Отговори
  • Мнения: 350
Здравейте, искам да помоля за малко информация вече раждали жени. Много съм притеснена,бременна съм в края на 16 г.с . и не знам нормално ли е да изпитвам болка в яйчниците. Досега всичко беше наред и не съм имала никакви оплаквания,но от вчера усещам леко пробождане в десния яйчник.Болката не е силна,но някак тъпа постоянна(дали защото го мисля нон стоп не знам),но имам неприятна усещане. И другото което е,сякаш като легна имам леко втвърдяване отдясно и издутинка,сутринта беше изчезнало . Много се шашнах,утре съм на лекар ,но вече не издържам като не знам дали нямам проблем. Да вметна,не знам от значение ли е,но онзи ден се поизморих от ходене и друго-докато правехме секс с Ц. ме заболя 2 пъти от проникването после премина. Моля ви за мнение,случвало ли се е на някого такова нещо.

# 1
  • Мнения: 1 718
На прегледа ще ти отговорят за яйчниците.Втвърдяването според мен е контракция.Нищо страшно,ще почнеш да усещаш такива неща вече  Hug

# 2
  • Мнения: 2 643
мммм типично контракции описваш.това с болката е от контракцията+растежа на матката.за секса, ние го бяхме спрели , не се чувствах конфортно .мъжо не е умрял  Mr. Green
И все пак не съм лекар ,  но мисля , че няма за какво да се тревожиш

# 3
  • Мнения: 120
Попитай гинеколога дали да неприемаш магнезий

# 4
  • София
  • Мнения: 310
Правилно ти казаха, болката е от наместването на матката, втвърдяването са така наречените контракции Бракстън Хикс или фалшиви контракции, получават се от движението на бебето или от неудобна поза, може от притеснение и т.н. Нищо притеснително, може да ти изпишат Магнезий и даже Нош па! Не се шашкай!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт