели, чак стигна до там да заплашва баща си, а и е взела картона на Адам, след което не даде логично обяснение... Абе важното е, че държи интереса, дано наистина не го разводнят и не отлагат съществените разкрития 5 сезона

# 8
  • Мнения: 308
Аз мисля, че бащата е направил нещо.

# 9
  • Мнения: 453
Скрит текст:
Знаех си, че момчето не е Адам. Само не разбрах кой направи така, че ДНК теста да съвпада?

# 10
  • Мнения: 363
Скрит текст:
Знаех си, че момчето не е Адам. Само не разбрах кой направи така, че ДНК теста да съвпада?
Скрит текст:
"Сестрата" - Уила. Подготви това, когато взе решение да ги размени, после се отказа, но пропусна да разчисти тази каша. Аз поне с такова впечатление останах, защото докато репетираха и го подготвяше за Адам, взе от косата му и я сложи в стаята на Адам или нещо такова беше.

Общи условия

Активация на акаунт