Двата-ляв, двата-десен -3, или хобито ни е народни танци

  • 91 583
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 3 715
Даже на едно събитие с танците мъжът ми дойде с мен. На кръчма ходихме групата, пак с мъжът ми. Много добре знае, че съм омъжена, не ми е в приятели, но съм админ на групата ни във фейса и от там ми пише. ММ каза, да се разбера с него, защото иначе ще дойде някой ден на танците и ще стане патардия Dizzy Face ..

# 211
  • София
  • Мнения: 30 107
Значи действаш малко по-остро и го отбягваш. Все трябва да се усети. В краен случай, колкото и да е тъпо, мъжът ти ще се намеси и толкова.

# 212
  • София
  • Мнения: 3 715
Мерси за съветите, така ще действам.

# 213
  • Мнения: 4 303
tunein, от ръководителя беше забележката, персонално. Никой не посмя да каже гък. За мен беше много странно, но аз съм от новите. Хората, които имаха нужда от забележка си траяха.
Групата си продължи все така, с начинаещи и напреднали, като идвайки за първата, може да останеш за втората.Имам чувството, че си има любимци и може би там се корени причината.
То и аз искам, но съм от две години, а те от 10. Не мога да ги настигна в движение и наистина може би трябва някаква междинна. Да тропаш Право хоро няколко вида и ръченици и някои по леки ти писва.

# 214
  • София
  • Мнения: 30 107
.....Имам чувството, че си има любимци и може би там се корени причината.
.....
Супер непрофесионално отношение от негова страна, ако е така.

# 215
  • Мнения: 65
Да, наистина мирише на непрофесионализъм, жалко.
Имате ли някакви идеи за игри, които да се спретнат на рожден ден на танцова група?

# 216
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Да, наистина мирише на непрофесионализъм, жалко.
Имате ли някакви идеи за игри, които да се спретнат на рожден ден на танцова група?
Конкурс за танци в различни стилове
Да изиграят някое бавно хоро с пластмасова лъжичка в устата,  в която има сварено пъдпъдъче яйце
Играта със столове и търсене на предмети от публиката
Blush

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Момичета, преди време бяхте коментирали музиката за хорото Чачак.
Мога ли да помоля някой да ми я изпрати  newsm78

Благодаря предварително!  bouquet

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Момичета, преди време бяхте коментирали музиката за хорото Чачак.
Мога ли да помоля някой да ми я изпрати  newsm78

Благодаря предварително!  bouquet

Да напомня отново за моята молба. Търся музиката на хорото Чачак. newsm17
Нашата хореографка ще ни умори - пуска доста бърза и неподходяща за това хоро мелодия.
Толкова го харесвам, но нямам желание на го уча на тази музика  Cry

# 219
# 220
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Благодаря, момичета!  bouquet bouquet bouquet

# 221
  • Мнения: 65
Много благодаря за идеята за падпадъчите яйца, приложихме я и се получи доста забавно! Десислава, при теб как са нещата, има ли промяна?

# 222
  • София
  • Мнения: 3 715
Ами при мен се намери друг изход от ситуацията, случайно забременях. И понеже ми е рискова бременността, спрях да ходя на танци. Живот и здраве явно по-натам ще започна с друга група Blush

# 223
  • Мнения: 65
Оо, Деси, честито. Това е страхотно. Лека и безпроблемна бременност ти желая!
Момичета, днес се получи заветния разговор по болната тема, с която съзнавам, че ви надух главите. Знам, че разбирате, че единствено уважението към ръководителя и съпругата му, ни караха да отлагаме с дългомесечна надежда, че нещата ще се уталожат. Но не би...Преди малко бях на репетиция. Отивам и какво да видя - половината начинаеща група при нас, игла да хвърлиш, ще се забоде на някой. И показваме поредното старо хоро - около 20 минути. Раз-два, раз-два, хайде пак и хайде пак. Сега човек като набере скорост е нормално да учи по-бързо. И стана пълна бъркотия. Тръгваме пак да си играем някое старо и един доста възпитан човек се извика " то бива да го покажеш това хоро, а?"  Няколко момичета не се сдържаха и казаха, че има друга група, в която точно тези хора се показват. Все ще не мога да проумея как е възможно подобно нахалство, но не това е темата. Аз бях доста разстроена от ситуацията и сериозно мислех дали да продължавам. Не исках дори да провеждам разговор точно този ден именно защото бях разстроена. Той пък взе, че се случи. Бяхме около 10 човека и разговаряхме с госпожата,защото не искахме да прекъсваме следващата репетиция на господина. Тя беше много отзивчива и определено разбираща. Каза, че не е редно това, което се случва и е нормално да искаме да забързаме темпото. Всеки е добре дошъл, но да следва хода на групата. Тааа, отдъхнахме си, да видим дали разговорът ще е ефективен във времето.

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 07:32 от tunein

# 224
  • Мнения: 4 303
Дано да има резултат!

Общи условия

Активация на акаунт