Оцет за влагалищни промивки!!!

  • 31 113
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 178
Личната ми лекарка каза да си правя промивки с оцет! Много страшно ми се струва и искам да ми кажете някой правил ли си е такава процедура.
Аз имам някакъв дискомфорт вследствие на прекарано възпаление и се чудя дали да пробвам.
Мнения?

# 1
  • Мнения: 565
САКЪН! Ти да не би да искаш да се мариноваш вътрешно?  Shocked Дофторицата не се нуждае от коментар

# 2
  • Мнения: 13 683
Навремето така са се предпазвали от забременяване -с такава промивка се увеличава киселинността на влагалището, което убива сперматозоидите. Но сега, при наличието на толкова медикаменти е малко странно, макар че знае ли човек newsm78, може и да е права лекарката. Виждаш, че има връщане към стари, екологични продукти, както лекарствени, така и битови. При всяко положение, дори и да не помогне, няма да навреди. Чист оцет ли обаче, не е ли разтворен във вода?

# 3
  • Мнения: 5 313
Странна ми се струва тази работа с оцета. Thinking

# 4
  • Мнения: 46 438
Защо ти гое предписала? Тя гинеколог ли е Thinking

# 5
  • Мнения: 33
as polzvam'eEMP4'ot aptekata toj se izpolzva za higienen kontrol super e za promivki.i ne ec skup.  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 178
Не,не е гинеколог,ама ми изцепи нещо от рода "абе като родиш ще се оправиш и няма да имаш течения и проблеми" #Crazy
То само от това изречение може да си направи човек извода колко разбира-та повечето точно след раждане започват да имат гинекологични проблеми и инфекции.
А за оцета ми каза да се разреди с вода и с дамски душ да се промивам.
И аз не смея-погледнах я иронично и до там... Tired

# 7
# 8
  • Мнения: 2 178
as polzvam'eEMP4'ot aptekata toj se izpolzva za higienen kontrol super e za promivki.i ne ec skup.  bouquet
Миличка,би ли написала пак името на това което ползваш,че нищо не разбрах. Hug

# 9
  • Мнения: 4 298
За поддържане на нормалното кисело pH на влагалището, на мен ми е предписвал гинеколог промивки с млечна киселина. Продава се в шишенца в аптеките, на опаковката пише как се разрежда. Аз разреждах повече от предписаното, някъде към 1 ч.л на 1 литър вода.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 439
Джини, пооправили се ве4е...помня предишните ти постинги.
На мен след раждането ми изолират ве4е 3 бактерия и последния гинеколог ми каза да си направя промивки с йод, но не ми каза съотношение някоя мама ако знае да каже...

# 11
  • Мнения: 2 178
A я ми кажете ако сте се сблъсквали с подобен проблем.
Аз от 2 години ходя по лекари да лекувам течение,сърбеж и парене.Нещо не се получава и ми откриха при изследване на урина,че отделям албумин и ми има нещо на бъбреците.Тия дни ще отида на нефролог,но междувременно искам да знам нормално ли е да имам течение и парене ако имам бъбречни проблеми,а да съм гинекологично здрава?май трябваше да пусна отделна тема,но не ми се натоварва форума с това Embarassed

# 12
  • Мнения: 2 178
Джини, пооправили се ве4е...помня предишните ти постинги.
На мен след раждането ми изолират ве4е 3 бактерия и последния гинеколог ми каза да си направя промивки с йод, но не ми каза съотношение някоя мама ако знае да каже...
По-добре съм,но като цяло пак си го имам проблема.
И аз съм правила промивки с йод-на едно канче с вода се слагат 2-3 капки йод,колкото да се оцвети водата.Внимавай да не прекалиш само,че ще се изпогориш -аз така бях сгафила с калиев перманганат /действа подобно,но за външно измиване/

# 13
  • varna
  • Мнения: 404
бъбречните проблеми и най-вече албумина в урината няма общо с течението!!!

# 14
  • Мнения: 2 178
бъбречните проблеми и най-вече албумина в урината няма общо с течението!!!
Е,сега ме хвърли вече в джаза  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт