Има ли мами от Борово?

  • 5 413
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат на: Si Key
Ами това си е почти до нас - супер  Grinning
Много се радвам да ви кажа, защото самичка хич не ми се разхожда, друго си е с компанийка  Wink  Laughing


Абсолютно е така! Grinning

# 31
  • Мнения: 2 978
Цитат на: catnadeen
да се стопли - и ние ще се присъединим...

къде ходите на разходка? в Южния парк или?

Ооо стига да се стопли и до там ще ходим!!
Набутваме се в една кола и сме там Wink

# 32
  • Мнения: 1 770
Цитат на: Assinka
И аз ще се включа като се родим Simple Smile А може и преди това - да почерпя опит като се затопли Wink Ние сме за юли и живеем в 219 блок до детската градина Grinning А от нашите мами - юлските, де - ще идва още една в Борово като се появи бебочеството, че тук живее майка й Simple Smile


Привет на комшийката! И аз съм в 219-ти - вход Е.  Grinning
Вчера или оня ден май те мернах с коремчето отпред пред блока..... Аз се връщах от пазар от Мерси.

# 33
  • Мнения: 312
Ех, колко готино! Намерихме се толкова мами в квартала, а аз скоро ще трябва да се връщам на работа! Дано поне се виждаме през почивните дни!

# 34
  • Мнения: 3 926
Ивет, аз съм в Б вход. И вчера бях на гимнастика, та може тогава да си ме видяла. Ама не мисля, че от якето се вижда и шкембата Laughing въпрек че в трамвая винаги ми правят място. Със сигурност съм била аз ако съм носила бяло яке и червена шапка. Simple Smile Ще се радвам да се запознаем Simple Smile Казвам се Ася и съм на 24, но скоро ще направя 25 години Grinning

# 35
  • Мнения: 967
Много се радвам, че се събрахме сериозна тайфа от мами и бебоци   bigdance2 а като си помисля само, че като отворих темата преди 3 месеца се събрахме едва 4 мами...

като гледам слънчицето тези дни скоро май ще можем да се срещнем и на живо   newsm47

# 36
  • Мнения: 2 978
Ама ние как сме се събрали само Wink
Бл. 219, 220, 221... Wink  
Аз днес оставих малката при баба и дядо и.....малко по4ивка.

# 37
# 38
  • Мнения: 1 737
Аз живея близо до Лучано в Борово, ама съм нова и нищо не ми говорят тези големи номера на блокове, в които живеете - 219, 220, 221... Иначе много обичам Южния парк! Grinning

# 39
  • Мнения: 967
Цитат на: Lilly
NIE S MALKIA KALOYAN SME V KR. SELO V 189 BL. BLOKA NI POCHTI OPIRA DO 6 RPU. ZIVEIA OTSKORO TAM I NIKOI NE POZNAVAM. VSE BRODIME SAMI PO ULICATA...


Добре дошли в отбора  Simple Smile Ние също като се нанесохме не познавахме никой и знам колко е досадно понякога без компания. Ще се радвам да се разхождаме заедно  Grinning
Надявам се че имаш ICQ че това е най-лесния начин за контакт. Моя номер е 321-258-329. Ако ли не може да си разменим телефоните в лично съобщение.

# 40
  • Мнения: 1 770
Цитат на: AQ
Аз живея близо до Лучано в Борово, ама съм нова и нищо не ми говорят тези големи номера на блокове, в които живеете - 219, 220, 221... Иначе много обичам Южния парк! Grinning


Ами ние сме на 5 минути една от друга. Нашите блокове са малко след Топлофикация посока пазара. Когато е топло редовно минаваме през Лучано. А Южния парк си е класика така да се каже за всички ни  Wink
Хей, само да се постопли и ще се видим! Таман днес с Бояна си закупихме нови летни колички, та да посмажем колелцата насам натам  Grinning
Ще направим една голяяяяяяяяяяма среща някоя събота. Какво ще кажете?

# 41
  • Мнения: 1 983
Цитат на: catnadeen
аз пък съм в "Бели брези" от към бул."България" - това близко ли е до вас или не  Rolling Eyes

аз съм също на бул.България и Гоце Делчев в Бели Брези,в 29 блок съм,а ти?Много ще се радвам да се организираме и да се видим

# 42
  • София
  • Мнения: 754
Цитат на: Yvette
голяяяяяяяяяяма среща някоя събота. Какво ще кажете?


Ще е много госко, само да спре да вали Simple Smile Аз тъкмо днес се бях наканила една хубава разходка да си спретнем, но този дъжд обърка всичко.
Айде вече да се стпляяяя ...

# 43
  • Мнения: 2 978
Цитат на: Si Key
Аз тъкмо днес се бях наканила една хубава разходка да си спретнем, но този дъжд обърка всичко.
Айде вече да се стпляяяя ...


И аз се бях наканила, защото дребното откачи Embarassed ама хем духаше, хем и този гаден дъждец..
Ама нищо по-натам ще се съберем всички....СУПЕР!!! #Milti  #Milti

# 44
  • Мнения: 2 978
Цитат на: irin4eto2000
Цитат на: catnadeen
аз пък съм в "Бели брези" от към бул."България" - това близко ли е до вас или не  Rolling Eyes

аз съм също на бул.България и Гоце Делчев в Бели Брези,в 29 блок съм,а ти?Много ще се радвам да се организираме и да се видим


Ние с *mimis* като се разхождаме понякога слизаме до Г. Делчев и после през България се прибираме...изобщо не е далеч. Wink

Общи условия

Активация на акаунт