Споделяме мнение за VITASLIM LIGHT!

  • 6 486
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 336
Здравейте на всички четох четох много информация за тази така наречена хранителна добавка .Моля ако някой я е използвал да сподели впечатленията си .Аз днес си я закупих и започнах да пия ,та аз ще споделя след време как действа при мен!

# 1
  • Мнения: 17 963
Днес ми излезе реклама на някакъв промо пакет, и аз се нареждам да чакам отзиви, но май трябват по 2 кутийки на месец  newsm78

# 2
  • Мнения: 336
Днес ми излезе реклама на някакъв промо пакет, и аз се нареждам да чакам отзиви, но май трябват по 2 кутийки на месец  newsm78
Аз си купих само Лайта днес по четох че някой го пият 3 по 2 таблетки т.е стига за 5 дни ,
но може да се пие и 3 по 1 таб. аз стартирах със 3 по 2 таб.
аз имам голям опитс 90 дд режим свалих 24 кг засега с него но последните са мн трудни и си продължавам режима но реших да опитам и с това .

# 3
  • Мнения: 566
Аз съм го пила преди години. Изпих няколко опаковки и никакъв ефект.  Даже съм го комбинирала с кафето- имаше такова, разтворимо. От моите експерименти, отслабнах с Фемимодел. От 2 опаковки, смъкнах 5 кг. и то без да съм променяла драстично хранителния си модел.

# 4
  • Мнения: 17 963
Сега ще го изкупим  Mr. Green

# 5
  • Варна
  • Мнения: 36 570
Аз съм пробвала въпросния Витаслим и резултат нямаше абсолютно никакъв. На всичко отгоре като някакъв страничен ефект ми се появиха горещи вълни и леко замайване около половин час след прием на капсулата. Това се повтаряше след всяко пиене на хапче. Инатих се известно време като си мислех, че просто на организма ми му трябва някакво време, но въпросните пристъпи не спряха и изхвърлих Витаслима. Определено беше от него, защото след това подобни проблеми не съм имала.

Общи условия

Активация на акаунт