Козметичка в Младост 3

  • 1 208
  • 5
  •   1
Отговори
Може ли някой да ми препоръча добра козметичка в Младост 3? Напатила съм се от некадърни такива и ме е страх да отида при случайна козметичка.

# 1
  • Мнения: 899
В Кондор, който е до 25 поликлиника, има козметичен салон, на втория етаж. Там козметичката беше една пълничка дама, която ми беше фаворитка, но не съм ходила от няколко месеца, та не знам дали все още е тя. Иначе голяма сладурана и работи много добре.
 

# 2
  • Мнения: 899
Има, има, но от последната подстригвачка, която беше работила там, не съм доволна - не рискувай с нея  Hug

# 3
  • Мнения: 548
Мога да ти препоръчам тази, при която ходя аз. Салонът се намира на пазарчето до супермаркет Дар, зад поликлиниката. Момичето се казва Марги - млада е, но доста добра в занаята. Аз ходя само на коло маска при нея и съм страшно доволна. Харесва ми, че непрекъснато търси начини да се усъвършенства в професията, ходи на разни курсове, изкарва разни сертификати, а сега учи в нещо като колеж по козметика (не се сещам как точно се казва) във Враца. Салонът се казва "Валенс", тел.: 975-36-77.
Сега откриха и един нов салон в Младост 4, в бл.458, отдолу в партерния етаж. Ходих там на коло маска, щото върпросната ми фаворитка беше на лекции във Враца, и също съм доволна. Салонът е хубав, приятен с нова апаратура. Казва се Primero. На визитката, която са ми дали, пише: солариум, козметика, масаж с шоколад, фризьорство, маникюр, педикюр. Тел.: 0885/612241.
Дано съм помогнала.

# 4
  • Мнения: 2 663
Аз мога дати препоръчам в Младост 2 в РУМ-а,на втория етаж.Ходя там от доста време и всъщност само там.Мацката се казва Деси,супер внимателна и много добра професионалистка.До сега не съм имала никога проблеми след кола (махам всичко само по този начин) или някоя друга процедура

# 5
Много ви благодаря на всички. Ще имам избор къде да отида  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт