каква музиката харесват децата ви?

  • 1 371
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 654
на каква музика се радват дечицата ви,какво им привлича вниманието и ги кара да се забавляват( мъничетата),а по-големите деца-какво обичат да слушат,когато сами започват да избират?

# 1
  • Мнения: 5 622

 Моят син е на година и половина. На какво ще танцува решава той.И зависи дали е на кеф. Интересно, обаче, че избира по-мелодични песни, пък били те и поп-фолк. Аз много гледам СИТИ ТВ и там пускат готини денс парчета, та към тях съм забелязала, че проявява интерес  Wink

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 925
И моите се заслушват в мелодична музика, големият незнам как разпознава блусовете и ме кани на танц! bowuu "Мамо, айде да цуцуваме!" Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 15 215
Имаме един диск с руски песнички-дет' се вика-от нашето време Laughing
Те са любими на Иво.
Иначе слуша и други детски песнички, но тези руските най-много ги обича.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 740
Детските песни са едно на ръка.
Иначе Дияна ходи на латино танци в градината, харесва тази музика.
Фенка е на ACDC, Aerosmith, Deep Purple. Казва, че "Smoke on The Water" й е любимта песен. В началото казваше "Мамо пусни ми 'да, да, да' "... трябваше ми доста време да разбера какво точно има предвид. И разбира се Рамщайн  Joy
Само мрънка на баща си да й даде mp3 плейъра, че да слушала Simple Smile

# 5
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
 Twisted Evil Twisted Evil
И малкия куфее много здраво на АC/DC, но и на чалгийката се друса  Twisted Evil

# 6
  • София
  • Мнения: 15 215
Детските песни са едно на ръка.

Ами Иво друго не иска.... Пробвам се да пусна понякога радио или  каквото съм изтеглила от "Всекидневния поздрав.....", обаче той си иска неговите, детските.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 530
" На баба ми песните" в изпълнение на Бон- Бон-ите.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 740
Виви детските песни са до време Simple Smile Ще те изненада някой ден твоя малък юнак Simple Smile

# 9
  • Мнения: 14 654
 рамщайн- и моето дете много ги харесва  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 695
честно казано май се кефи на всякаква музика стига да е пусната силно newsm44 започва да скача и да се клати newsm62 много е сладка така

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  И до ден днешех само детски песнички,от известно време все мрънка,че иска да я запиша на китара,с което много ме изненада.Аз и баща и сме музикални инвалиди,но май ще трябва да направя нещо по въпроса,след като иска детето.

# 12
  • Мнения: 1 564
На всякаква по-бърза музика се поклащат като патета(особено малкия) newsm68 newsm44 newsm68

# 13
  • Мнения: 1 059
Детските песни са едно на ръка.
Иначе Дияна ходи на латино танци в градината, харесва тази музика.
Фенка е на ACDC, Aerosmith, Deep Purple. Казва, че "Smoke on The Water" й е любимта песен. В началото казваше "Мамо пусни ми 'да, да, да' "... трябваше ми доста време да разбера какво точно има предвид. И разбира се Рамщайн  Joy
Само мрънка на баща си да й даде mp3 плейъра, че да слушала Simple Smile
И при нас е така.

# 14
  • Мнения: 46 478
За сега не прави разлика, чуе ли музика, скача и започва да танцува, а види ли улични музиканти не мога да я удържа, иска да ходи при пред тях и да играе  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт