Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 130
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 7 620
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Е, не! Тези са ненормални! И заставам зад думите си.

# 7 621
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Няма отрицателен тест за бременност, не разбрахте ли? Това, че отчитат отрицателен резултат означава само и единствено грешка в самия тест!
Грешката не е в теста, а в този, който го гледа, защото само гледане не е достатъчно - трябва да се разглоби, разлепи, отдели пластмаса, от фолио от хартия, а за това са необходими технически способности и фина и точна ръка. Някои лаици просто не знаят, къде да търсят втората черта или нямат похвата да я намерят.

# 7 622
  • Мнения: 25 737
Имаше една, дето пиела противозачатъчни, но пропуснала 1 хапче, и решили да правят бебе...не мога да го намеря...аз я питах, дали не и е минавало през ума, че е по добре да спре приема, да изчака да и дойде и така да започнат опитите, тя ме скастри, че съм отговаряла на въпроса с въпрос... Laughing

# 7 623
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Имаше една, дето пиела противозачатъчни, но пропуснала 1 хапче, и решили да правят бебе...не мога да го намеря...аз я питах, дали не и е минавало през ума, че е по добре да спре приема, да изчака да и дойде и така да започнат опитите, тя ме скастри, че съм отговаряла на въпроса с въпрос... Laughing

Дааа, това го мярнах и аз Joy
Ами нетактична си, жената е взела снощи важно решение!

# 7 624
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Боже, прибери си вересиите.....
Днес не ми е ден и като чета само какви кукундрели има и не знам да се смея ли, да плача ли.

# 7 625
  • Мнения: 25 737
Имаше една, дето пиела противозачатъчни, но пропуснала 1 хапче, и решили да правят бебе...не мога да го намеря...аз я питах, дали не и е минавало през ума, че е по добре да спре приема, да изчака да и дойде и така да започнат опитите, тя ме скастри, че съм отговаряла на въпроса с въпрос... Laughing

Дааа, това го мярнах и аз Joy
Ами нетактична си, жената е взела снощи важно решение!
Верно, хич ме няма...хората правят стъпка в живота, аз акъл ще давам...
Беше с 1 пост във форума и си помислих, младо неориентирано девойче.  Thinking

# 7 626
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Имаше една, дето пиела противозачатъчни, но пропуснала 1 хапче, и решили да правят бебе...не мога да го намеря...аз я питах, дали не и е минавало през ума, че е по добре да спре приема, да изчака да и дойде и така да започнат опитите, тя ме скастри, че съм отговаряла на въпроса с въпрос... Laughing

Eто и питането:

Цитат
Здравейте, искам да ви попитам дали има вероятност да съм бременна? Аз съм на 20г. и пия противозачатъчни Джаз тези който нямат почивка. миналият месец не съм пропускала нито едно хапче последно цикълът ми дойде на 18.08 продължи 4 дни. На 01.09 правихме секс с приятеля ми той свърши вътре но аз бях забравила да пия хапчето. След това на 11.09 пак правихме секс като решихме че ще пробваме да си направим бебе и последното хапче пих на 09.09. Трябваше да ми дойде на 15.09 но днес вече е 25ти и нищо имах само леко розово зацапване на 15.09 когато трябваше да ми е първи ден. Знам че е мн бързо да е станало нещо след противозачатъчни но все пак дали има вероятност?
един тест си направих вчера и нищо не се чувствам по различно само малко съм по изморена и не мога да пия кафе вече всяко кафе има вкус на повърнато

Мислех да й честитя, но Densi направи нова тема.

Та, така.. май е 'хванала' от първия път и после ще се чудят: ама как така? - те всъщност не искали дете и не мислели, че толкова бързо ще стане.

# 7 627
  • София
  • Мнения: 8 109
Защо ми се върти из главата, че имаше и една, която писа мейл на производителите на теста? Или се лъжа?

# 7 628
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Защо ми се върти из главата, че имаше и една, която писа мейл на производителите на теста? Или се лъжа?

Имаше да, но и на мен са ми мътни спомените Grinning

# 7 629
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Да пита защо теста е отрицателен ли? Joy

# 7 630
  • София
  • Мнения: 11 482
Да, нещо такова беше. Ще я потърся Joy

# 7 631
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 ku-ku

# 7 632
  • Мнения: 29 321
Ама, разбира се! Жената е дала 5 лв. за тест, пък той не е отчел желаното от нея! Трябва си рекламация!  Thinking Mr. Green

# 7 633
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Ако не ме лъже паметта теста и беше с втора бледа черта (която само тя виждаше) , а се оказа,че не е бременна.

# 7 634
  • София
  • Мнения: 11 482
Да, така ми се върти и на мен. Дори го беше носила в аптеката да пита продавачките, пък после се беше ядосала ....
Не можах да я намеря Sob

Общи условия

Активация на акаунт