Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 240
Хайде стига. Това е ВТОРО устройство, което дава този дефект в рамките на месец и половина. Първото си дойде дефектно. Дали е разумно да губя време ИЗОБЩО да го ремонтират? Нямам време за губене, за да се разправям с  ремонт на некачествени продукти. Дори необходимост за ходене до производителя вече ме дразни. 50-те лева отидоха в кофата, но ще си нося обеца на ухото. Имаше достатъчно информация, че и двата модела дават прекалено често дефекти. И въпреки това угодих на каприз на детето. 

# 241
Явно сте изтеглили късата клечка.
Около нас имаме 3 съседчета приятелчета със стария модел Myki Watch, както и поне още 7 деца от класа ни със същия и нито едно дете/родител не се е оплакало от дефекти. Всички деца си ги ползват безпроблемно от около една година вече.
Жалко че при вас така се е получило Но за съжаление, погледнато глобално, във всяка линия продукти по света винаги има и дефектни бройки, просто наистина сте изтеглили възможно "най-късата клечка". Simple Smile

# 242
  • Пловдив
Еми и нашето Myki Watch за година и един месец е ремонтиран 4-5 пъти. Днес отново ще го пращам в сервиза. В началото бях доволна, нооо с тези ремонти вече ми писва...

# 243
а втора употреба дали да си взема или да не рискувам?Примерно ако пише нов,неразпечатан,но на половин цена за първия модел?Или да си взема нов от магазина им?

# 244
Искам да купя, но се чудя кой от двата модела да избера. Детето е на 4 години. Според вас кой ще бъде по-удобен?

# 245
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
Аз съм ЗА новия модел с тъч екрана.

# 246
Явно сте изтеглили късата клечка.
Около нас имаме 3 съседчета приятелчета със стария модел Myki Watch, както и поне още 7 деца от класа ни със същия и нито едно дете/родител не се е оплакало от дефекти. Всички деца си ги ползват безпроблемно от около една година вече.
Жалко че при вас така се е получило Но за съжаление, погледнато глобално, във всяка линия продукти по света винаги има и дефектни бройки, просто наистина сте изтеглили възможно "най-късата клечка". Simple Smile

Ами и ние се намъчихме с една смяна и един ремонт на батерията. На третия път обаче всичко потръгна и сме си доволни, Идеална работа върши на второкласничката. Ако имате нерви да се занимавате с глобул, поне пари не вземат, само е леко изнервящо чакането.

# 247
Здравейте! Интересуваме на часовника Myki Touch как стой въпроса с верижката? Стабилно ли стои часовника на ръката или има вероятност сама да се откопчее?

# 248
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
Сама няма как да се откопчее ако не я дръпнеш.Аз имам проблем-сложих си сим картата в друг телефон и сега не мога да се логна.Постоянно ми изписва проблем със сървъра.Опитвах се и нова регистрация да направя и пак не се получава.Сега само  мъжо може да изключва телефона.

# 249
Здравей  те бихте ли ми обеснили как става обратната връзка на MyKi с телефона  без той да разбере  от настройката  ли е благодаря

Надявам се съм била полезна на всички и ако имате въпроси, питайте - ще отговоря.
[/quote]

1. Един въпрос, който МНОГО ме тормози: Функцията "Myki обади ми се", която си е чисто и просто "подслушваща" функция, възможно ли е да се направи така, че да НЕ издава звук "звънене" часовника, докато набира родителския телефон?
Защото така с този единичен сигнал на позвъняване, детето чува, че часовника набира някого (ако е в тиха среда се чува доста) и прекъсва разговора още преди да е вдигнал родителя на отсрещната страна!

2. Защо мобилното родителско приложение на Myki използва толкова много "родителски" интернет. Както може да прочетете по-нагоре в коментарите, моето приложение, беше използвало към 1 ГБ мобилен интернет за 7-8 дни? - за бекграунд процеси. И се принудих да му огранича бекграунд процесите само когато има наличен WiFi. А тази настройка винаги спъва работата на всяко едно приложение.
[/quote]

# 250
Здравейте,
Някой има ли впечатления кой е по добрия избор - Myki ili Myki Touch?
Вторият е по интерактивен обаче на детската ръчичка стои като едновремешен будилник!
Има ли някакво съществено предимство, че да си заслужава?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт