Перилни препарати и омекотители – 38

  • 81 687
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 394
Благодаря за новата тема!  bouquet

Взех за проба една малка кутия Ариел за бяло - е, пере страхотно.   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ще взема и голяма, особено лятото носим доста бели неща.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 7 056
През годините съм оцветявала в розово и въобще не беше приятно за моите мъже.  #Cussing out
И аз  Embarassed Помня, че мъжа ми "орева орталъка" тогава  Joy

# 17
  • Мнения: 68 583
Мдааа....и аз веднъж, решила да отменя майка ми, пуснах една пералня...една червена блуза на баща ми боядиса всичко в розов оттенък Whistling Това отдавна де..

Аз май ще  забърша една опаковка Ариел колор от Кауфланд утре...доста ми върви.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 361
Аз докато реагирам, вие сте изписали вече старата тема Simple Smile Ариел колор е, прах, от картонените кутии, слагам почти пълна мерителна каничка, програмата ми е обикновена, за средно замърсено памучно пране и това да ми изчезне петно е просто мираж! Определено като свърша ариела ще пробвам с персил, пък да видим. Отделно скоро ще трябва да взимам и някакъв бебешки, преди бяхме на тео бебе, ама и той слаба ракия.  Tired

# 19
  • София
  • Мнения: 963
И аз съм от доволните от новия прах Ариел. От както пера с него, препаратите против петна ми застояват. Даже скоро взех от Лидл спрей против петна и после се усетих, че скоро не ми се е налагало да ползвам нещо допълнително. Сякаш от Персил съм по-недоволна, но скоро ще направя нов опит да видим ще затвърди ли мнението ми или напротив.
Ще взема и аз да опитам този омекотител на Май Форест щом толкова го хвалите.

# 20
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 016
Вчера ходих до Кауфланд за Ариел за цветно прах - нямаше , само за бяло .
Консултанката ми каза да проверя в Хит , само ,че не ми се обикаляше , жега ми беше.
Взех от нашата била последната кутия за цветно като беше на промоция.
Аз съм от доволните от Ариел.
Но пък и не мога да се похваля с петна последно време.
Дали в Хит има промо Ариел?

# 21
  • Мнения: 207
Супер е темата  bouquet А да препоръчате перпарат за пране ако съм с хипер чувствителна кожа?  Blush

# 22
  • Мнения: X
Супер е темата  bouquet А да препоръчате перпарат за пране ако съм с хипер чувствителна кожа?  Blush

Ултрасензитив Денкмит, без омекотител при прането + допълнително изплакване.

# 23
  • Мнения: 207
Супер е темата  bouquet А да препоръчате перпарат за пране ако съм с хипер чувствителна кожа?  Blush

Ултрасензитив Денкмит, без омекотител при прането + допълнително изплакване.
Аз ако не сложа омекотител,ще е само с вода,общо 3плакнения

# 24
  • Мнения: X
Ами да. Само с вода. Защо тази химия (омекотителя) да остава по дрехите/кожата. Нали говорим за супер чуствителна кожа. Хората с такава кожа трябва да направят някаква "жертва". Избора е или омекотител или кожата.

# 25
  • Мнения: 207
Ами да. Само с вода. Защо тази химия (омекотителя) да остава по дрехите/кожата. Нали говорим за супер чуствителна кожа. Хората с такава кожа трябва да направят някаква "жертва". Избора е или омекотител или кожата.
Аз от няколко месеца правя жертви така да се каже...вече не мога да се мажа с никакви лосиони които ползвах преди  Sad Мажа се с мляко за тяло за атопична кожа,но моята не е точно такава....омекотителя,препаратите,сапуните и дезодорантите също трябва да сменя,изобщо целия предишен начин на живот се сменя.Предполагам няма да е само по време на лечението,а и през целия живот трябва да внимавам.Така че радвайте се на свободата да избирате,оцених я когато я изгубих.

# 26
  • Мнения: X
Ами щом е толкова сериозно положението наистина Ултрасензитив прах пробвай. Аз поне не съм срещала друг който например да е без ароматизатори а те са едни от най-големите алергени дразнещи кожата.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 250
Брей, че го хвалите новия Ариел от Кауфланд...той за цветно ли е ? Има ли смисъл от гръцки или немски Ариел color & style при това положение, и какъв ?

# 28
  • София
  • Мнения: 3 849
Благодаря за новата тема  bouquet

Аз от Ариел с новата формула за цветно съм доволна,но аз и от Персил за цветно съм доволна.Сега съм в чуденка да взема ли от новата формула Ариел за бяло или да си купя ОМО?

# 29
  • Мнения: 68 583
Препоръчвам ти Ариел с Ленора-за бяло. Ухае прекрасно. на мен поне ми допада.
Иначе Омо от новото не съм купувала, че все не хващам промоция, не че има много промоции за него де...но което и да избереш от двете, няма да сбъркаш според мен...

Общи условия

Активация на акаунт