Магия ли е? Какво означава?

  • 7 524
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23
Пишете ми на лични-ще ви кажа какво да направите,съмнява ме сериозно че някой умишлено прехвърля проблеми на по-възрастна жена върху вас.Трябва даизчистите документите.

# 31
  • Мнения: 12 662
А, личи си професионалистът. До тук никой не се сети за документите.

# 32
  • Мнения: 679
Как така да изчисти документите?  newsm78

# 33
  • Мнения: 23
има начин-да си подготви 1-кибрит, моментно лепило и бели листи-ще споделя с жената на лични какво и как да направи

# 34
  • Мнения: 12 662
Току виж , се оказало, че брачното й свидетелство е недействително.

# 35
  • Мнения: 25 600
Майната му на свидетелството, да гледа нотариалните актове да са наред.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 5 513
Ааа, с кибрит и аз мога.Драскам клечката,хвърлям я в чекмеджето и го затварям.Чисти всичко.
Аз освен бабешки гащи и сутиени  друго не разбрах да и прехвърлят.

# 37
  • Мнения: 410
Само аз ли не разбрах какво значи "трябва да изчистите документите"  ? Thinking newsm78 newsm78 newsm78

# 38
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Има ли значение? В случая  Crazy  Joy

И все пак - появата на това бельо трябва да има някакво обяснение  Thinking

Не е детенцето.. почти е сигурно.

Явно не са и бабетата: щяха да се прежалят за някакви еднолевки-еднодневки, прашки с.. странни дантелки, предизвикателен цвят и пр. Ако искаха да скарат съпрузите.

Най-съмнителен в случая е съпругът. Защо той трябва да бъде изключен според авторката? И защо тя не обясни какво означава 'бельо за възрастна жена'? Щото аз най-често се нося с памучни Panties, ама с дете на 4 и половина, едва ли съм в графа бабичка  Crazy

Последна редакция: пт, 15 апр 2016, 21:33 от DimS.

# 39
  • Мнения: 5 513
какво означава 'бельо за възрастна жена'?


Кюлоти и комбинезон

# 40
  • Австрия
  • Мнения: 2 310
Еее.. кой вече носи такива?!

# 41
  • Мнения: 679
Авторката на темата каза, че наскоро са им идвали гости. Да не би тези гости да са си направили шега? Мой познат беше в командировка и като се върнал в къщи, жена му отворила сака и най-отгоре се мъдрели огромни гащи  Laughing Колегите му ги били сложили. Същият този, прибирайки се от друга командировка, си мислел, че е много уморен, защото много му тежал сака нещо. Като се прибрал, жена му го питала за какво са му тези 3 бутилки с вода (чешмяна)  Laughing

# 42
  • Мнения: 28
Ако беше шега в някой момент трябваше да и кажат че е така.
Не е шега.Иска му се на някой или по-скоро някоя да им направи мръсно и да ги скара.
Може и бабетата да са , но не знам защо имам усещането че е някой от семействата идвали на гости.

Изобщо няма да се изненадам ако след известно време авторката намери отново нещо подобно.
Ако следи внимателно кога ще се появи втората изненада и след кой външен посетил ще се случи това,нещата ще се изяснят.

Почти съм сигурна че ще има и втори подобен случай.

# 43
  • Мнения: 4 303
Еее.. кой вече носи такива?!
Бабите по селата. Лично моята свекърва знам, че чорапогащи не носи заради килотите.

# 44
  • Мнения: X
Няма как да е магия.
Магия може да е, ако изчезне твоето бельо, с цел да бъде направен ритуал с твоя вещ.
Но чуждо бельо само по себе си не може да бъде магия. Разбирам в него да бяха омотани черупки, косми, пръст, други такива страхотии, от които уж се правят магии.
И според мен или някой иска да ти подскаже нещо или на някой му е неудобно да признае.
Ако ви кажа на мен каква идиотщина ми се случи... Embarassed Отивам на гости при майка ми за няколко дни и тъй като там си имам и дрехи и бельо и всичко необходимо, си пъхнах само епилатора в една торбичка и малко дребни сладки, за из път. Пристигам и вкъщи заварвам близко семейство на майка ми с малко дете. Оставих в бързината торбичката с епилатора свита на кълбо в кухнята. Гостите си тръгват и майка ми дала на детето някакви неща, но се скъсала торбата, започва да търси торбичка. Влиза в кухнята и гледа една торбичка свита на кълбо, а епилаторът вътре завит с още едно пликче Laughing В бързината решава, че е празна, набутва нещата вътре и я дава на хората.
Сетих се по едно време за епилатора и отивам да го търся в кухнята, тук торбичка, там торбичка-няма торбичка. Питам майка ми и като чух какво е направила лошо ми стана #Crazy.
Седя и се чудя какво да правя, как ще се обадя да ги питам- " Извинете, ама епилаторът ми случайно да е във вас?" Даже бях решила, че ако не се обадят и аз няма да отворя дума Laughing
Развоят на събитията надмина и най-лошите ми очаквания. Мъжът се обади страшно обиден. Видели епилатора и решили, че...това било намек, че жена му по-тъмнича и с явно с по-силно изявено окосмяване( което аз изобщо не съм забелязала и не ме интересува, не са ми толкова близки), затова сме им сложили символично епилатор...щях да падна, никога нямаше да се сетя! Въпреки че, наистина логично обяснение няма, ако не знаеш, и аз да бях намерила ползван епилатор в торбичка с подаръци и аз ще се чудя какво символизира Laughing
Та и вашата работа такава според мен, някой го е срам да признае Wink

Общи условия

Активация на акаунт