Въпрос за лекарските направления за деца

  • 2 276
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 972
Radeto всичко си зависи от лекаря. Моята лекарка като ми се наложи спешно да отида при специалист ми каза - отивай, аз после ще се оправя с него. И наистина отидох, прегледаха ме без направление в момента и без да плащам. Изглежда се е обадила по телефона и го е предупредила. Не всички лекари са еднакви, рядко но се срещат и много добри, каквито всъщност трябва да са всички лекари.

# 16
  • София
  • Мнения: 498
А някой знае ли дали се отпуска направление за кръв и урина на бебе на което му предстои операция, защото нашата педиатърка ми каза че не може повече да ми дава направления за изследвания, защото имало някакви нови условия от здр. каса, а именно тези изследвания да си ги правят болниците. Обаждам се в болницата , а от там ми отговарят: - "да има нещо такова, но ние още не сме готови за това, трябва да си дойдете с изследванията, зато иначе няма да ви пиемем"
И единственият ми изход е на частно !!!
Ми за какво е тая здравна каса тогава #2gunfire

# 17
  • Мнения: 14 654
eeee,за кръв и урина на бебе,дори нашата смотана педиатърка ни даваше направления.длъжна е,но пък ако съвсем не може да се справиш с нея,в гринберг ще ти направят бързо и качественето нужните изследвания-аз неведнъж съм използвала услугите на тяхната лаборатория и съм доволна

# 18
  • София
  • Мнения: 2 181
И ние правиме изслдвания за предстояща операция-даде ми абсолютно всички направления.Правим ги извън болницата,за да не стоим там излишно 2 дена в болнична обстановка само заради тях.

Общи условия

Активация на акаунт