Пак за чашата......

  • 4 080
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Мили мами,
Преди около  2м. пусках тема за неразливаема чаша, но така и не реших каква марка да взема.... Rolling Eyes (сигурно, ако нямаше никакъв избор, щеше да е мн. по-лесно...)
Сега пак се размислих и поогледах и се двоумя отново....
На Авент излиза около 15лв.(без твърд накрайник, който се продава отделно и е около 4 лв.), а на Чико е с мек накрайник и излиза около 11,50 лв. А като ги разглеждах, май няма особена разлика..... Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Помагайте с вашия опит!
Благодаря:)

# 1
  • Мнения: 597
И аз стоях пред тази дилема преди няколко месеца и много се колебаех,защото са си скъпички чашите на Авент и Чико.Затова си купих на Nuby и въобще не съжалявам.По нищо не отстъпва на качеството на другите-с мек накрайник е и изобщо не се разлива.А и е много по-евтина.Успех в избора!

# 2
  • Мнения: 6 206
Аз съм фен на Авент, имам и неща на Чико, но не ги ползвам, нещо не са ми удобни.
И такава и чаша Авент си купих, като се превъзбудих, че от четири месеца ще пие от чаша, но сега отлежава в шкафа, докато ни дойде време да я ползваме.

# 3
  • Мнения: 2 006
Авент или Дисни(втората не съм ползвала,но сестра ми е страшно доволна) Grinning

# 4
  • Мнения: 1 077
Фен, не фен....
Бертони за 2.80 върши ПЕРФЕКТНА работа. Една изгубихме, та взех втора.

Цяла горна част - капачка с "твърд накрайник". Добра вместимост.
Ида още я разнася напред-назад, макар вече да може да пие от чаша, ако и я държа. Но тя обича да си пие сама и по много.... Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 2 819
samo NUK struva 9 leva moq sin q izpolzva ve4e pove4e ot godina i polovina sled blizo godina vze da kape ot 4a6ata ...i dosega si pie vodata ot neq Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 187
Ние използваме на Авент и аз съм много доволна. Има една борса в Люлин, ако можеш си я вземи от там има един скалд за детски стоки и там струва малката с мек накрайник около 9лв.

# 7
  • Мнения: 580
Взех му на дребния първо чаша на Бертони.Капе!
После му купих на Нук -  пак капе!Така, че минахме на обикновенна пластмасова чашка.
Знам ли.....може при анс да проблема

# 8
Къде се намира тази борса, и от каква възраст може да се мине на такава чаша. Ние сме почти на 6м. правим ги сега на 20, или ние рано още.

# 9
  • Мнения: 1 187
Цитат на: tumppi
Къде се намира тази борса, и от каква възраст може да се мине на такава чаша. Ние сме почти на 6м. правим ги сега на 20, или ние рано още.


Чашата с мекия накрайник може да се използва от 6 месец, така че почти сте готови за нея. Ще ти напиша точния адрес на борсата след малко.

# 10
  • Мнения: 1 187
Цитат на: tumppi
Къде се намира тази борса, и от каква възраст може да се мине на такава чаша. Ние сме почти на 6м. правим ги сега на 20, или ние рано още.


Пуснах ти ЛС с адреса на борсата, ако има още нещо да питаш пиши.

# 11
  • Мнения: 2 807
Купих на синът ми на Avent - наистина не разлива(той много си я харесва, особено дръжките), за разлика от тази на NUK - взе да разлива още 1-я месец. В нея също така, ако престои вода за няколко часа, без бебето/детето да пие от нея, водата замирисва - не знам защо се получава така, но определео не ми се нрави.
Синът ми обаче май най-много харесва тази на Gerber, с твърд накрайник е, само че според мен недостатъка й е, че няма капаче, с което да се покрива, когато детенце не пие от нея - затова и не я използвам навън.
На Nuby наистина са много добри, а и цените им варират от 6 до 8 лева. Имат си и капачета  Wink
Успех в избора!

# 12
  • Мнения: 910
Всъщност малката чашка на Авент с мекия накрайник я дават от 3 до 6 месеца. След това идва голямата чашка, или пак малката, но с по-твърдия накрайник, уж да свиква... Ние сме с голямата на Авент, но използването и беше много кратко, сега малката обожава да пие от чашка (разбирайте капачката на шишетата на Авент), макар и да разлива по малко. А е още само на 8 месеца...

# 13
  • Мнения: 1 187
Цитат на: Maminka
Купих на синът ми на Avent - наистина не разлива(той много си я харесва, особено дръжките), за разлика от тази на NUK - взе да разлива още 1-я месец. В нея също така, ако престои вода за няколко часа, без бебето/детето да пие от нея, водата замирисва - не знам защо се получава така, но определео не ми се нрави.
Синът ми обаче май най-много харесва тази на Gerber, с твърд накрайник е, само че според мен недостатъка й е, че няма капаче, с което да се покрива, когато детенце не пие от нея - затова и не я използвам навън.
На Nuby наистина са много добри, а и цените им варират от 6 до 8 лева. Имат си и капачета  Wink
Успех в избора!


 На Авент също има твърд накрайник, който се продава отделно и можеш спокойно да си вземеш и да го смениш с мекия.

# 14
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Тези на Авент са ужасни - толкова трудно се почистват, ако се държи на хигиена, имам 2 бр. такива - отврат, вече не ги ползваме, само нощем слагам в леглото.

То са 100 джаджи, които трябва да разглобиш за да я измиеш като хората, много бързо се събират мръсотии от "чистата вода" и мнооого трудно се махат. И пластмасата мирише отвратно просто на тия чаши.

Никога не бих се излъгала отново.

Общи условия

Активация на акаунт