Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 152
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 6 960
  • София
  • Мнения: 10 642
Ми значи направо прах за пране да препикая.

# 6 961
  • у дома...
  • Мнения: 3 072
С течен ще се получи ли? А ако в прахта има и розовки и сини гранулки?

# 6 962
  • Мнения: X
Близнаци Grinning
Честито Bowtie

# 6 963
  • Мнения: 25 675
С течен ще се получи ли? А ако в прахта има и розовки и сини гранулки?

Сините към лилаво ли отиват, или към цикламено... newsm78Ако ти е едноплодна бременност, мисля момиче, русо със сини очи... Crazy

# 6 964
  • Варна
  • Мнения: 10 493
С течен ще се получи ли? А ако в прахта има и розовки и сини гранулки?

Сините към лилаво ли отиват, или към цикламено... newsm78Ако ти е едноплодна бременност, мисля момиче, русо със сини очи... Crazy

Ееее ти надмина и светилото гинеколог Joy

# 6 965
  • Мнения: 25 675
С течен ще се получи ли? А ако в прахта има и розовки и сини гранулки?

Сините към лилаво ли отиват, или към цикламено... newsm78Ако ти е едноплодна бременност, мисля момиче, русо със сини очи... Crazy

Ееее ти надмина и светилото гинеколог Joy
Викаш, гЕнЕколог да бях станала, отдава ми се. Joy

# 6 966
  • у дома...
  • Мнения: 3 072
С течен ще се получи ли? А ако в прахта има и розовки и сини гранулки?

Сините към лилаво ли отиват, или към цикламено... newsm78Ако ти е едноплодна бременност, мисля момиче, русо със сини очи... Crazy

Сутрин не ям нищо. Нищо не ме подръпва, краста нямам, снощи се къпах - не ме сърби зАрното... А ако е русо със сини очи, ще кажа на мъжо, че е от прахта за пране... Иначе го закинах!

# 6 967
  • Мнения: 2 288
"Здравейте,
Имам странен проблем, последния ми цикъл беше на 18.07.17, като обикновено трае 5 дена, както и идва винаги точно на 25-тия ден.Досега винаги ми идвало редовно само предния месец за първи път ми закъсня с 4 дена което беше много странно. Правих секс с приятелят ми на 30.07.17 и на 06.08.17 без пазене. На 11.08.17 ходих на гинеколог, и там геоложката ми откри два задържани фоликула в единия яйчник. Трябваше да ми дойде на 12.08.17, а до днес вече 7-ми ден закъснение, днес сутринта направих тест с висока чувствителност и видях много бледа втора черта, но уви отидох на кръвен тест в същия ден и резултата беше :
Човешки Хормон Гонадотропин   <1.20   mIU/ml   0.00 - 5.00 за мъже и не бременни жени.
Но от две седмици се чувствам ужасно с огромно главоболие, отпадналост, напрежение в гърдите, вече не издържам от напрежение и не знам какво да правя, ако някой е изпадал в подобна ситуация и може да ми даде съвет ще бъда много благодарна."
Ей, вече геолозите са по-добре запознати с анатомията на човека!!!
Иначе, правила е секс, няма как да е бременна

# 6 968
  • Мнения: 25 675
"Здравейте,
Имам странен проблем, последния ми цикъл беше на 18.07.17, като обикновено трае 5 дена, както и идва винаги точно на 25-тия ден.Досега винаги ми идвало редовно само предния месец за първи път ми закъсня с 4 дена което беше много странно. Правих секс с приятелят ми на 30.07.17 и на 06.08.17 без пазене. На 11.08.17 ходих на гинеколог, и там геоложката ми откри два задържани фоликула в единия яйчник. Трябваше да ми дойде на 12.08.17, а до днес вече 7-ми ден закъснение, днес сутринта направих тест с висока чувствителност и видях много бледа втора черта, но уви отидох на кръвен тест в същия ден и резултата беше :
Човешки Хормон Гонадотропин   <1.20   mIU/ml   0.00 - 5.00 за мъже и не бременни жени.
Но от две седмици се чувствам ужасно с огромно главоболие, отпадналост, напрежение в гърдите, вече не издържам от напрежение и не знам какво да правя, ако някой е изпадал в подобна ситуация и може да ми даде съвет ще бъда много благодарна."
Ей, вече геолозите са по-добре запознати с анатомията на човека!!!
Иначе, правила е секс, няма как да е бременна
doh doh doh

# 6 969
  • Мнения: 1 433
Като ходиш при геолози за установяване на бременност така става Joy

# 6 970
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ей сто пъти го прочетох и не мога да ви хвана връзката с геолога. Накрая го видях Bowtie

# 6 971
  • Мнения: X
А и овулацията вече не играе никаква роля.  Grinning
Сексът, още по-малко. Mr. Green

# 6 972
  • Мнения: 5 008
За цикъла да не говорим.. Grin
Бтв,аз имах цикъл точно 1 ден,да вървя ли на кръвен или да пробвам с рукола? Grin

# 6 973
  • Варна
  • Мнения: 737
За цикъла да не говорим.. Grin
Бтв,аз имах цикъл точно 1 ден,да вървя ли на кръвен или да пробвам с рукола? Grin

На геолог отиди! Joy

# 6 974
  • Мнения: 5 008
Как не се сетих,тъкмо ми е близко до специалността .. Smile Smile

Общи условия

Активация на акаунт