Помощ за отпуснат бюст

  • 3 966
  • 9
  •   1
Отговори
първо съжалявам ако е имало такава тема и я повтарям
имам проблем - гърдите ми са малко увиснали дали мога да направя нещо по въпроса с упражнения или нещо такова моля помогнете  Cry

Последна редакция: ср, 12 апр 2006, 01:45 от aumi

# 1
  • Мнения: 6 164
Гръдните упражнения трябва да пооправят положението: с гирички от легнало положение - аз от касетата на Синди Крауфорд си правя едни, ама как да ти ги опиша с думи newsm78 ... Лицевите опори също действат, но те много помпат гърба и ръцете Confused

# 2
  • Мнения: 481
Хайде първо да си промениш заглавието на темата... Пише го в правилата на форума, че такова заглавие се слага само при смъртна опасност, а едни леко увиснали гърди не ми се струват да са такава опасност...  Mr. Green

Може да се направи нещо по въпроса, но не много. Упражненията за стягане на гръдния мускул помагат до някъде. Другото, което можеш да направиш е да си правиш масажи с кремове за стягане на бюста. Тези кремове подобряват еластичноста на кожата и имат добър ефект. Но чудеса без скалпел не стават...

# 3
# 4
  • Мнения: 5 317
Ето и упражнения от "аз-жената":

Сгънете ръцете в лактите, като с пръстите докосвате рамената. Допрете лактите и ги повдигайте нагоре, като се стремите да не ги отделяте. Опишете кръг и повторете упражнението 10 пъти.

Вземете във всяка ръка по един тежък предмет (гири, тежки книги или малки пластмасови бутилки пълни с вода). Протегнете ръце и обтягайте бавно и едновременно двете ръце встрани. Върнете ръцете по обратния път до изходно положение.

Свийте ръцете в лактите и опрете здраво дланите една в друга пред гръдния кош. Издигнете от това положение лактите колкото е възможно по-високо, без да отделяте дланите, и после ги свалете в изходно положение.

Всяко упражнение повторете по 10 пъти.

Цялата статия:

http://www.az-jenata.com/display.php?show_article=5&open_article=2096

# 5
  • Мнения: 2 379
Хайде първо да си промениш заглавието на темата... Пише го в правилата на форума, че такова заглавие се слага само при смъртна опасност, а едни леко увиснали гърди не ми се струват да са такава опасност...  Mr. Green
Именно.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 759
За гирички преди време ползвах пълни с вода пластмасови бутилки от литър Simple Smile

# 7
  • Мнения: 251
Здравейте.  За стягане на бюста горещо препоръчвам фрикции със студена вода. Аз имам едър бюст, не съм раждала, но ми е трудно да го поддържам стегнат. Правила съм упражнения, имат ефект, но фрикциите със студена вода след баня, дават страхотни резултати дори след няколко пъти. Правят се лесно, вярно, че е неприятно, защото всъщност обливаш тялото си със студена вода, но резулаттът си заслужава. Ако имаш душ-телефон, може да си правиш обливания на гърдите за около 3-5 мин, в зависимост от големината на гърдите ти, по-големите искат повече стягане, със студена вода. После може да ги обтриеш с гъба, ама внимателно, те се зачервяват леко и след това нанасяш крем, просто, за да са хидратирани добре. Ако съчетаеш това с упражнения и плуване, ще има видими резултати. Няма да е чудото на света, но промяната се усеща много добре. Обаче се иска постоянство, нека фрикциите  станат задължителни след всяка баня. Успех в битката за по-хубави гърди.

# 8
  • Мнения: 1 381
Ами аз пак да си кажа. Може и като реклама да ви звучи. Ползвам кремчета за бюст, според зависи кое е намалено първо на Орифлейм сега на Ейвън. Незнам дали от крема, дали от това че реално всеки ден се полуват масаж, но са доста по- стегнати, а аз доста кг свалих вече и не спортувам (все още активно)....

Миналото лято като ходех по-активно на фитнес си правех упражнения с гирички и винаги след това контрастен душ. Обаче от есента не съм тренирала, а пък от началото на тази година свалих 12 кг, но гърдите ми са добре, даже са ми по-големи от преди да забременея (поне да намажа нещо)

# 9
  • Мнения: 903
Хващай гиричките мила, чиста работа. И мазила може да ползваш , но без упражнения.... няма ефект

Общи условия

Активация на акаунт