Китайски магазин-Варна

  • 6 260
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 241
Къде има такъв магазин  Confused:
Знам че в Пикадили продават някой продукти,но това което ми трябва го няма  Sign Exclamation

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 123
на Колхозния пазар - така наречените гаражи
там има едно магазинче в което продават подправки, билки, виждала съм и китайски храни, но незнам точно какво ти трябва

# 2
  • Мнения: 4 212
Ами преди години,разбирай 4,5, имаше един на "Бенковса "то4но срещу "Папиниерското дружество",малко по¬надолу от Образцов дом. Слиза се по едни стълби4ки,като в мази4ка е.Имаше доста неща тогава.....може и ве4е да не съществува.. Rolling Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Цитат на: Teya
Ами преди години,разбирай 4,5, имаше един на "Бенковса "то4но срещу "Папиниерското дружество",малко по¬надолу от Образцов дом. Слиза се по едни стълби4ки,като в мази4ка е.Имаше доста неща тогава.....може и ве4е да не съществува.. Rolling Eyes

аз живея на Бенковски, но не знам нито такова дружество, нито такъв магазин

# 4
  • Мнения: 5 241
Немога никъде да намеря Сусамено олио например  Embarassed Търсих и в Метро и в Пикадили.Днес ми казаха да проверя в Бурлекса  Bulb
Незнам още какви подправки се слагат на китайско (например пиле със зеленчуци или китайския ориз с яйца),ако имате идея кажете още какво да търся Wink

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Дид, соев сос, джинджифил и босилек са напълно достатъчни за китайска манджа, особено с пиле.  Може и куркума за цвят. Това сусамено оливо какво прави?
Впрочем някой да ме светне как се приготвя точно вакуумирания бамбук, понеже често се опитвам да го сготвя, но става противен и безвкусен. Може да е от срока на годност пък..

# 6
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Didorani
Цитат на: Teya
Ами преди години,разбирай 4,5, имаше един на "Бенковса "то4но срещу "Папиниерското дружество",малко по¬надолу от Образцов дом. Слиза се по едни стълби4ки,като в мази4ка е.Имаше доста неща тогава.....може и ве4е да не съществува.. Rolling Eyes

аз живея на Бенковски, но не знам нито такова дружество, нито такъв магазин


Сега да обяснявам."Папиниерското дружество" се намира до един магазин за мокети и килими,всъщност това е един магазин за цветя.То4но отсреща както е блока на 4, 5 етажа,в една от мазите,влиза се от към "Бенковска" е направен китайски магазин или поне преди няколко години имаше такъв. Rolling Eyes

...и аз съм била на "Бенковска",в един от блокове4е Доктор Славова¬зъболекар има кабинет на 1 етаж Grinning ,наблизо е и детската градина,дъщеря ми като беше малка ходеше там. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт