Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 22

  • 34 671
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 044
Ние пък повече от половин година сме без памперс през деня, но нощния не мога да го махна.
В началото беше сух, но аз си слагах за всеки случай, и май пропуснах момента  newsm78
Сега не просто е мокър памперса, а доста често прелива и всичко е мокро.

# 46
  • Мнения: 39 055
Много е готино като се отървеш от перо памперси.

# 47
  • Мнения: 7 488
И аз не мога да повярвам, че за 2 дена се маха памперс, като гледам накъде вървят нещата при нас.
Май месец свалям и по гащи, да пикаят и дрисат, въобще не ме интересува. Трябва за 3 месеца да съм го махнала  Whistling

Кокона, директорката ми каза, че е хубаво да махна памперса. Ако не успея те ще помагат, но една другарка и една лелка, трудно ще се справят с 30 деца с памперси  Joy Joy Joy

Мира, я кажи бибата в детската как я оправяте. Една майка ми каза, че може да я сложа в шкафчето, или да стоя на тел. ако не заспят да търча да я нося.
Не ми стига памперса ами и тая биба, направо ми бактиса от нея  #Cussing out

Хаха Моме, човека иска човешка храна да яде  hahaha hahaha hahaha

# 48
  • Мнения: 39 055
И аз не вярвах...

# 49
  • Мнения: 7 488
Ми то какво ли не опитах, седнали, прави, на тоалетната, резултат нулев. Малкия седи прав по 20 мин. държи си цукалото отпред и никой гражданин няма вътре. С триста зора три пъти се е изпикал вътре. Другия е над тия неща, не иска да припари до гърнето  ooooh!

# 50
  • Мнения: 39 055
Ами аз това казвам. От година и половина се правя на маймуна и не иска и не иска. Накрая вдигнах ръце и се примирих че до първи клас ще е с памперс. Пикаеше си и си дрискаше в гащите и това си е. Накрая явно и увря главата или стана готова и отведнъж.

# 51
  • Мнения: 3 078
Фели, при нас бибата е само за в къщи, когато спи и когато се глези си я търси.
Ноооо тръгнем ли да излизаме навън сама си я оставя на определено място.

Ние също сме все още с нощен памперс, но това е защото много се буди нощем и пие вода.
Иначе не вярвах, но в ДГ имат едно момченце с памперс. Явно все пак може.

Да ви кажа честно има голям напредък като е на ДГ. Само се моля да е здрава и да ходи, че заседи ли се в къщи и се разваля дисциплината. Първите дни след боледуване са кошмар с адаптацията, а днес- петък, дори не я разбрах кога влезе в стаята. Друг път е вкопчена в мен и госпожата дърпа навътре, тя не ме пуска и драма голяма.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 302
И ние дневния памперс го махнахме от веднъж. Напишка се 3 или 4 пъти след това и край. Нощен слагах до преди седмица, когато пак ни почнаха циститните проблеми. Реших, че вече е топло и я запарва, което е факт. Още повече, че допишка ли й се на сън, тя почва да се върти, става неспокойна и я изпишквам на гърнето, след което пак си заспива в повечето случаи. Една доцентка, детски уролог, ни каза, че нощният мапмер може да стои и до 5 годишна възраст. Идеята е да не се карат децата да стискат, задържането на урината е много вредно, способства за развъждането на бактерии.

Миракси, браво за напредъка в детската градина!

Моме, дано бързо оздравяваш!

# 53
  • Мнения: 7 488
Пънчееее, ела тука да ти дърпам ушаците  smile3534
Лента си турила нашта, пък до сега мълча кат партизанин на разпит  Joy Joy Joy
Айде честито да ти е малкото мушмулче  Hug Михова каква прогноза даде относно гащите  newsm78

# 54
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Като не искаш да си направиш клюкарник и виж как разбираш с лентата.  Whistling Whistling Whistling

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
еха, че хубава новина  Party bouquet newsm44

# 56
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
 Blush
Ми... аз...такова... според Михова ще ставам свекърва  Blush

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
добре дошла в отбора на свекървите  Grinning Heart Eyes bouquet има на дърти години да оплюваме снахите tooth

# 58
  • Мнения: 3 078
Пънче честита ти лентичка и добре дошла  Hug

# 59
  • Мнения: 11 450
Май само тези без фейс не знаеха, да ви е за поука!  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт