Пак за чашата......

  • 4 083
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Цитат на: Beni
Тук става въпрос за самата чаша.



о--о--о разбира се, самата чаша, опакована, изглежда супер, доокато не я отворих... Sad

а накрайниците на Авент не са евтини обаче.

И те нарочно са ги направили така, че да се амортизират лесно, за да те карат да купуваш нови.

И аз бърках с четката за биберони за да измивам добре въпросното място, ама не си е работа просто. накрайникът се амортизиира по-бързо.

а само той беше около 8-9 лв, ако не се лъжа.

егати златната чаша - някаква си пластмаса, която после така или иначе, детето не пие цял живот от нея.

# 31
  • Мнения: 934
Цитат на: Liorena
Цитат на: Beni
Тук става въпрос за самата чаша.



о--о--о разбира се, самата чаша, опакована, изглежда супер, доокато не я отворих... Sad

а накрайниците на Авент не са евтини обаче.

И те нарочно са ги направили така, че да се амортизират лесно, за да те карат да купуваш нови.

И аз бърках с четката за биберони за да измивам добре въпросното място, ама не си е работа просто. накрайникът се амортизиира по-бързо.

а само той беше около 8-9 лв, ако не се лъжа.

е тая чаша излиза златна просто.


Накрайникът е около 4-4.50 лв. Днес проверявах....

# 32
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Аз съм доволна от чашата на Disney-най-обикновена, с капачка на винт. Валентина си пие от нея и се почиства лесно. Май скоро няма да я използваме, защото тя се научи да пие от обикновена чаша. Гледа нас и иска да е като големите Sunglasses

# 33
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Цитат на: sunshine3
Цитат на: Liorena
Цитат на: Beni
Тук става въпрос за самата чаша.



о--о--о разбира се, самата чаша, опакована, изглежда супер, доокато не я отворих... Sad

а накрайниците на Авент не са евтини обаче.

И те нарочно са ги направили така, че да се амортизират лесно, за да те карат да купуваш нови.

И аз бърках с четката за биберони за да измивам добре въпросното място, ама не си е работа просто. накрайникът се амортизиира по-бързо.

а само той беше около 8-9 лв, ако не се лъжа.

е тая чаша излиза златна просто.


Накрайникът е около 4-4.50 лв. Днес проверявах....


е това евтино ли е? Shocked  Shocked но това е добра цена, като се има предвид, че в магазин "Бъгс Бъни" е между 8 -9 лева.

# 34
  • Мнения: 934
Цитат на: Liorena
Цитат на: sunshine3
Цитат на: Liorena
Цитат на: Beni
Тук става въпрос за самата чаша.



о--о--о разбира се, самата чаша, опакована, изглежда супер, доокато не я отворих... Sad

а накрайниците на Авент не са евтини обаче.

И те нарочно са ги направили така, че да се амортизират лесно, за да те карат да купуваш нови.

И аз бърках с четката за биберони за да измивам добре въпросното място, ама не си е работа просто. накрайникът се амортизиира по-бързо.

а само той беше около 8-9 лв, ако не се лъжа.

е тая чаша излиза златна просто.


Накрайникът е около 4-4.50 лв. Днес проверявах....


е това евтино ли е? Shocked  Shocked но това е добра цена, като се има предвид, че в магазин "Бъгс Бъни" е между 8 -9 лева.



Ами никак не  евтино....Ако направим сметка колко излиза една чаша на Авент с дръжки и един резервен накрайник----.около 19-20 лв. Shocked  Sad

# 35
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Цитат на: sunshine3

Ами никак не  евтино....Ако направим сметка колко излиза една чаша на Авент с дръжки и един резервен накрайник----.около 19-20 лв. Shocked  Sad[/quotе]

е? има ли смисъл тогава?
като вземеш предвид и недостатъците, които не само описах.

# 36
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
аз също се хвърлих на Авент навремето, без да питам като теб и сгреших.

# 37
  • София
  • Мнения: 15 194
Нашата чаша е на Авент. Самият накрайник не изпуска вода, обаче нещо не се затваря добре винтовата капачка (не знам дали се изразявам правилно Rolling Eyes ) и от там понякога изтичат по няколко капки. Иначе самото почистване не създава чак такъв проблем. Частите се сглобяват и разглобяват много лесно.
Иво доста време пиеше от мекия накрайник и забелязах, че дупките доста бързо почерняват (като че са мухлясали). Не знам има ли някакъв начин да се почистват. Аз предпочитах да сменям накрайника. Сега-с твърдия-вече не забелязвам да има такъв проблем.

# 38
  • Мнения: 1 187
Цитат на: Liorena
Цитат на: sunshine3

Ами никак не  евтино....Ако направим сметка колко излиза една чаша на Авент с дръжки и един резервен накрайник----.около 19-20 лв. Shocked  Sad[/quotе]

е? има ли смисъл тогава?
като вземеш предвид и недостатъците, които не само описах.


Чашата+2 накрайника+дръжките ми излезе около13лв.

# 39
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Цитат на: Beni
Цитат на: Liorena
Цитат на: sunshine3

Ами никак не  евтино....Ако направим сметка колко излиза една чаша на Авент с дръжки и един резервен накрайник----.около 19-20 лв. Shocked  Sad[/quotе]

е? има ли смисъл тогава?
като вземеш предвид и недостатъците, които не само описах.


Чашата+2 накрайника+дръжките ми излезе около13лв.


явно зависи откъде да я купуваш.
и явно в Центъра, е доста по-скъпа.

# 40
  • Мнения: 1 187
По напред писах че съм я купила от една борса в Люлин, която се намира на бул."Европа" зад бензиностанцията на Шел. Та от склада където я взех той е само за детски стоки и аксесоари има много неща на сравнително прилични цени. Аз от центъра избягвам да пазарувам, много по-скъпо е, а стоките са еднакви, разликата е в това от къде ги купуваш.

# 41
  • Мнения: 934
Цитат на: Beni
Цитат на: Liorena
Цитат на: sunshine3

Ами никак не  евтино....Ако направим сметка колко излиза една чаша на Авент с дръжки и един резервен накрайник----.около 19-20 лв. Shocked  Sad[/quotе]

е? има ли смисъл тогава?
като вземеш предвид и недостатъците, които не само описах.


Чашата+2 накрайника+дръжките ми излезе около13лв.



Тогава казвай бързо адреса на борсата, че май има сметка до там да се разходи човек.... Wink
Ми това са си 6-7 лв.....Хич не са ми малко....6-7 пюренца напр.... Shocked

# 42
  • Мнения: 934
Цитат на: Beni
По напред писах че съм я купила от една борса в Люлин, която се намира на бул."Европа" зад бензиностанцията на Шел. Та от склада където я взех той е само за детски стоки и аксесоари има много неща на сравнително прилични цени. Аз от центъра избягвам да пазарувам, много по-скъпо е, а стоките са еднакви, разликата е в това от къде ги купуваш.


ААА...знам я тази борса! В събота я посетих точно с цела да купя чаша! Ама се отказах, защото цените и там са скочили!!! На всичкото отгоре ми предлагаха 2 броя дръжки.... Shocked  Shocked  Shocked ( не можели да ги разделят, че нямало кой да ги купи другия брой..... Rolling Eyes ) Те струваха около 7лв.+чашата около 11 лв.....за накрайници не питах, че се ометох набързо възмутена.....

# 43
  • Мнения: 1 187
Цитат на: sunshine3
Цитат на: Beni
По напред писах че съм я купила от една борса в Люлин, която се намира на бул."Европа" зад бензиностанцията на Шел. Та от склада където я взех той е само за детски стоки и аксесоари има много неща на сравнително прилични цени. Аз от центъра избягвам да пазарувам, много по-скъпо е, а стоките са еднакви, разликата е в това от къде ги купуваш.


ААА...знам я тази борса! В събота я посетих точно с цела да купя чаша! Ама се отказах, защото цените и там са скочили!!! На всичкото отгоре ми предлагаха 2 броя дръжки.... Shocked  Shocked  Shocked ( не можели да ги разделят, че нямало кой да ги купи другия брой..... Rolling Eyes ) Те струваха около 7лв.+чашата около 11 лв.....за накрайници не питах, че се ометох набързо възмутена.....


Ми аз бях там преди 1 седмица и купих една за подарък чашата беше 8.89лв. има си и дръжки и мек накрайник, купих и два накраиника твърди като единия е за нас. Може да си права цените може да са скочили от преди 1 седмица. Но вчера също бях там имкупих зимни обувки за малката на Колев и Колев от естествена кожа и искам да ти кажа, че ги взех на добра цена в сравнение с другите магазини.

# 44
  • Мнения: 10 216
Абе вие у ред ли сте да давате толкова пари за тази чаша, камо ли накрайници да купувате. Разберете не се мие това чудо кви четчици кви простотии говорите, аз с ножа се мъчих да изчегъркам мръсотията от достъпните места и не се маха. Е ся ако тръгнеш всяка седмица накраиници да купуваш то е друга работа нема имаш никви проблеми. Ако решиш и през ден да купуваш пак няма проблеми, все ще ти е чиста чашата. Ако можеш и по 4-5 лв за тях да отделяш на често пак нема проблеми. Всеки сам да решава. Аз мисля че въпроса в началото беше коя чаша е най практична за бебо, на достъпни пари за нас и лесна за потдръжка(май от тук требаше да се почне). На мен ми е много време да се заиграя 30 мин да чистя чаша пък не знам.

Общи условия

Активация на акаунт