Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 апр. 2016, 16:39 ч.

Забавни въпроси за бременността

• 939 364
  • 11 702
  •   1
Отговори
# 11 085
  • у дома...
Варгаляновите капки преди или след въргала да ги взема?
Ако е забременял от мъж - ще го преживея. Обаче, ако е забременял от жена (пътува с ЖП транспорт и не знам коя може да е си е оставила яйцеклетките по седалката)... Тогана Йерихонската тръба ще чуете, не вой на карпатски вълк!

# 11 086
  • София
В днешно време на никой да нямаш вяра. Тез сперматозоиди и яйцеклетки така са плъзнали - значи като вирОс са. Че и не се знае през кое отверстие ще те изненадат.

# 11 087
  • София
JoyJoyJoy
Току що приспах детето и щях за го събудя със смях

# 11 088
На вниманието на всички! Незабавно спрете да ползвате презервативи, защото ще се заразите с гъбички:

"2 дни преди прегледа с приятеля ми правихме секс последно. Всичко точно пази ме ( не ползваме презерватив, защото винаги след употреба на такъв се почват разни течения, гъби и т.н.). Пази ме ама май не ме е опазил много. Цикълът ми е много редовен. Ако ми закъснее е най- много с 2 дни...."

# 11 089
  • Варна
На вниманието на всички! Незабавно спрете да ползвате презервативи, защото ще се заразите с гъбички:

А аз простата се предпазвам с презервативи от такива работи, къде ми е бил акъла Rolling Eyes

# 11 090
Току-що споделиха това с мен:

# 11 091
  • София
Joy  като и прегризе детенцето пъпната връв ще е сигурно  Joy

# 11 092
  • Варна
Здравейте дами закъснява ми с 20 дни тест не съм правила но попринцип цикълът не ми е редовен за 3 дни качих 5кг 😩😩 хапвам си често нервно ми ее какво мислите по въпроса миналият месец ми закъсня с 40 дни заради смяна на климат.. благодаря предварително..! ❤
....
ами да 40 дни бяха и въпреки което ми дойде но сега на 1 септември се прибрах от морето ии до днес с моят приятел като правим нещо всичко е вътре хах ии за това може би имам някакви съмнение въпреки че не мога да проследя кога е ОВ защото не ми е точен МЦ а някой нали казват че без ОВ не можеш да забременееш

# 11 093
  • София
Тъкмо с това идвах JoyJoy
Ама за какво им е да се хабят да правят тестове като тук във форума могат да им кажат дали са бременни или не.

# 11 094
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
Скрит текст:
Здравейте дами закъснява ми с 20 дни тест не съм правила но попринцип цикълът не ми е редовен за 3 дни качих 5кг 😩😩 хапвам си често нервно ми ее какво мислите по въпроса миналият месец ми закъсня с 40 дни заради смяна на климат.. благодаря предварително..! ❤
....
ами да 40 дни бяха и въпреки което ми дойде но сега на 1 септември се прибрах от морето ии до днес с моят приятел като правим нещо всичко е вътре хах ии за това може би имам някакви съмнение въпреки че
не мога да проследя кога е ОВ защото не ми е точен МЦ а някой нали казват че без ОВ не можеш да забременееш

това много ми прилича на вица за километража и катаджията: ако не ти работи километража КАТ не могат да разберат с колко караш и няма да те глобят за превишена скорост.

и тая - като не знае кога е ОВ, значи не може да забременее. TrollfaceTrollfaceTrollface
гле'й до какви висоти в контрацепцията са стигнали!

# 11 095
  • София
....
ами да 40 дни бяха и въпреки което ми дойде но сега на 1 септември се прибрах от морето ии до днес с моят приятел като правим нещо всичко е вътре хах ии за това може би имам някакви съмнение въпреки че не мога да проследя кога е ОВ защото не ми е точен МЦ а някой нали казват че без ОВ не можеш да забременееш

Ох, не разбрах. Всичко е вътре. Какво е искал да каже авторът с това?

# 11 096
  • На брега на реката
Мозъкът й със сигурност не е! Rage

# 11 097
Аз съм заета да смятам - ако качва по 5 кг за 3 дни, за цялата бременност колко ли ще качи?

# 11 098
  • Пловдив
С тази скорост, в края на бременността ще се наложи да викат кран и да я свалят с носилка през прозореца. Ако не се наложи и да къртят дограмата, за да я изкарат. През врата 100 % няма да може да мине.

Имаше такива американски реалита с хора по 300 и кусур кила, решили да се лекуват в крайна сметка.

# 11 099
  • София
Ииии още малко от последната потребителка:

Цитат
от 1-ви до сега с моят приятел водим полов контакт и не се пазим всичко там..хах

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт