За памперсите

  • 47 688
  • 201
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 143
Въпреки мненията на част от участниците относно PUFFIES, аз оставам най-доволна от тях! Веднага след раждането започнах с PAMPERS 1, но не ми бяха особено удобни за слагане. Мисля че и на бебчо не му бяха удобни...някакси не му стояха добре на тялото...незнам как да обясня по-точно. След тях съм ползвала единствено PUFFIES като никога досега не ми е пропускал през нощта, независимо дали е пишкал или акал повече. Според мен са удобни за момче, тъй като са по-издължени, сравнявала съм с други марки.

Според мен ако си доволна от PAMPERS си ползвай тях, просто опитай с по-големия размер, а и също обърни внимание как го залепваш...може и оттам да идва пропускането. Добри отзиви съм чувала за BABYLOVE - не съм ги ползвала.

Успех Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 956
Борим се с последния пакет бял памперс 1чка. След това започваме да тестваме. Благодаря за тзивите  
А какви мокри кърпи ползвате?

# 32
  • София
  • Мнения: 44 014
А какви мокри кърпи ползвате?
Най-добре никакви, но за много спешни нужди навън съм ползвала Event от всякакви други дупето му ставаше моментално на рани.

# 33
  • Мнения: 143
Аз ползвам БОЧКО и на МОЛФИКС. В началото Бочко не му понасяше, държат доста мокро и студено и като го триех съответно не му беше много комфортно и плачеше. Оттогава най-често ползвам Молфикс, те са малко по-сухи и плътни, според мен. Детето ги хареса, сега даже като го трия му е приятно и се радва, но предполагам и възрастта на детето е показател. От никоя от двете марки не съм имала подсичане, зачервяване или друг проблем.

# 34
  • София
  • Мнения: 11 452
Аз ползвам БОЧКО и на МОЛФИКС. В началото Бочко не му понасяше, държат доста мокро и студено и като го триех съответно не му беше много комфортно и плачеше. Оттогава най-често ползвам Молфикс, те са малко по-сухи и плътни, според мен. Детето ги хареса, сега даже като го трия му е приятно и се радва, но предполагам и възрастта на детето е показател. От никоя от двете марки не съм имала подсичане, зачервяване или друг проблем.

Как го триеш  Shocked?

Доволна бях от памперс актив бейби и пуфис.

# 35
  • Мнения: X
И аз избягвам употребата на кърпички, мия бебето на чешмата. Но все пак, при нужда, ползвам кърпичките на ДМ - най-неароматизираните, които намерих. Ползвам и техните памперси, момичетата по-горе са написали защо. Мъжът ми взе зелен Памперс скоро - хич не съм доволна, пропуска и бебето постоянно е мокро.

# 36
  • Мнения: 573
Кърпички - само и единствено Water Wipes, по същата причина, както и памперсите на Нати - не смърдят и поне на теория не са блъскани с химия.

# 37
  • Мнения: 143
Аз ползвам БОЧКО и на МОЛФИКС. В началото Бочко не му понасяше, държат доста мокро и студено и като го триех съответно не му беше много комфортно и плачеше. Оттогава най-често ползвам Молфикс, те са малко по-сухи и плътни, според мен. Детето ги хареса, сега даже като го трия му е приятно и се радва, но предполагам и възрастта на детето е показател. От никоя от двете марки не съм имала подсичане, зачервяване или друг проблем.

Как го триеш  Shocked?

Доволна бях от памперс актив бейби и пуфис.

Под "трия" имам предвид, че ползвам мокри кърпички при нужда - когато сме навън, в някой мол и т.н. Естествено най-добря вариант е измиване!

# 38
  • Мнения: 1 414
От самото раждане ползвам Молфикс и за 2 години са пропускали 2-3 пъти, когато нощем изпиваше по едно шише вода. Не намерих други с такова съотношение качество-цена. Пробвала съм Памперс, Еви бейби, Кам бейби.
Мокри кърпи ползвам Молфикс и Ганчев, самата текстура на кърпичката ми допада, а на Ганчев затварянето на капачето ми харесва, по-трудно се отваря от мъниците.

# 39
  • Мнения: 1
Според килограмите е. И аз ползвам премиум кеър на Памперс. Ако е 4 кг. трябва направо двойка да вземеш и къдричките около крачетата да са навън

# 40
  • Мнения: 1 700
мокри кърпи на бебелан зелен,ганчев,белите кърпи на памперс,Тужур на лидл

# 41
  • Мнения: 628
Мокри кърпички само и единствено Water Wipes - нямат никаква химия. Всички други масови такива са мини менделееви таблици  ooooh!

# 42
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз съм взела Уотъруайпс. Наистина няма т поне описана химия. Едни много мокри са и избърсват много лесно с идно движение.  Нощем ги ползвам , защото признавам си с това кърмене на поискване нямам сили цяла нощ и да се мием. Бебето е много светло с много чувствителна кожа и ако не бяха хубави кърпите , щеше веднага да му се отрази.  Имам и един стек пакети кърпички Бейбилав. Те също са много добри и не миришат. Баткото се бърше с Бочко, но е на 9 години. От 3-4 годишен е на тях. Иначе като бебе беше на Себа мед. Об а че малко скъпичко излизаха...

# 43
  • Мнения: 573
Само с Water Wipes го бърша при смяна на памперс от раждането му, не се е подсичал на 2 месеца и половина, но и сменям начесто и памперсите ни са Нати, т.е. еквивалент на кърпичките. Харесва ми, че са вода на кърпичка, точно каквото ми трябва за лесна и бърза смяна (с поне 8 оакани памперса на денонощие), без някави гадни ароматизатори и отрови.

# 44
  • Мнения: 2 328
Аз съм много доволна от белите на Памперс.Поръчвала съм си ги от амазон.

Общи условия

Активация на акаунт