Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 март 2016, 20:24 ч.

Казанлък

• 11 665
  • 37
  •   1
Отговори
Здравейте,
старите теми за Казанлък са много стари и не намирам активна, затова си позволявам да пусна нова.

Аз не съм от Казанлък, но ни предстои с малката да поживеем там за някой друг месец.
На първо време бих искала да попитам някой има ли впечатления от ЧДГ (или май е по-скоро занималня) "Джани Родари". Има ли нещо друго от този тип, някакви летни занимални. Също всякаква информация от този тип и за всякакви детски занимания ще ми е от полза. Дъщеря ми е на 6 и половина.

Благодаря предварително!

# 1
  • Казанлък
Здравей, Джани Родари е тип занималня. Приятеля ми работеше там като помощник възпитател. Чисто и просторно е, има играчки, дечицата гледат и детски. За цените не мога да кажа, не съм запозната.

# 2
Здравейте,
не знам дали питането ми е за тази тема, но не знам къде отиде другата казанлъшка тема, та ..  Hug

Ще си имам първокласник този септември. Насочили сме се към ОУ Г.Кирков, г-жа Джегарова.

Молбата ми е - ако имате познати, чието детенце ще е в това училище, и ако -
* детенцето НЕ е агресивно
* НЕ използва груб език

Много бих искала да са в една паралелка с моето.

Осъзнавам, че не е възможно да се ограничат проявите, но, все пак - като родител, май това ми е по възможностите на този етап.

По-голямото ми дете е в класа на г-жа Джегарова в момента. И сега е 4 клас.

Жената е страхотно старателна. Но реално, в класа има 4-5 деца, на които им куца домашното възпитание, и оказват стрес върху целия клас.

Бих искала за по-малкото ми дете, доколкото е възможно, да избегна подобна ситуация.  Hug Hug Hug

Пишете ми ако имате въпроси. Или погледнете във Фейсбук, г-жата има страница.

# 3
  • Казанлък
Хайде, мами от Казанлък! Къде сте, къде се изгубихте, че замряха старите теми? Идвайте тука да се запознаем и да си обменяме мнение и опит! baby_neutral Laughing Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 4
как е, мами? някоя пробвала ли е частната кухня - на Гладстон?

# 5
Частна кухня ли има?Аз не знаех...Къде е точно,някъде до яслата ли?

# 6
срещу големия блок до слата, отсреща има магазин. там се пита.
доставят и до вкъщи доколкото разбрах, 50 ст е доставката

# 7
ама това да не е храната ,която се прави в С.Загора в частната кухня и се доставя в Казанлък?

# 8
Не знам да си призная. Ние я пробвахме - на мен не ми хареса. едното беше риба с картофи, но преобладаваше вкусът на морковите. Детето ми само това изяде. Спаначената супа - тц., деертът - кисел - тц. Той по принцп кисели не уважава, ама като за 3,30 ли колко, заедно с доставката, очаквах повече. Държавната е за предпочитане за мен, а и грамажът е повече.

# 9
На колко год.е детенцето ти?Защото ние сме на ясла и не ползваме никаква кухня

# 10
здравей, на 1 г и 5 месеца.
Ако сте на яслата - Васил Левски - как е там? Доволни ли сте? Много ме притеснява ако го пусна на ясла, да не вземе да се разболява. По-големият батко беше ужасно болнав - бяхме до вакуумната. Rolling Eyes

# 11
Миналата година бяхме на яслата Васил Левски-там доста се разболяваше,а и яслата няма ремонт,няма изолация и духаше отвсякъде. Но казаха ,че това лято ще и правят ремонт и на нея.Аз от декември обаче,го прехвърлих до Вакумната.Еми мн.съм доволна от тая ясла .Но явно си е до организъм на дете за боледуванията . За Вакумната чаках 1 година да ни приемат,че нямало места. А на Васил Левски винаги има места. Аз го пуснах на ясла като ми изтече майчинството -2 год.навършени

# 12
Оки, но тя и сега не ми изглежда ремонтирана.

# 13
  • Бургас
Виждам, че не е писано отдавна, но дали можете да ми препоръчате козметичка за почистване на лице?

# 14
Виждам, че не е писано отдавна, но дали можете да ми препоръчате козметичка за почистване на лице?
Да.Ани се казва ,по Скобелевска точно преди Мед.център Ескулап

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт