Пловдив: Има ли оптика, която предлага мостри на лещи ?

  • 1 715
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 063
Идва време да си сменям цветните лещи, този път съм се спряла на сиви  Embarassed Май само те останаха от всички цветове. Обаче не искам да рискувам да дам 100 лв и после да приличам на вампир...ще ми се да мога да се видя, пък ако не се харесам, да пробвам и някой друг цвят, нещо по-така, досега съм била със сини и лилави ( виолетови, като тъмно сини ), естественият ми цвят е зелен. Та ме интересува дали в Пловдив има оптика, където има мостри за пробване. Не ми е досттъчно да видя само каталога... Преди знам, че имаше, но в един момент май всички взеха да се опасяват от конюктивит и спряха тези мостри Rolling Eyes
Ако има таквоз животно, ще се радвам на инфо, ако не- здраве да е, най-много пак да си взема сини Crazy

  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 186
Почти във всички оптики има мостри. Със сигурност има в двете оптики, дето са в уличката срещу Радиото и Телевизията и в оптиката на ул."Скайлер"- пресечката срещу кафе "Фешън". Последната е доста заредена, има и ръчно рисувани лещи.

# 2
  • Мнения: 1 290
До пицария Верди има една оптика с мостри Буш и Ломб,може да се мерят,на мен ми стояха отврат CloseИ аз ще си търся ръчно рисувани,специално на Елеганс,някой ако знае къде ги има,да казва Peace

# 3
  • Мнения: 1 014
Аз си купувам цветните лещи от Сиопси на бул. Руски. Преди да ги купя влезнах в кабинета (в самата оптика) при лекарката и пробвах много цветове преди да избера. Даже водих мъжът ми с мен за съветник, но лекарката се оказа по-разбираща, все пак е продала не един чифт лещи. Още като ме видя по тена на лицето и цвета на косата ми предложи един от сините цветове. Аз първоначално исках зелени, защото цвета на очите ми е подобен - светло кафеви. Наистина нейното предложение се оказа по-добро. Това беше преди ок. година. От тогава съм си все с този цвят и не съм пробвала повече. Не знам дали продържават да пробват. Мога да потърся телефона им за инфо.

# 4
  • Мнения: 9 063
Ехааа, супер !
Явно на доста места имало...аз досега съм ходила главно в оптиката до Dreams, но там мостри нямат. Обаче явно има къде другаде. А как са цените в тези оптики, конкретно в Сиопси и тези за които Лейди М говори? Bausch and Lomb ме интересуват...
А за кое Верди точно става въпрос?

# 5
  • Мнения: 1 290
преди копчетата на главната става въпрос Peace

# 6
  • Мнения: 9 063
Хм, да, така и предположих, веднъж съм ходила там и ми хареса богатия избор Simple Smile
Благодаря ти  Blush

# 7
  • Мнения: 1 290
За нищо,дано да ти паснат,на мен само синият цвят ми стоеше горе-долу,но пак не ме кефи,не си личи много ShockedУспех  bouquet

# 8
  • Мнения: 7 186
Ехааа, супер !
Явно на доста места имало...аз досега съм ходила главно в оптиката до Dreams, но там мостри нямат. Обаче явно има къде другаде. А как са цените в тези оптики, конкретно в Сиопси и тези за които Лейди М говори? Bausch and Lomb ме интересуват...
А за кое Верди точно става въпрос?

В оптиката дето е в уличката срещу Радиото и ТВ цветните лещи на Бош и Ломб са 80 лв. чифта.

# 9
  • Мнения: 9 063
Лейди, благодаря и на теб Blush
Айде, дано скоро се похваля със хубави лещи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт