Някой да знае за лятна количка, която....

  • 1 621
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 301
Някой да знае за лятна количка, която да се сгъва като чадър, но детето да може да се гледа и по посока на движението и в обратна посока. Т. е или коша да се върти или и аз не знам как може да стане.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Съмнявам се да има такъв модел лятна количка.

# 2
  • София
  • Мнения: 115
Има такава количка - Bebe Confort Loola, може да я видиш в магазин Малечко. Цената е около 600-650 лв. Много лека и компактна след сгъване, невероятно добра количка.

# 3
  • София
  • Мнения: 301
Благодаря, но освен нея /визирам цената/ друга подобна не се ли намира?

# 4
  • Мнения: 1 639
На мен не ми е попадала такава  Rolling Eyes
Тези , които са толкова леки и се сгъват , както си казал , обикновено детето гледа само в посока на движението.......
А иначе , може само дръжката да се премята и да се сменя положението на детете, но не знам да има лек лятен вариант на такава   Thinking

# 5
  • Мнения: 1 059
Не си спомням да съм виждала такава количка.

# 6
  • Мнения: 1 426
има Пег-перего Прамете за 700лв.

# 7
  • Мнения: 2 723
Не че ми е работа ама за какво ти е да се върти коша?

# 8
  • Мнения: 1 000
Някой да знае за лятна количка, която да се сгъва като чадър, но детето да може да се гледа и по посока на движението и в обратна посока. Т. е или коша да се върти или и аз не знам как може да стане.

Здрасти
Има модел на Чиполиино от тази година
Модела е ПУКИ.Върти му се обаче сенника.....което е доста по-удобно от това да завъртиш целия кош.Има вградено портбебе, което се намира в самото дюшече на количката..... разкопчава се цип от едната страна и се закопчава от другата като затваря вътре коланите за да не убиват на бебето и да не ти се пречкат....ама не мога да ти го обясня точно...... отиди в някой магазин и го погледни Simple Smile ако продавачката не знае погледни каталога на Чиполино......там е дадено на снимките
комбинирана е и върви с чанта Simple Smile
Струва към 230 лева и е с 1 година гаранция
Има голям багажник и степенки да се вози по-голямо дете отзад
Много е лека...............

http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1596 или виж на

http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2006&c … ry=109&type=1

# 9
  • София
  • Мнения: 301
 Благодаря на всички, купихме Лола.

# 10
  • Мнения: 5 265
 Laughing Честито, честито   bouquet!

# 11
  • София
  • Мнения: 301
Благодаря, дано излезе и здрава, че понашите разбити тротоари и улици доста тормоз ще види.

# 12
  • София
  • Мнения: 8 272
Благодаря на всички, купихме Лола.
Честито,
ама аз съм малко пристрастна към тоя модел
нали е "copy-paste" на Chicco Pick-Up само с килограмите са се изложили (+3.5кг).
Ако е здрава колкото Pick-Up-а нямаш грижа с тротоарите, моята е свалям  минимум 10 пъти седмично по стълбите като я дърпам на зад и няма проблем (да не чуе дявол:) )

# 13
  • София
  • Мнения: 9 899
има Пег-перего Прамете за 700лв.

Прамете-то в летния вариант гледа само по посока на движението.

# 14
  • Мнения: 2 768
Благодаря на всички, купихме Лола.
Честито,
ама аз съм малко пристрастна към тоя модел
нали е "copy-paste" на Chicco Pick-Up само с килограмите са се изложили (+3.5кг).
Ако е здрава колкото Pick-Up-а нямаш грижа с тротоарите, моята е свалям  минимум 10 пъти седмично по стълбите като я дърпам на зад и няма проблем (да не чуе дявол:) )

Малко си се пообъркала! Тук става въпрос за количка Лола на Bebe Confort, френски производител!

Общи условия

Активация на акаунт