Shadowhunters (Реликвите на смъртните) 2

  • 57 351
  • 522
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 440
Преди хиляда години ангелът Разиел смесил своята кръв с човешка и създал Нефилимите. Полухора, полуангели, те бродят в нашия свят невидими, но винаги край нас - те са нашите защитници. Наричат себе си Ловци на сенки. Ловците на сенки следват законите, записани в Сивата книга, дадена им от ангела. Тяхната мисия е да защитават нашия свят, от нашествениците идващи от други измерения и наречени демони - същества които бродят между световете и унищожават всичко по пътя си. Ловците на сенки имат за задача и да пазят мира сред Долноземците: полухора, полудемони, познати ни като магьосници, вампири, върколаци и феи. В своята мисия те са подкрепяни от тайнствените Мълчаливи братя, чиито устни и очи са зашити. Мълчаливите братя властват над Града от кости, гробищен град, разположен под улиците на Манхатън, в който се пазят телата на мъртвите Ловци на сенки. Мълчаливите братя съхраняват информация за всеки ловец на сенки от самото му раждане. У тях се намират и реликвите на смъртните, трите свещени предмета, които ангелът Разиел дал на своите деца: Меч, Огледало и Бокал.

Хиляда години нефилимите са пазили Реликвите на смъртните. Ала това е било преди Въстанието, което за малко не унищожило тайния свят на ловците на сенки. Макар Валънтайн, ловецът на сенки, предизвикал Въстанието, отдавна е мъртъв, пораженията които оставил след себе си, така и не се изличили. Изминали са петнайсет години от Въстанието. Август е. Улиците на Ню Йорк се пукат от палеща жега. Сред долноземците се носи слух, че Валънтайн се е завърнал и води след себе си армия от Бездушни. А Бокалът на смъртните е изчезнал...

Акаунт в Туитър на сериала @Shadowhunters

Двойките, тройките...





Няколко руни

# 1
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Благодаря,за темата bouquet

# 2
  • DE
  • Мнения: 9 068
Много добре изглеждат всички на снимката с белите дрехи.

# 3
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря за темата Мир  bouquet
Чакам утрешния епизод.  smile3508

# 4
  • София
  • Мнения: 3 581
Рал, не можа ли да сложиш на главната картинка Алекчо, та тая рижа лелка я изтипоса. Mr. Green

# 5
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 440
Там е обща, но пък сега може да се слагат колко ви душа иска Алек-Малек Whistling

# 6
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Crazy

# 7
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
 bouquet

# 8
  • Мнения: 8 578
Официалното име на 12 епизод е ''Malec''.  Joy Joy Joy Joy Joy

# 9
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Дам.  Laughing
И?

# 10
  • Мнения: 8 578
Ми нищо. Смешно ми е. Обикновено ship имената се използват от феновете, а те цял епизод кръстили така. Laughing

# 11
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Тяхна си работа, стига епизода да е добър.
Големи надежди възлагам, че всичко досега е  ooooh!.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 826
Благодаря за темата  bouquet
На мен пък всички ми харесват, с изключение на оранжевото чудо  ooooh!
Иначе и аз съм фен на Малек  Heart Eyes

# 13
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Rolling Eyes
Само на Малек ли?
Или и на Алек?
Да знам да правя ли място? Flutter

# 14
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 440
Да вземем направо да се преместим на дърво. Клони много, но корен един Whistling

Общи условия

Активация на акаунт