Лечение на гъбички с гиназол при бременност и течение след това

  • 5 209
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте мами, много се извинявам , че правя нова тема, но имам въпрос свързан с гъбичките. В 13 седмица съм бременна и имам гъбички. Докато чакахме с доктора да вляза в 4ти месец от гъбичките почнах да имам кафеникаво течение. Вчера вечерта си сложих Гиназол и днес пак го имам това течение , но е по светло и на моменти ми се струва розовикаво. Това нормално ли е според вас и някой имал ли е този проблем. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: X
Кафеникаво течение от гъбички не ми се вижда нормално, както и да слагаш гиназол така. Не е нормално, по мое мнение потърси още една консултация  Hug

# 2
  • Мнения: 13
При гъбична инфекция симптомите са обилен гъст секрет, сърбеж, парене и остра, неприятна миризма. Ако нямаш тези симптоми, може да е нещо друго.

Понеже въпросът ми е свързан с упоритата кандида, питам директно: Опитвали ли сте антипаразитни билкови добавки? Има няколко вида в нета, като Purify (http://parazitstop.bg/products/antiparazitna-dobavka-purify-kapki.html) са най-известни, като че ли, а и скъпички. След като другите лекарства не помагат, едва ли ще навредят билките, пък ако най-после помогнат - ура!
Уточнявам, че при мен не са само вагинални, но се появиха и в устата и под ноктите. Мисля, че проблемът се появи след прием на много силен антибиотик и сега нищо не помага.

Общи условия

Активация на акаунт