Препоръчайте гинеколог-Пловдив

  • 13 911
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 95
Препоръчайте ми гинеколог в Пловдив!Ако може да е жена ,защото малко изпитвам още ужас към мъже такива и да работи със здравната каса!

# 1
  • Мнения: 233
д-р Даскалов, клиника "Торакс". Изключително любезен и отзивчив лекар.
Тел. 032/ 621-620

# 2
  • Мнения: 7 716
И аз съм за д-р Даскалов.

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 197
Аз също съм пациент на д- рДаскалов  и го препоръчвам, но момичето иска гинеколог през здравната каса, а в клиниката не работят през нея

# 4
Прегледай белия списък за Пловдив,иначе и аз съм за Д-р Даскалов. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9 074
За какво точно ти трябва гинеколог?
Специалист по стерилитет ли искаш? Ако да- единствено можеш да се довериш на д-р Даскалов, няма да съжаляваш, а и страховете ти ще отпаднат още като отидеш при него Simple Smile
Ако не - мога да ти препоръчам няколко гинеколожки, но... все пак прегледай Бял списък - гр. Пловдив в подфорума Здравен справочник.

# 6
  • Мнения: 95
Закъснява ми с 2 месеца,а не съм бременна,направих си четири теста и все са отрицателни, цикъла го няма newsm78 #2gunfire

# 7
  • Мнения: 9 074
И все пак, към специалист по стерилитет ли искаш да се обърнеш или към обикновен гинеколог  Simple Smile

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         Д-р Минев е много добър гинеколог, но и той не работи със Здравната каса. Прави ми впечатление, че добрите доктори, рядко работят с Касата.

# 9
  • Мнения: 99
Единствената клиника по стерилитет с традиции и опит в Пловдив, е на Д-р Петър Матеев, също така има и частна клиника - "Бора". Отиди на частен преглед и при мъж. Лично аз от Д- р Матеев съм мн. доволна. И не само аз. Има пациентки от цялата страна, като повечето са за ин витро и за лечение на стерилитет.

# 10
Единствената клиника по стерилитет с традиции и опит в Пловдив, е на Д-р Петър Матеев, също така има и частна клиника - "Бора". Отиди на частен преглед и при мъж. Лично аз от Д- р Матеев съм мн. доволна. И не само аз. Има пациентки от цялата страна, като повечето са за ин витро и за лечение на стерилитет.

Не искам да влизам в конфликт, но аз изобщо не съм доволна от д-р Матеев. Нито той, нито от неговата клиника ни помогнаха. Не знам какви традиции имат, но качеството им е под всякаква критика.

# 11
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Д-р Ставрев, Окръжна болница

# 12
  • Мнения: 867
 Д-р Троянчев-Медицински Център"Тримонциум", но не работи с касата. Изключителен лекар!

# 13
  • Мнения: X
Отиди на 4тия етаж в окръжна болница-там се занимават със стерилитет,по здравна каса,а има и лекари -жени.Но аз лично бих ти препоръчала др.Заимов от там.А наистина прегледай белия списък за Пловдив,все ще си харесаш някой.

# 14
  • Мнения: 157
Странно, че никой не споменава д-р Кирчева. Аз лично не съм ходила при нея, но съм чела из форумите различни неща и мисля, че си върши работата...Имам координатите и, но не съм я посетила още. Вярвам, че чудото може да стане и без лекарска намеса... newsm08

# 15
  • Мнения: 7 716
Това тази с билките ли е? Загуба на време и пари.

# 16
  • Мнения: 195
Момичето търси гинеколог, а не билкар.

# 17
  • Мнения: 157
Правилно!  EmbarassedГрешката е моя.  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 214
Ако можеш да си платиш "Торакс" и не е важно кой е лекаря, клиникта е супер и който и да е ще свърши добра работа ако обаче искаш през здравната каса моя лекар май работи с такива пациентки
Д-р Корсимов тел:0887943721
Успех

# 19
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ако можеш да си платиш "Торакс" и не е важно кой е лекаря, клиникта е супер и който и да е ще свърши добра работа ако обаче искаш през здравната каса моя лекар май работи с такива пациентки
Д-р Корсимов тел:0887943721
Успех
Ако е Корсемов от МЦ Сана не би трбявало да работи с касата, защото работи във ВМИ, а аз знам, че болничните служители нямат право да работят със здрваната каса.
Аз лично все още не съм чула за добър, разбиращ от стрерилитет доктор, работещ със ЗК.

# 20
  • Мнения: 2 214
Цитат
Ако е Корсемов от МЦ Сана не би трбявало да работи с касата, защото работи във ВМИ, а аз знам, че болничните служители нямат право да работят със здрваната каса.
Аз лично все още не съм чула за добър, разбиращ от стрерилитет доктор, работещ със ЗК.
Не пишеше нищо за стерилитет  newsm78

# 21
  • Мнения: 103
az ti prepora4vam Doktor Iamakov vav VMI i ima kabinet

Общи условия

Активация на акаунт