какъв чай?

  • 538
  • 12
  •   1
Отговори
  • Ruse
  • Мнения: 390
Здравейте скъпи мами.Моята беба скоро ще навърши 6 месеца и съм решила да и дам попарка само че се чудя какъв чай да сложа в нея и дали въобще да слагам чай или да сложа вода.Кажете ми вие как приготвяте попарите на вашите бебоци Heart Eyes

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
В никакъв случай не давай лайка NaughtyВ много теми сме обяснявали защо, ако пуснеш търсачката ще разбереш.
 За бебета като най-подходящ се препоръчва чаят от шипка.По-добре не слагай захар, отколкото чай Simple SmileПопара с вода.......... Sick

# 2
  • Мнения: 3 042
 Peace Виж ТУК. Има и моето мнение. Hug

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз правех с шипков чай, но ние си имаме редовен стомах, имай в предвид, че шипката запича, но пък е много полезна/вит.C/

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
слагам шипка,но мъника рядко яде попарата

# 5
  • Мнения: 4 187
Като за начало, може да ползаваш чая на Хип, които е разтворим, подсладен и подходящ за бебчета от първата седмица.

# 6
  • Мнения: 5 299
Като за начало, може да ползаваш чая на Хип, които е разтворим, подсладен и подходящ за бебчета от първата седмица.
И аз ползвам него, но само заЩото го имам, и да не го хвърлям Mr. Green Ина4е с вода bowuu

# 7
  • Мнения: 1 446
Обича попара , но без чай. Пробвах с шипка не искаше. А тези на ХИП са сладки , а той не обича сладко солени неща.

# 8
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Абе шипка шипка ама тая шипка такъв запек ни докара, чееее  Crazy. Аз редувам мащерка, жълт кантарион, липа и лайка. С лайка правя ако видя, че бебо е хремав или ми се стори, че се разболява.

# 9
  • Мнения: 817
Аз и давам водичка в попарата

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Сега по-рядко ядем попара, но преди съм я правила с чай от липов цвят, лайка, мащерка, шипка Редувах попара с чай и попара с вода. Grinning

# 11
  • Варна
  • Мнения: 80
Аз не съм слагала чай правя я с вода. Сухар, изкиснато сирене, масло и малко захар. Чай да вам отделно ако има нужда иначе водичка.....

# 12
  • Мнения: 8 505
Правех я с вода.

Общи условия

Активация на акаунт