Задълбочаване на отношенията с любовник

  • 7 533
  • 41
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Имам приятелка, с която имаме 10 години разлика. Тя е семейна с дете. Горката е доста объркана и не може като че ли да се реши. От няколко години се познава с някакъв мъж, който по нейни думи я карал да се чувства значима. Не са семейни приятели, но си са си гостували, излизали са само двамата и тя казва, че детето го приемало изключително добре, дори имала усещането, че много по-добре от колкото приема истинския си баща. Явно в къщи нещо не е наред и я виждам, че когато са били заедно с въпросния човек тя е съвсем различна и някак си лъчезарна, но я е страх от неизвестното. Онзи ден отново се видяхме с нея и тя вика "Не зная какво да правя?! Струва ми се, че нещата се задълбочават и дете му каза татко веднъж, а аз хлътвам все повече и повече."
Аз не мога да и дам адекватен съвет тъй като не съм семейна и няма как да съм била в такава ситуация посъветвайте вие. Няма как да питам нашия приятели, защото веднага ще се сетят и кофти тръпка ще стане. А да допълня не знам подобна връзка дали е любовна или не след като двамата все още не са правили секс и тя не е изневерила на мъжа си. Имало е целувки по бузките, но до там.

# 1
  • Мнения: X
Детето как точно му е казало татко??

# 2
  • Мнения: 402
Нещата съвсем ще се задълбочат, ако детето обърка обръщението "тати" с името на кандидат любовника.Приятелката ти докато се лута между лъчезарно излъчване и страх да помисли за този вариант.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Детето как точно му е казало татко??

Били са заедно на кафе и малката го е прегърнала и му е казала "Ти си моят татко!". Това е което знам.

# 4
  • Мнения: 2 645
Да мъкнеш детето си на среща с любовника   ooooh! На колко годинки е?

Връзката все още не се е задълбочила до етап налагащ обмисляне раздяла с настоящия така че...

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Да мъкнеш детето си на среща с любовника   ooooh! На колко годинки е?

Връзката все още не се е задълбочила до етап налагащ обмисляне раздяла с настоящия така че...

Мисля на 7-8. Те се познават като цяло виж какво съм писала, че си гостуват от време на време.

# 6
  • Мнения: 5 508
Много нереално звучи всичко ...
Жена разказва с подробности как се влюбва в кандидат-любовника си, с когото до момента са имали само целувки по бузите (то и аз целувам приятелките, че и някои приятели по бузите като се видим), а тя решава да й развява "бельото" по форумите ... Като за капак въпросната жена мъкне вече порасналото си дете на срещите си с кандидат-любовника и то, незнайно как и защо, му казва "Ти си моят татко!" Laughing
А накрая един мармот завива ли, завива шоколади ... нали? Thinking

# 7
  • Мнения: 1 156
Мислиш? Нали сте приятелки? И то,за да пускаш тема за нея и да се притесняваш за нея би следвало "уж" да ти е много добра приятелка а не знаеш на колко годинки е детето? На 7-8 годишна възраст децата разбират всичко,как ще го мъкне по срещи с нея наистина Crazy И въобще,каква е тази връзка,целувки по бузките??

Писали сме едновременно със Зизу Simple Smile Точно,и на мен ми звучи нереално....

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Много нереално звучи всичко ...
Жена разказва с подробности как се влюбва в кандидат-любовника си, с когото до момента са имали само целувки по бузите (то и аз целувам приятелките, че и някои приятели по бузите като се видим), а тя решава да й развява "бельото" по форумите ... Като за капак въпросната жена мъкне вече порасналото си дете на срещите си с кандидат-любовника и то, незнайно как и защо, му казва "Ти си моят татко!" Laughing
А накрая един мармот завива ли, завива шоколади ... нали? Thinking

Да защото тук познава някой и мен и нея и защото съм дала и адреса и трите имена и ЕГН. Само се чудя има някаква надпревара за мнения ли тук или  да се покаже коя колко по-умна и отракана е!?! Просто попитах нещо и то напълно анонимно. А да се стигне до там явно си има предистория, която аз не знам и не ми е работа да питам.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Мислиш? Нали сте приятелки? И то,за да пускаш тема за нея и да се притесняваш за нея би следвало "уж" да ти е много добра приятелка а не знаеш на колко годинки е детето? На 7-8 годишна възраст децата разбират всичко,как ще го мъкне по срещи с нея наистина Crazy И въобще,каква е тази връзка,целувки по бузките??

Писали сме едновременно със Зизу Simple Smile Точно,и на мен ми звучи нереално....

Да не знам дали е на 7 или е на 8. Това явно е голям проблем! Съжалявам ще се поправя!

# 10
  • Мнения: 5 508
А да се стигне до там явно си има предистория, която аз не знам и не ми е работа да питам.
Ще се престоря, че ти вярвам и ще пиша по това изречение.
Щом очевидно има предистория, която ти не знаеш и не ти е работа да питаш, от къде на къде решаваш, че си в правото си да развяваш нечии чаршафи и отношения из форума, след като не си пряко засегната? Да не си лудо влюбена в мъжа кандидат-татко №2?
Това с адресите, имената, ЕГН-тата и т.н. не го разбрах, но не мисля и че е важно.
И не, тук няма надпревара за писане на мнения. Това е форум, място, на което всеки е свободен да изрази личното си мнение по дадена тема. За мен историята ти е пързалка и то изключително зле скалъпена.
Видиш ли той й бил любовник ама нито са правили секс, нито дори са се целували или прегръщали. Ама за сметка на това тя толкова много държи на него, та си мъкне детето на срещите им, а то толкова харесва новия чичко, та и татко го нарича ... Да, да!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 17
А да се стигне до там явно си има предистория, която аз не знам и не ми е работа да питам.
Ще се престоря, че ти вярвам и ще пиша по това изречение.
Щом очевидно има предистория, която ти не знаеш и не ти е работа да питаш, от къде на къде решаваш, че си в правото си да развяваш нечии чаршафи и отношения из форума, след като не си пряко засегната? Да не си лудо влюбена в мъжа кандидат-татко №2?
Това с адресите, имената, ЕГН-тата и т.н. не го разбрах, но не мисля и че е важно.
И не, тук няма надпревара за писане на мнения. Това е форум, място, на което всеки е свободен да изрази личното си мнение по дадена тема. За мен историята ти е пързалка и то изключително зле скалъпена.
Видиш ли той й бил любовник ама нито са правили секс, нито дори са се целували или прегръщали. Ама за сметка на това тя толкова много държи на него, та си мъкне детето на срещите им, а то толкова харесва новия чичко, та и татко го нарича ... Да, да!

Добре.

# 12
  • Мнения: 8 879
Е, какво означава "задълбочаване на отношенията", когато тя все още е във връзка с мъжа си  newsm78
Или си го представяш като да спи с двамата едновременно и всички да живеят щастливи и доволни  Crazy

# 13
  • Мнения: 5 508
Like_Smoke, чакай ... Те още по устата не са се целували, ти за спане говориш Mr. Green

# 14
  • Мнения: 8 879
Like_Smoke, чакай ... Те още по устата не са се целували, ти за спане говориш Mr. Green

Е, то понякога "спането" изпреварва целувките  Wink

Общи условия

Активация на акаунт