Складове на едро - памперси

  • 19 301
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
В Младост 1А има представителство на Паломита и ние оттам си купуваме на едро техните памперси. 90 бройки - 28лв. Качеството обаче е различно - имат едни партиди, които са по-добри от Памперс, но повечето са като по-обикновените марки и съответно не толкова качествени.

# 16
  • Мнения: 104
Къде в Обеля????Споделете ,ако не ви затруднява  baby_neutral

Лидке това е адреса по карта - http://bgmaps.com/map.asp?sid=288468b90cb6ef264aa0a63b77f1b3e3&a … Name=&oType=9

На колелото на 7цата има магазин, но цените са по-високи.
Ние купуваме от склада в Обеля за бебешките домове. Има разлика в цените м/у 1, 2 и 3то качество. При 3тото качество казаха, че липсват някои от лепенките. И има от всички видове размери в денка. Докато 1во и 2ро са по размери (килограми).
благодаря ти много за информацията  bouquet newsm51  bouquet

# 17
Цитат
В началото (по-точно края  Wink) на улицата откъм моста Чавдар - първата кооперация на 1 етаж, в един апартамент
на прозореца има голям розов  Rolling Eyes надпис (памперси..... )
ето карта :
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=9454c48c5dec0d575ae1dbf3c298ca … Name=&oType=9

Този склад работи само с магазини!
Благодаря все пак!

# 18
  • Мнения: 1 685
AnMary,вие за домовете от кое качество взимате и на каква цена?
Имам познат, който продава памперси на 10 или 11 стотинки(май Thinking).Те са си абсолютно редовни (в смисъл всичко си им е на място), но са найлонови и трябваше да се вземе по-голямо количество.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 708
Цитат
В началото (по-точно края  Wink) на улицата откъм моста Чавдар - първата кооперация на 1 етаж, в един апартамент
на прозореца има голям розов  Rolling Eyes надпис (памперси..... )
ето карта :
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=9454c48c5dec0d575ae1dbf3c298ca … Name=&oType=9

Този склад работи само с магазини!
Благодаря все пак!

Ами не е така, аз лично съм си купувала от там няколко пъти, явно не са искали да ти обърнат внимание, защото са доста дръпнати жените, които продават там, или са имали повече работа  newsm78

# 20
Ами да, верно е, че имаха работа, но мъжете там бяха много учтиви, а тази жена с която говорих в последствие, доста рязко ми обясни, че работят само с магазини и ми обърна гръб.

# 21
  • Мнения: 12
Здравейте, видях сега тази тема и искам да помоля за точен адрес на склада в Обеля или актуален линк. Казаха ми че някъде в района на "Ломско шосе" също имало складове за памперси. Предварително благодаря Simple Smile

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте, видях сега тази тема и искам да помоля за точен адрес на склада в Обеля или актуален линк. Казаха ми че някъде в района на "Ломско шосе" също имало складове за памперси. Предварително благодаря Simple Smile

Точно зад последната спирка на тр. 7 в една тухлена къща на 1 ет. Пише "памперс бебе Вики" . Там продават и евтини памперс-гащи. За Обеля не знам продават ли на дребно.
Иначе линка към картата на АнМари не работи, ще се радвам ако го оправите да видя и аз къде е склада там. 

Общи условия

Активация на акаунт