Аватарни игри 20

  • 35 611
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Захарчето, добре дошла.  bouquet Чудесен дебют! Чакаме редовни участия!

# 31
  • Мнения: 9 180
Ще ме изчакате ли за мъжовата тема Praynig
Имам снимките,а тази вечер ще сглобявам.

И въпросче имам newsm78
Преди също сме играли замъци и ако може пак да участвам със същата комбинация.Тя е толкова моя и толкова си я харесвам,че едвали ще направя нещо различно.

# 32
  • Мнения: 6 549
Захарче, много се радвам да те видя тук.
Добре си ни дошла!  Hug Hug

# 33
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
И въпросче имам newsm78
Преди също сме играли замъци и ако може пак да участвам със същата комбинация.Тя е толкова моя и толкова си я харесвам,че едвали ще направя нещо различно.

Защо не?! Нали и в предишни игри сме играли и със стари комбинации ...

# 34
  • София
  • Мнения: 630
Захарчето добре дошла!  Hug

# 35
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Захарче, добре дошла! Твои ли са снимките?

# 36
  • Мнения: 4 255
Захарче, добре си ни дошла! Страхотен дебют! bouquet

Туонче, ама разбира се, че можеш да играеш със старата си комбинация. Щом е твояТА, щом искаш нея да представиш, не виждам къде е проблемът. Peace Hug Кажи ни как е малчо! Нагодихте ли се, слушкате ли се, ходите ли на разходки, проходи ли вече или още само пълзи? Моето момиче вече прави първи стъпки и са толкова сладки като се хванат с каката за ръчичка и тръгнат да се разхождат - голямото бърза, малкото не смогва.. Joy

За мъжовете ще чакам колкото е нужно. Не се притеснявайте! Очевидно няма да стане тази седмица. В понеделник сутринта ще пусна общия пост на редовната и може би вторник вечер или сряда сутрин ще пусна и мъжовската. До тогава имате време Peace

# 37
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Добре дошлa,зaхaрче! Aз също съм тук от скоро Hug

# 38
  • Мнения: 2 874
Захарче, добре дошла!  bouquet

От мен едни облачни замъци:



# 39
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Много благодаря за топлото посрещане  Hug .Акаша не не са мои снимките,крадени са  Blush .Изглежда ми много интересно и дано успея да го посетя някой ден.

# 40
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Ето и моите замъци:



Последна редакция: чт, 31 мар 2016, 20:28 от Lady Brinne

# 41
  • Мнения: 4 255
Лейди, много хубаво ти се е получила връзката между първата и втората картинка! Heart Eyes

Грийни, толкова "твоя" комбинация! Heart Eyes

Ето и моята комбинация, макар да съм почти сигурна, че ще сменя аватара. Имам още няколко варианта, та се колебая. Crazy



# 42
  • Мнения: 5 128
Захарчето, добре дошла в темата и от мен  Hug
Дар, аз не бих сменила тази принцеса на аватара, стои чудесно, а и зеленото от снимката кореспондира чудесно с това на подписа, но ти си знаеш най-добре  Peace  Heart Eyes

# 43
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 047
Захарче, радвам се, че се реши да се включиш и тук и ти пожелавам много приятни моменти сред нас и безброй победи  Wink Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 630
Ето ме в замъка



Общи условия

Активация на акаунт