Напълняхте ли след като спряхте цигарите?

  • 12 981
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 258
Отказах цигарите за три месеца и не качих-дори свалих.Номерът е да не заместваш цигарите с храна.

# 17
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Аз не, а мъжа ми да  Laughing

# 18
  • Мнения: 13 512
Аз се чувствам прекрасно и съм ужасно горда от себе си! Пушех по 2 кутии Давидофф от черния -наи-силния(не  слим) и ги отказах точно за два дни. Първият изпих 3-4 Табекс-а и  изпуших 8 цигари. Втория ден- 2 Табекс-а и една  цигара. И това беше! Но сега ме плашат  килограмите.... иска ми се да  го отдам на това,че не пуша... но няма да се предам,де....ще се боричкам с килограмите!

# 19
  • Мнения: X
Аз отказах цигарите и не качих нито кило но когато ги спрях вместо захар в кафето или чая слагам захарин,хляба го намалих драстично.Когато ми се яде смуча бонбонки от тези дето са без захар и то само ако ми се допуши силно.Гледам да се движа повече а и хапвам често салатки между яденетата така че когато седна на обяд или вечеря да не изпитвам силен глад и да не ям много.

# 20
  • Мнения: 13 512
Може би не зададох въпроса си правилно: Имах предвид  дали се качват кг. без промяна на хранителният режим. Ясно е, че ако се замества цигарата с  храна, ще се пълнее.

# 21
  • Мнения: 298
Трябва да те разочаровам, аз ям  колкото и преди, но факт са +4 кг. Но аз си го обяснявам със забавения метаболизъм, след спирането на цигарите, и се надявам с времето да се нормализира, 4е направо се чувствам ужасно  Sick

# 22
  • Мнения: 5 475
Трябва да те разочаровам, аз ям  колкото и преди, но факт са +4 кг. Но аз си го обяснявам със забавения метаболизъм, след спирането на цигарите, и се надявам с времето да се нормализира, 4е направо се чувствам ужасно  Sick

И аз бях така,отгоре на всичко имах неблагоразумието да спра едновременно с цигарите и противозачатъчните..и резултата е,че качих около 5 кг..заех се със спорт и вече ги няма! Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 786
Отказах цигарите преди 5 години, качих 5 килограма и още си ги нося Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 3 372
От 28.12.2005 г. не пуша и не съм качила нито едно кило Wink

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 252
От Нова година не пуша. Апетита ми не се е увеличил фрапантно, а колкото до килограмите -  нямам кантар, но спрямо дрехите нямам промяна.

# 26
# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Отказах цигарите преди повече от 4 години, но един от най-неприятните ми спомени от тогава беше, че за 4 месеца след отказването бях качила 7 кг, при условие, че се ограничавах сериозно в яденето и ходех редовно на фитнес Close
Някакъв кошмар беше, хем се мъчиш да гладуваш цял ден и да блъскаш в залата, хем кантара все нагоре сочи...

След тези 4 месеца забременях и започнах да отдавам другите качени килца на бебето, но предполагам ,че все още съм си качвала и от непушенето.

# 28
  • Мнения: 522
аз когато ги спрях, качих за 1 месец 7кг. #Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 2 530
Качих в границите на нормалното за зимно време. Но успоредно с отказването от цигарите тръгнах и на фитнес и всичко си дойде на мястото за около два месеца.

Общи условия

Активация на акаунт