Приказният свят на най-новия сайт за безплатни обяви Yaza.bg

  • 15 739
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Ако можех да имам едно
магазинче със две полички,
бих продавал, познайте какво...

              
Е, има добра новина за вас – има такова чудесно място като от приказките на Джани Родари. Там можете да направите своето магазинче.



Имало едно време… Така започва всяка приказка, но не и тази. Приказката за чудната страна Yaza.bg започва сега. Не се стеснявайте, влезте смело. Тук добре дошли са всички. Заповядайте, опитни майсторки на красиви дантели и плетива, килимарки и везбарки, сръчни дърворезбари и грънчари, дърводелци и бижутери... Заповядайте и вие – начинаещи и неопитни, но пълни с идеи и вдъхновение креативни хора, търсещи реализация на талантите си. Разгърнете фантазията си, покажете плодовете на таланта си. В необятния пазар на Yaza.bg всеки може безплатно да отвори собствен магазин, в който да предложи неограничен асортимент.



Не само пространството на магазина е неограничено, такова е и работното му време. Магазинът е отворен денонощно. Заповядайте, майки, приспали децата си и седнали пред компютъра, заповядайте след работния ден и вие, ценители на красиви ръчно изработени вещи, които да красят дома или градината ви и да зарадват близките ви, заповядайте любители на здравословни и екологични биопродукти.

Искате ли и вие да станете част от този чуден свят?
www.yaza.bg - купете, продайте, превърнете хобито си в бизнес!



Включете се в играта:
А сега имате и възможността да спечелите награда от играта на Yaza.bg. Включете се и може да спечелете един от два уикенд пакета за двама в спа столицата на България – Велинград.  
Споделете в настоящата тема какво не ви достига, за да превърнете вашето  хоби в успешен бизнес.
Печелившите ще бъдат обявени в темата на 26.04.2016 г.

Последна редакция: пн, 18 апр 2016, 16:21 от Pедактop

# 1
  • София
  • Мнения: 2 096
Не ми достига смелост в трудния начин за бизнес в България. А и не знам дали, ако хобито ми се превърна в бизнес, ще остане все така приятно занимание.

# 2
  • Мнения: 6 008
Много добра идея за сайт!
Не ми достига амбицията да продавам нещата си.  Все си мисля, че не са досататъчно добри за околните. Иначе много бих искала да работя нещо свързано с хобито ми, което да ми доставя удоволствие.

# 3
  • Мнения: 629
Не ми достигат време и достатъчно амбиция.

# 4
  • София
  • Мнения: 964
Страхотна идея! Нямам финансовата възможност да развия собствен бизнес,също така не ми достига времето за изработка на по-голям брой артикули.
Продажбата онлайн е хубава възможност да се изкарат допълнителни средства.

# 5
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Не ми достигат финанси, кураж, а и среден и дребен бизнес в България си е жива мъка. Peace

# 6
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Това което не достига на мен е опит. Имаме семеен бизнес, в който опита е от голямо значение.

# 7
  • Мнения: 251
Аз съм в процес на обмисляне как точно да превърна хобито си в успешен бизнес, надявам се да ми стигнат куража и средствата, за да го постигна наистина.

# 8
  • Мнения: 1 986
Не ми достигат време, средства и може би малко смелост.

# 9
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 866
На мен не ми достигат финанси ,но най-вече време,за да стане мечтата ми реалност-искам да имам туристическа агенция

# 10
  • Мнения: 540
Не ми достигат финанси, кураж и време.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 133
Не ми достига амбиция, кураж и време, а и не на последно място- пари.

# 12
  • Мнения: 591
  Да правиш бизнес в България е по-скоро мъчение, от колкото удоволствие.  Като изключим този факт, смятам, че не ми достигат самочувствие и нахалство.

# 13
  • Мнения: 39 291
Здравейте!
Адмирации за поставения въпрос!
Даде ми повод да помисля, размисля, дори и да помечтая!
За съжаление в България е трудно да превърнеш хобито/ мечтата си в бизнес и то успешен.
На мен не ми достигат единствено финанси и опит.

# 14
  • Мнения: 1 556
финанси

# 15
  • Мнения: 1 273
На първо място, не ми достига време. С две деца, едното от които прекалено малко и трябва нон стоп да вървиш след него, а другото с няколко извънкласни занимания, нямам време да седна да се поинтересувам, да прочета, да разгледам и т.н.
На второ място, не ми достигат средства. Хобито ми е да шия гоблени. За да станат хубави и да бъдат купувани трябва да се вложат средсва в хубави материали, но реално не се знае, дали ще се намери пазар за точно този ушит гоблен, което и третата причина - трудно мога да преценя кой гоблен би се купил и кой не.
На четвърто място - не знам къде да попитам и/или проуча за евентуален такъв пазар на гоблени.
И на последно място е страхът от провал, породен от сегашните условия за бизнес, развитие и просперитет в нашата държава.

# 16
  • Мнения: 3 406
Не ми достига достатъчно опит в областта, както и качествена работна ръка. Не ми достигат и майстори, които да желаят да предадат своя опит и от които да се уча.

# 17
  • Мнения: 999
Не ми достигат време, средства и може би малко смелост

# 18
  • Мнения: 36
Не ми достига постоянство и желание да превърна някое от хобитата си в бизнес.
По-амбициозните от мен предполагам ще се зарадват на подобна платформа, чрез която да намерят пазар за нещата си, а аз се радвам, че ще има още едно място, където да "срещна"талантливи хора Simple Smile

# 19
  • Мнения: 574
Средства и смелост.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Спира ме най-вече страхът, че, когато хобито стане бизнес, вече няма да ми доставя същото удоволствие. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 139
Единствено не ми достига време.
Иии......., може би малко смелост, че ще се справя и малко самочувствие,че съм добра точно в
тази сфера Simple Smile

# 22
  • Мнения: 29 310
На мен не ми достигат най-вече пари. Както и това, че имам няколко хобита, които успешно биха могли да се превърнат в бизнес, но си трябват доста средства и време, за да почне да се печели от тях. Peace
Но, кой знае, може пък занапред да се реша...... Hug

# 23
  • Мнения: 836
Не ми достига смелост, а може би и желание на този етап. Искам всичко да е перфектно, а имам още да поработя, за да достигна до необходимото ниво. Но някой ден..  bowuu

# 24
  • софия
  • Мнения: 2 911
Не ми достигат финанси и кураж.

# 25
  • Мнения: 1 283
Не ми достига куража да реализирам бизнес идеята си, а и не виждам в момента пазарна ниша, за която да се хвана, а реплики всеки знае да прави!  Wink

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не ми достигат финанси.

# 27
  • Мнения: 5 250
Не ми достига смелост/кураж, самочувствие, че мога успешно да се справя. Финансите и те не са за подценяване.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Недостатъчно свободно време и организираност.

# 29
  • Мнения: 2 950
Не ми достига смелост да рискувам и да започна нещо много различно, което от хоби да се превърне в бизнес , от който да се издържам!

# 30
  • Мнения: 1 265
За да си продаваем трябва да изработиш нещо уникално, а всички вече правят неща ръчна изработка и пазара е пренаситен с еднотипни продукти.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 217
Трябва ми повече реклама.

# 32
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 748
Не ми достига смелост и решителност като че ли.

# 33
  • Мнения: 2 024
Споделете в настоящата тема какво не ви достига, за да превърнете вашето  хоби в успешен бизнес.

На мен определено не ми достига на-вече ресурсът време! Не съм оптимист, че хобито ми би могло да издържа семейството ми, заради което се налага да отделям необходимите часове за работа на трудов договор. През останалото време съвместявам всякакви семейни нужди, за които ще се сетите. Всъщност, за хоби остава време чат-пат и то най-вече инцидентно.
Simple Smile

# 34
  • Мнения: 5 679
Хобито ми изисква време за изпълнение, а аз това време го нямам в излишък. Засега времето ми стига за запълване на свободното време с хоби, но не и дотолкова, че да стане бизнес начинание  Peace

# 35
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Не ми достигат време, финанси, решителност и кураж да загърбя сигурната си работа Sad

# 36
  • София
  • Мнения: 561
Да, мечтата е хобито ми да стане бизнес и да мога да изкарвам финансите си от това. През последните години все натам ме води, но не ми достига смелост и подкрепа за да стане.

# 37
  • Мнения: 219
Всяко нещо започвам с голям ентусиазъм, няма да крия, че много пъти съм се замисляла за собствен бизнес, но като че ли все не ми достигат финансите. Може би по-нататък във времето бих рискувала. Няма как да знам крайния резултат без конкретно действие.

# 38
  • Мнения: 1 796
Не ми достига най-вече смелост, а също и финансовият аспект не е за пренебрегване.

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Не ми достигат финанси и  кураж, защото развитието и поддържането на дребен и среден бизнес в нашата държава е меко казано трудно. Освен това нямам и нужния опит засега.

# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 577
Какво не ви достига, за да превърнете вашето  хоби в успешен бизнес?

На мен, както и на повечето тук не ми достигат средства. Имам много мечти, но ще си остана с тях. Дано децата ни успеят да следват своите.  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 836
Здравейте : ))))

Какво не ви достига, за да превърнете вашето  хоби в успешен бизнес?

Лично на мен не ми достигат средства за сайт, реклама, а понякога не ми достига и хъс и амбиция, за да се опитам поне да осъществя част от нещата,които намирам за хоби .

# 42
  • Мнения: 5 435
Пари и време, за да реализирам мечтата си без да се притеснявам....

# 43
  • Мнения: 2 069
Не ми достига смелост, а и началният капитал е проблематичен.

# 44
  • Мнения: 254
Не ми достига смелост да рискувам, самочувствие да повярвам, че ще се справя и не на последно място - пари ...

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
И на мен не ми достига смелост. Не знам дали съм достатъчно добра в това, което правя. А и, честно казано, не мисля, че бих могла да превърна хобито си в доходоносен бизнес.  Blush

# 46
  • Мнения: 1 423
Разгледах сайта, хареса ми  bouquet. След малко ще се регистрирам.
Крайно време е да се появи читав сайт за безплатни онлайн обяви у нас!
Не ми достига време и реклама, за да доразвия хобито си. То няма да стигне ниво на много печеливш бизнес, но бих могла да съм на малък плюс, ей така, за самочувствие  Crazy.

# 47
  • Мнения: 160
Не ми достига желание. Хобито ми е риболов, а пазара е пренаситен с рибарски принадлежности. Предпочитам да си остане хоби, време за разтоварване.

# 48
  • Мнения: 1 185
Не ми достигат пари, кураж и нахалство и контакти в необходимата сфера.

# 49
  • Мнения: 309
Не ми достига кураж, опит и увереност , че ще се справя.

# 50
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
Не ми достигат кураж и средства, за да стана предприемач и да открия собствен бизнес.

# 51
  • Мнения: 662
Сайтът и самата идея са много хубави, поздравления! Хареса ми, че дава възможност всеки, безплатно да отвори собствен магазин, да се опита и да превърне хобито си в работа.

Много пъти съм се изкушавала да превърна моето хоби в бизнес, в момента също съм на такъв кръстопът. Все нещо не достига или по-точно, човек е склонен да намира оправдание за липсата си на кураж. Рискът плаши много хора, по-удобно е познатото, макар и не носещо удовлетворени, за съжаление...

# 52
  • София
  • Мнения: 231
Не ми достигат финансови средства, не ми достигат сили да се боря с бюрокрацията. Това което ми достига е желание и добро настроение Simple Smile

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Слава богу имам професия която обичам и работата не ми тежи. Нямам амбиция за собствен бизнес.Хобито мие да шия гоблени, но го правя за собствено удоволствие.Някак си не мога да се разделя с това което съм създала в продължение на понякога месеци.

# 54
  • София
  • Мнения: 974
Не ми достиганай- вече смелост,  сякаш. Нямам  увереност, че съм достатъчно добра, в това което правя и ще мога да се справям професионално.
Отделно е и финансовата част както и други фактори, специфични за дейността,  с която искам да се занимавам.

# 55
  • добрич
  • Мнения: 339
Това, което не ми достига определено е смелост и кураж. Незнам защо винаги пресмятам и мисля за бъдещето/не че смятам, че това е лошо де....,/, но понякога човек трябва да се остави по течението...да има смелост. Имала съм възможности, имам идеи, имам две ръце и с тях мисля, че мога да направя много. Не ме е страх от работа, но май истината е че не искам да разбутвам така създадения ми свят....

# 56
  • Мнения: 1 480
Много се притеснявам да не би начинанието ми да се окаже неуспешно...поради това все седя и гледам как другите, по-смели успяват.

# 57
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Не ми достига време, както и гръб, на който да се облегна, защото съзнавам рисковете  Peace Но в действителност дебна за подходящ момент, пролука и съм в готовност за скок  Peace

# 58
  • Мнения: 770
Досега не ми достигаше време. Иначе имам и куража, и увереността, и всичкото...Скоро обаче ще настъпи моментът, в който ще изляза на сцената.  Grinning  Който не рискува, не пие шампанско!

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Не ми достигат увереност и смелост.

# 60
  • Мнения: 605
Нямам достатъчно самочувствие. Липсват ми и достатъчно контакти. Въпреки това до известна степен съм постигнала някакво ниво, имам конкретни резултати. Биха могли да бъдат много по-впечатляващи обаче.
И много ме е яд на пасивността ми. А време имам предостатъчно, но рядко го използвам за нещо полезно, което в последствие да донесе доходи.
Поздравления за сайта!

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
не ми достига доразвита докрай идея, време, умения за някой неща... Blush

# 62
  • София
  • Мнения: 135
Не ми достигат финанси и време.

# 63
  • Мнения: 2 112
Не ми достигат опит и финанси. Но преди всичко смелост и воля да се преборя с заобикалящата злобна среда!

# 64
  • Мнения: 384
Не ми достигат финанси и най-вече време...

# 65
  • Мнения: 49
Момичета, регистрирах се в сайта и сега ще си направя магазин  Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 4 052
Липсва ми търговски нюх, липсва ми "дарбата" за пазарлък. Он лайн е по-лесно определено, благодаря за възможността.  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 973
Моят отговор е не по-различен от другите....наистина не ми достигат финансите. НО , ако човек има силното желание за нещо, самоувереност, че може да намери начин, успява. Явно и самоувереността ми липсва Sad

# 68
  • При децата ми
  • Мнения: 6 054
Май много неща не ми достигат: достатъчно смелост, амбиция и не на последно място - средства.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 175
Липсват ми инициативност, самоувереност и малко помощ, за да започна  Simple Smile Освен това би ми се искало да проявявам повече творчество и креативност, но доста често практичността в мен надделява.

# 70
  • Мнения: 4 181
Предполагам амбиция и смелост. Иначе имам идеи Simple Smile

# 71
  • Мнения: 16
Идеята за сайта е страхотна, мисля да се регистрирам и аз.

# 72
  • велико търново
  • Мнения: 585
Не ми достигат :пари за курс , за материали, база та ми е за ремонт основен. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 6 936
Много е хубаво, че се появява нов сайт за подобен тип продукти, но мисля че проблемът е главно в липсата на търсенето им.
Аз ще отговоря от името на майка ми, която е творец на красоти, но не й достига смелост и финанси, за да доразвие хобито си и да го превърне в бизнес.

# 74
  • София
  • Мнения: 13 135
Не ми достигат финанси, решителност и кураж.

# 75
  • Мнения: 49
На всеки нещо не му стига. Но за мен това е липса на желание. Аз също имам липса на средства, но  мечтата един ден да не ставам рано сутрин за работа, стремглаво ме кара да опитвам, защото без действия няма резултати  Wink

# 76
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
И на мен не ми достига смелост..... Не знам дали съм достатъчно добра в това, което правя. А и, честно казано, не съм сигурна дали бих могла да превърна хобито си в доходоносен бизнес...

# 77
  • Мнения: 1 622
Страх ме е да опитам.
Финанси също, но вероятно ако не се притеснявах толкова, щях да потърся и начин.

# 78
  • Мнения: 31 152
Явно не ми достига кураж.

# 79
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ами, случи се така, че превърнах хобито си в бизнес. За сега не твърде успешен, но...липсва ми опит... Simple Smile

# 80
  • Мнения: 55
Не ми достига време и финанси.

# 81
  • Мнения: 301
Не ми достигат финанси и може би кураж...

# 82
  • Мнения: 740
Недостатъчно свободно време и организираност.

# 83
  • Мнения: 78
Не ми стигат смелост  и финанси, иначе сайта е чудесен Peace

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Не ми достигаше сродна душа, с която да споделя всичко (и по-важното да има споделяне на същите интереси от другата страна), но вече намерих и започваме да градим  Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!  Grinning
На мен не ми достигат кураж и финанси, за да превърна хобито си в успешен бизнес.

# 86
  • Мнения: 10
Здравейте!

Не ми стига време.. ако човек може да живее 200 години.. до къде бихме стигнали?

# 87
  • Мнения: 433
Не ми достига време и усамотение, за да премисля всичко. А и признавам си, трябва ми мъничко кураж и смелост. Проектът ни е семеен, надявам се да започнем стартирането му още тази година.

# 88
  • Мнения: 6 529
Ще следя темата

# 89
  • Мнения: 1 964

На мен не ми достига кураж и вяра в себе си ...   за съжаление.
Иначе при повече оптимизъм и време се намира и финанси.

# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Най-вече не ми стига увереност, че нещата ще потръгнат. Да намеря пазар ми се струва най-трудната част. Самата работа не ме плаши.

# 91
  • Мнения: 1
Здравейте на всички.
След като прочетохме коментарите, забелязваме тенденция на отговорите- не достига време, средства, реклама.
Точно за това създадохме сайта www.yaza.bg. Сайтът е създаден за хора с талант и хоби, обичащи да създават уникални неща, и за хора, ценящи ръчната изработка.
Създавайки магазин в www.yaza.bg, Вие си гарантирате лично отношение към всеки, възможност за достигане до повече клиенти, лесно и бързо популяризиране на вашите продукти. bouquet
За нямащите смелост- не е нужно само приятелките и съседката да виждат творенията, предоставете ги на всички, това е доста добър начин за страничен доход  Wink

# 92
  • Мнения: 1 180
Изтеглени са късметлиите, които ще получат пакети за SPA уикенд от Yaza.bg.
Това са MIra BU и glaciala. Честито!


Двамата потребители ще получат лични съобщения във форума с информация за начина, по който ще бъдат изпратени ваучерите.

Общи условия

Активация на акаунт