планово секцио в АГ Селена Пловдив

  • 1 497
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 428
Здравейте, предстои ми раждане секцио в Селена, но все още се двоумя на кой лекар да се доверя. Бихте ли ми препоръчали? Знам, че почти всички гинеколози работещи там са специалисти, но все пак искам да съм сигурна и спокойна, че съм в добри ръце. Също така, моля жените родили там със секцио да споделят мнение. Изчетох отзивите за болницата, но много неща все още не ми ясни от към престоя там и следоперационния период. Благодаря!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Здравейте, предстои ми раждане секцио в Селена, но все още се двоумя на кой лекар да се доверя. Бихте ли ми препоръчали? Знам, че почти всички гинеколози работещи там са специалисти, но все пак искам да съм сигурна и спокойна, че съм в добри ръце. Също така, моля жените родили там със секцио да споделят мнение. Изчетох отзивите за болницата, но много неща все още не ми ясни от към престоя там и следоперационния период. Благодаря!

Здравей, Helen-mama! Аз раждах секцио в Селена при д-р Петрова преди една година. Аз лично съм доволна от нея, тя ми следи и бременността! Млад лекар е, но е амбициозна и много човечна. Иначе по-утвърдените имена там са д-р Минев, д-р Матев, д-р Кръшков, д-р Симеонов, д-р Бачуров. Мисля, че можеш спокойно да се довериш на всеки един лекар, работещ там. Относно останалите ти два въпроса, мога да ти отговоря подробно, но ако искаш ми пиши на лични точно какво те интересува, за да знам върху кое да акцентирам.

# 2
  • Мнения: 1 428
В голяма чуденка съм при кой лекар да бъде секциото ми. Колебая се между Минев, Матев и Топалова! Моля ви за съвет!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 440
В голяма чуденка съм при кой лекар да бъде секциото ми. Колебая се между Минев, Матев и Топалова! Моля ви за съвет!

Имам приятелки, раждали и при тримата лекари. Всичко беше наред с операциите и на трите. Аз лично имам близки впечатления единствено от д-р Матев и съм доволна от него като лекар, но не ме е оперирал той. Така че, който и да избереш, няма да сбъркаш, но може би Минев или Матев. уговори се по-отрано с тях обаче, защото и двамата са много заети откъм пациентки и освен това работят и в ин-витро центъра, където също са доста натоварени.

Общи условия

Активация на акаунт