Ин витро център Стефанов - тема 3

  • 41 602
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 890
Заповядайте в новата тема. Пожелавам на всички успешни опити в зачеването !
 stork-boy stork-girl family

Ин Витро център Стефанов поема пълния път на лечение на безплодието – от пристъпването на пациентите през прага, през гинекологични и андрологични изследвания, оперативна гинекология, асистирана репродукция (in vitro) и проследяване на бременност.

http://invitrostefanov.com/

Контакти:
ул. „Света Троица“ 152.
До западния вход на църквата "Света Троица"
гр.Стара Загора
България
ivftrakia@abv.bg
042 95 77 75
0886 474 665

 preggo babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 preggo


# 1
  • Мнения: 4 696
Първа! Дано има много положителни тестове в тази тема!! EFP EFP EFP EFP

# 2
  • Мнения: 647
Да ни е честита новата тема и да я напълним с много положителни тестове.Успех на всички момичета в това нелеко начинание.

# 3
  • Мнения: 1 191
HrisAni Благодаря за хубавите пожелания, присъединявам се към тях! Момичета, бъдете силни, пътят по който вървим е труден, но вярвам че мечтите ни много скоро ще се сбъднат! Пожелавам ви само положителни резултати, лека бременнос и здрави бебета!

# 4
  • Мнения: 647
Нормално ли е още да ме пари  от катеръра?При всяко ходене до тоалетната ме пари и после известно време.Тая болка я усетих и двата пъти при махането на катетъра.Такова чудо не ми бяха завирали и сега се притесних като ме боли и пари.

# 5
  • Мнения: 1 191
най-вероятно е одраскано малко мястото и няма как да не смъди, но най- вероятно бързо ще зарасне

# 6
  • Мнения: 459
Пожелавам късмет на всички момичета  Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Сливен
  • Мнения: 825
Момичета аз във вторник съм на операция но няма да е лапаро а коремна.Само да ви попитам някой ако знае коя е тази аг болница до опепата в стз в която работи д-р Стоянов

# 8
  • Мнения: 4 696
Защо коремна? До операта е държавната АГ.

# 9
  • Сливен
  • Мнения: 825
Ами доктора като чу историята на лапарото-и перитонита и каза че не се знае как е вътре корема и за това коремна

# 10
  • Мнения: 216
Хайде момичета,да е на късмет новата тема и само положителни тестове да има .Успех на всички  ooooh!  EFP EFP preggo ylinfant

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
Момичета успех! И само за  EFP и   preggo да си пишем!

# 12
  • Мнения: 148
Ами доктора като чу историята на лапарото-и перитонита и каза че не се знае как е вътре корема и за това коремна

Аз съм с коремна операция не се притеснявай всичко ще е наред,но аз бях при доктор Христов.

# 13
  • Сливен
  • Мнения: 825
Ами доктора като чу историята на лапарото-и перитонита и каза че не се знае как е вътре корема и за това коремна

Аз съм с коремна операция не се притеснявай всичко ще е наред,но аз бях при доктор Христов.
Благодаря ти.Сега говорих и със Стефанов каза че дори и коремна след един месец може да се стартира със процедурата.Според вас дали е възможно

# 14
  • Мнения: 216
Ами доктора като чу историята на лапарото-и перитонита и каза че не се знае как е вътре корема и за това коремна

Аз съм с коремна операция не се притеснявай всичко ще е наред,но аз бях при доктор Христов.
Благодаря ти.Сега говорих и със Стефанов каза че дори и коремна след един месец може да се стартира със процедурата.Според вас дали е възможно
Ами аз направих един опит инвитро неуспешен август ,десет дена след това направих лапаро дапрекъснем тръбите при Христов и чакахме да минат три цикъла да направим ЗЕТ .Така ми каза Стефанов ,така направихме и резултата е на път.При всеки е различно,вярвай му той знае какво прави.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт