Пролетна умора???

  • 1 383
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 585
Момичета имате ли този проблем?
Такова нешо не ми се беше случвало досега, но тази пролет ме налегна страхотна умора.
Спи ми се по цял ден, боли ме глава, нямам сили да си вдигна детето.
Предполагам раждането и кърменето си оказват своето влияние.
Давайте идеи - освен витамините - хомеопатия, билки????????
Положението не е хич розово Thinking

# 1
  • Мнения: 1 489
И мен ме е налегнала една пролетна умора,но моето клони повече към мързел.А и в това сиво и дъждовно време хептен.Мисля сега да подремна малко до щерката и после дано да ми се прави нещо.

# 2
  • Мнения: 3 360
Ох, и аз така се чувствам SadСамо дето  и съм постоянно гладна EmbarassedНезнам спасение да има newsm78 Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз, пък, до сега никога не съм имала пролетна умора. Напротив - пролетта, когато всичко се възобновява и разцъфтява се зареждам с енергия. Чувствам се по-добре - свалям дебелите дрехи, започват дългите разходки с детето, слънце, топлина, цветя...
Единствено гадни дни, като днешния ме депресират, иначе пролетта, като цяло ми действа доста добре.

# 4
  • Мнения: 103
И на мен също ми се спи постоянно ама то моето е от бременноста.А за пролетната умора четох,че препоръчват мулти витамини,повече плодове и зеленчуци,както и хладен душ минимум веднъж на ден-действало освежаващо.Но ако питате мен и това не е гаранция,така е всяка година когато зимата си отива.

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз, пък, до сега никога не съм имала пролетна умора. Напротив - пролетта, когато всичко се възобновява и разцъфтява се зареждам с енергия. Чувствам се по-добре - свалям дебелите дрехи, започват дългите разходки с детето, слънце, топлина, цветя...
Единствено гадни дни, като днешния ме депресират, иначе пролетта, като цяло ми действа доста добре.
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
И аз се чувствам точно така!

# 6
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Според мен си чакаш да си отмине.Незнам да има нещо което да те зареди със сили,така че да се чувстваш ок.Повечко храни богати на витамини и сокчета,разходки на слънце друго не се сещам.Поне на мен мъъъничко ме освежават тези неща.

# 7
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
И мен ме е налегнала, преди като не бях бременна си взимах Жен-шен с пчелно млечице, за подсилване на организма  Grinning

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ох, и аз така се чувствам SadСамо дето  и съм постоянно гладна EmbarassedНезнам спасение да има newsm78 Joy
и аз съм така Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 2 027
И аз съм така. Забелязвам от няколко дена насам следобед зверски ми се спи, тежи ми главата, мързи ме, всичко върша като в забавен каданс Cry Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 307
 smile3507 Мен пролетната умора ме държи целогодишно.
Добре, че не ме боли толкова, колкото ме мързи.

# 11
  • Мнения: 2 956
Аз, пък, до сега никога не съм имала пролетна умора. Напротив - пролетта, когато всичко се възобновява и разцъфтява се зареждам с енергия. Чувствам се по-добре - свалям дебелите дрехи, започват дългите разходки с детето, слънце, топлина, цветя...
Единствено гадни дни, като днешния ме депресират, иначе пролетта, като цяло ми действа доста добре.



 Peace абсолютно...като изключа единични дни и такива като вчера и днес ма то е "циклично" при мен

# 12
  • Мнения: 1 059
smile3507 Мен пролетната умора ме държи целогодишно.
Добре, че не ме боли толкова, колкото ме мързи.
newsm12  То май и аз така. smile3503

# 13
  • София
  • Мнения: 39 758
Моята пролетна уморе отчасти я преборих... с пролетно чистене и ремонт Simple Smile
Иначе витамини, повечко сън. При теб съня ще е проблем, но...

# 14
  • Мнения: 1 493
Разходки на чист въздух, коприва, киселец, спанак, лапад, див чесън !
И на мен ми се спи, но си мисля, че е от Де-кафето !

# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз имам, защото кисна до късно по форумите...после цял ден ми се спи....

# 16
  • Мнения: 45
Мойта пролетна умора я боря с повече храна, течности и сън. Много неприятен е този момент , като зашеметена се чувствам. Дано да минава по-бързо.

# 17
  • Мнения: 1 446
Всяка пролет се опитва да ме налегне , но аз не й позволявам. Laughing

# 18
  • Мнения: 695
И аз съм така. Забелязвам от няколко дена насам следобед зверски ми се спи, тежи ми главата, мързи ме, всичко върша като в забавен каданс Cry Rolling Eyes
ето това е и моето положение  Hands Thumbsup

# 19
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Ох, и аз така се чувствам SadСамо дето  и съм постоянно гладна EmbarassedНезнам спасение да има newsm78 Joy
И аз така, направо незнам какво ще се прави с килограмите, а за пролетната умора правя следното : пия комплексни витамини, ям спанак, коприва, кисело мляко, пия 3 кафета абе опитвам ама нещо не се получава.
Успех  Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 212
Аз напоследък не й се давам!Умората при мен е от недоспиване-все не мога да си легна преди полунощ!Ама витамини,кафенце...оправят нещата!
Спи повечко-ако можеш де!И като се почувстваш много изморена,а трябва да действаш-взимаш един душ,повечко витамини и ...напред!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Умора нямам , но се стресирам заради друго нещо, та то компенсира  Tired

# 22
  • Мнения: 1 037
И на мен май не ми остава време да се уморя от пролетта Flutter,хи-хи как го казах,защото малкия ми син работи достатъчно по този въпрос!

# 23
  • Мнения: 5 393
Момичета имате ли този проблем?
Такова нешо не ми се беше случвало досега, но тази пролет ме налегна страхотна умора.
Спи ми се по цял ден, боли ме глава, нямам сили да си вдигна детето.
Предполагам раждането и кърменето си оказват своето влияние.
Давайте идеи - освен витамините - хомеопатия, билки????????
Положението не е хич розово Thinking
Ей мързеланке newsm62
Според мен си уморена щото беше свикнала да спинкаш до по късничко,а сега сина ти вече е в отбора на ранобудните smile3534 smile3534Добре дошла при нас Hug Hug

# 24
  • Мнения: 1 107
И на мен постоянно ми се спи, ако не дремна 2 пъти на ден, вечер си лягам в 9  Embarassed
Ако не ме пусне скоро пролетната умора, съвсем ще затъпея  Confused

# 25
  • Мнения: 660
Хомеопатично лекарство за това състояние , което описваш е Phosphoricum acidum . Може да си купиш от аптеката в разреждане 30 С и да го взимаш една седмица , 2-3 пъти на ден по 3 перли под езика . Успех и бързо възстановяване !   

Общи условия

Активация на акаунт