офф: кърмачески хумор

  • 6 239
  • 132
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 958


просто не се сдържах, винаги съм харесвала самоиронията  Mr. Green

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Това "офф" в заглавието като "Офф, пак ги настъпах..." ли е? newsm62

# 2
  • Мнения: 35 958
по-скоро "наседнах"  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 435
 newsm62 Големи сте скици

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Пфуй, опазил господ Mr. Green

# 5
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Е,страшна си,много кефещо.  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 547
То натам вървят нещата  Twisted Evil

Искам лифтиинг, но преди това май искам второ бебе  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 559
 newsm17 ама натам вървят нещата Joy

# 8
  • Мнения: 6 243
Ама поне има хубави очи жената

# 9
  • Мнения: 35 958
Ама поне има хубави очи жената

малко тъжни  Weary

# 10
  • София
  • Мнения: 830
Oффффффф
Аз на там вървя Close Close Close

# 11
  • Мнения: 1 440
Имайки предвид тъжните очи,сигурно става въпрос за времето,в което ще сме в дълбоката ни старост.
Е,тогава със сигурност няма да ми пука!

# 12
  • Мнения: 980
Oфф, дайте малко готини мацки, да се "стегнем" и ние.  Stop Не се чувствам ОК като гледам тъжни "очи"  Confused

# 13
  • Мнения: 922
Офф - да се стегнем Wink Joy

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Oфф, дайте малко готини мацки, да се "стегнем" и ние.  Stop Не се чувствам ОК като гледам тъжни "очи"  Confused

Заповядай:



Не знам дали от тризнаците изглежда така жената, но ако е така, веднага се записвам за ин-витро Mr. Green

# 15
  • Мнения: 1 559
Ама нещо и бебоците са доста окльощавелички Rolling Eyes Пък ако мацката изглежда така благодарение на тях, искааам и аз поне 4-5 такива дребосъка за угояване

# 16
  • Мнения: 293
за тризнашките майки незнам но за съм комбинация от двете снимки-недоспал поглед и слаба но не толков финна колкото тази мацка,а тя май добре си подремва

# 17
  • Мнения: 980

Нелогична снимка - не можеш да изглеждаш толкова безгрижна с три бебчета, а и не е стегната, а манекенски тип.  Rolling Eyes Пробвай пак, Jade.  Mr. Green Grinning

# 18
  • Мнения: 967
Забавно е, не можеда се отрече, но за щастие не е вярно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Скоро ходих на лекар и докато ме преслушваше лекарката даже не се стърпя и извика сестрата да види как може да съм кърмила 1годи 4мес, а да миам толкова стегнат бюст, не било за вярване Rolling Eyes
Това не беше самореклама, а да кажа на младите майчета СПОКО, кърмете си спокойно, който е имал гърди преди раждането ще ги има и после, който е нямал - да не набеждава кърменето за това Mr. Green

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
който е имал гърди преди раждането ще ги има и после, който е нямал - да не набеждава кърменето за това Mr. Green
Това е истината... за съжаление. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 41
Много весело! hahaha  Laughing

# 21
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
който е имал гърди преди раждането ще ги има и после, който е нямал - да не набеждава кърменето за това Mr. Green
Това е истината... за съжаление. Rolling Eyes

Не е баш така!  Rolling Eyes Айде спрете да кърмите и пак ще си говорим!  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 6 243
който е имал гърди преди раждането ще ги има и после, който е нямал - да не набеждава кърменето за това Mr. Green
Това е истината... за съжаление. Rolling Eyes

Не е баш така!  Rolling Eyes Айде спрете да кърмите и пак ще си говорим!  Twisted Evil
не на мене тия Naughty
спирала съм вече.

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 14:27 от sladka hapka

# 23
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ами и аз съм спирала, ама...  Rolling Eyes Сега имам размер, какъвто имах в 8-ми клас.  Embarassed За съжаление откъм форма не го докарвам на въпросната възраст.  Twisted Evil
Тва е положението - циците ми отидоха в 12-килограмовото вече добиче.  Mr. Green  Поне зърна имам де!  Crazy

# 24
  • Мнения: 3 760
Мдаааааааааа на там вървят нещата....

# 25
  • Мнения: 3 591
АЙДЕ ПЛАКНЕТЕ ОЧИ

а това какви мисли ви навява? Mr. Green

# 26
  • Мнения: 35 958
а това какви мисли ви навява? Mr. Green



африканска му работа! не ти стигат трите момчета, а започна и маймуните от клона да сваляш, за да ги кърмиш! по-кротко го давай!  Mr. Green

# 27
# 28
  • Мнения: 3 591
африканска му работа! не ти стигат трите момчета, а започна и маймуните от клона да сваляш, за да ги кърмиш! по-кротко го давай!  Mr. Green

Ох Бубе, шефа дойде да ме пита що се хиля толкова шумно на глас  Embarassed Embarassed Embarassed

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Ох Бубе, шефа дойде да ме пита що се хиля толкова шумно на глас  Embarassed Embarassed Embarassed
Да н' ти напи пак складираното мляко? Mr. Green

# 30
  • Мнения: 3 591
Да н' ти напи пак складираното мляко? Mr. Green

A-aa Не  Naughty
Аз съм му взела страха  Mr. Green
Иначе от време на време подмята - "Ти няма ли да ходиш да се цедиш вече?" от което аз  Embarassed

# 31
# 32
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Край, вдигам ръце от вас!  ooooh! Отивам при нормалните хора!   Mr. Green

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Край, вдигам ръце от вас!  ooooh! Отивам при нормалните хора!   Mr. Green

Няма да те приемат, вече не си от тях  Mr. Green

# 34
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ще отричам всичко!  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 577
така,така ще станем всички

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 603
Готина темичка хихихи

# 37
  • София
  • Мнения: 1 254
ех умрях от смях...  Joy
предлагам да я ковнем тая тема на първа страница и да си пускаме от време на време по някой лаф за кърменето и други извратености  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 959
...циците ми отидоха в 12-килограмовото вече добиче.... Поне зърна имам де! ...
Зъхи, и след кърменето все нещо трябва да остане, все пак! Поне за спомен! Hug

# 39
# 40
  • Мнения: 980
предлагам да я ковнем тая тема на първа страница и да си пускаме от време на време по някой лаф за кърменето и други извратености  Mr. Green

Айде сега къде тук извратености свързани с кърменето?  Rolling Eyes Такова животно нЕма! Wink

# 41
  • Мнения: 11 540
Това "офф" в заглавието като "Офф, пак ги настъпах..." ли е? newsm62
hahaha Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 98
      Hug Уау ама много е забавно при вас ,бе !!! Но като гледам така май темата трябва да се казва "Кърменето разваля фигурата на жената" След втората и третата страница не разбрах кое му е ОФФ. Но да си кажа сега и моето мнение :фигурата на жената може да се промени от бременността , но ще се възстанови , ако преди и след раждането се правят различни упражнения.
     Кърмеща мама  bombs
     
ех умрях от смях...  Joy
предлагам да я ковнем тая тема на първа страница и да си пускаме от време на време по някой лаф за кърменето и други извратености  Mr. Green
newsm10  smile3521

# 43
# 44
  • Мнения: 1 878
Веселячки  Mr. Green

# 45
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Това го разпратих насам-натам Laughing

# 46
# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Мноого яко hahaha
Браво, Бубанка  Grinning

# 48
  • Мнения: 127
Не вярвах, че ще има тема, с която да се забавлявам повече, отколкото с тая за абсурдните реплики, ама т'ва ме гътна  Joy
Бубанке, а дали няма и нещо преди А, за такива като мен и Зъхи дето са ни останали само зърна? Щото и аз не съм съгласна, че който си е имал хубав бюст преди това, ще го има и после - поне аз не съм от този вид, даже и тема пусках, ама мненията бяха 50:50  Thinking

# 49
  • Мнения: 462
Зъхи, умрях си от смях! Щото и на мен така ми бяха станали гърдите. Но сега се кефя че са надути. Само дето като ме изсучат и се погледна в огледалото и ми става тъжно като си помисля какво ме чака след 2-3 години Sad((((((((... Ама нали зърна ще си останат  Mr. Green

# 50
# 51
  • Мнения: 843
   Много свежооо!
   Ама за успокоение да кажа.. ,че  не кърмя,  ама  моите ц..ци също са подвластни  на земното притяганеее и то как!! Още не ми се вият около кръста.. но има време:-))

# 52
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 925
Ей, ама сте и вий значи. Ще рече човек, че само кърмещите имат цици... и то до коленете.

Бързо повечко снимки в стил манекенката на Джейд, та да се позамаже положението... Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 810
И к'во сега?
Ще се препъваме значи...
Аз каквато и без това съм спъната, отиде ми мерака за трето...
Поне като имам две дечица в студено време ще си ги загръщам с двенките...

# 54
  • Мнения: 35 958
Зъхи, умрях си от смях! Щото и на мен така ми бяха станали гърдите. Но сега се кефя че са надути. Само дето като ме изсучат и се погледна в огледалото и ми става тъжно като си помисля какво ме чака след 2-3 години Sad((((((((... Ама нали зърна ще си останат  Mr. Green

не се оплаквайте! аз бюст имам 6-7 кила, но зърна - ич нЕма  Naughty и ви завиждам  Confused кой каквото си няма ...  Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 393
Божееее
На мен след кърмене циците са ми като празни торби #Crazy Само едни зърна стърчат / ПОНЕ МАЛКО ДА ОПРАВЯТ ГЛЕДКАТА / В интерес на истината след кърменето на първото ми дете си бяха доста сносни , но сега вече им взеха здравето #Cussing out /и форматаааааааа/

# 56
  • Мнения: 462

МАЛИИИИИИИИИ

# 57
  • Мнения: 35 958

миии, на око така го преценявам ... чашка Д едва ме побира ... преди 7 години бях между А и Б - т. е. има сериозно развитие  Mr. Green
но май си предпочитах чашка Б  bowuu, сега много ми пречи анатомията  Sick

# 58
  • Мнения: 3 810
миии, на око така го преценявам ... чашка Д едва ме побира ...
Ми от тез чашки как си ползваш слинга? newsm78
Аз пък съм като дялана дъска... Tired
Отде иде туй мляко, все му се чудя Thinking

# 59
  • Мнения: 35 958
миии, на око така го преценявам ... чашка Д едва ме побира ...
Ми от тез чашки как си ползваш слинга? newsm78

гърдите не ми пречат, само уравновесяват задника  Mr. Green
представям си без тях как щях да изглеждам  Laughing
оспамихме и офф-ската тема

# 60
  • Sofia
  • Мнения: 1 263

миии, на око така го преценявам ... чашка Д едва ме побира ... но май си предпочитах чашка Б  bowuu, сега много ми пречи анатомията  Sick
И аз така! Cry

# 61
  • София
  • Мнения: 1 485
Аз пък да си кажа честно, много ме наплашихте  Sad
Като се родим имам голямо желание да кърмя бебчо и сега редовно си чета в този форум и попивам информация, за да съм подготвена. Ама все си мислех, че остават някакви цици след кърмене...
Аз нямам много, малки са, а формата им е малко издължена. През бременността не ми се увеличиха, само малко се закръглиха (радвам се, че не е имало резки промени, защото нали било лошо), обаче се ужасявам от мисълта след кърменето да са ми по-зле и по-плоски от преди бременността  Sick
Така ли става?

# 62
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Остават цици, споко Wink
Така както ги описваш, и моите са подобни - едно кратко кърмене с насилствено отбиване и порядъчно увисване преживяха и се оправиха до около 90%, а сега сме на дългосрочното кърмене, да видим то как ще се отрази Laughing

# 63
  • Мнения: 462
Споко, Bubble79 !!!

След кърменето си стават същите както и преди това. Който си има си има Simple Smile. Ама ако ослабнеш много естествено и циците ще се стопят Simple Smile При мен така беше. На мен главно килограмите ми влияят. Като напълнея и циците се подуват, като ослабна и стават на висящи  зърна, хахаха Simple Smile малиии, ако ме чуе мъжът ми ще вземе пак да ми се кара... Той, непонятно за мен, все ги харесва. При това е цицоман Simple Smile

# 64
# 65
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
малий мами направо ме развеселихте  hahaha Joy hahaha ... а това с размерите и аз го разпратих натам насам  Sunglasses
Bubble79 туй малко е кърмаческия хумур  Wink  ...  цици си има

# 66
  • Мнения: 3 810
гърдите не ми пречат, само уравновесяват задника  Mr. Green
представям си без тях как щях да изглеждам  Laughing
И отзад ли чашките ти са Д?  Wink

# 67
  • Мнения: 6 243
Спрете и се засрамете, щото взехте да плашите бременната аудитория.

# 68
  • Мнения: 35 958
И отзад ли чашките ти са Д?  Wink

там са F + hahaha

# 69
  • Мнения: 631
за спомен ... ще ни останат зърна като пръчиците "Слънчо"
хихихихихи
а за гърди незная
виц :
Клиент пита продавачка в магазин : "имате ли гърди "
тя: "Не"
клиента: "аз виждам .... питам за пилешки"

# 70
  • Мнения: 631
наскоро забелязах че като се изкъпя и обикновенно се бърша, обличам при бебечото защото всички знаете  че милите не стояват много самички
та така и той едни радостни възгласи като гледа голите ми гърди и като си сложа бельо се разплаква ....
иска си ги детето .... направо за негови си ги има
та той си ми ги харесва

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ето и още нещо, да посъбудим темата...

# 72
  • Мнения: 6 243
Експресе, това в профила ти е абсолютна отврат. Бърже го махай!!!

# 73
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Като котенца са се наредили - а после ще разправят, че не можело да се кърмят тризнаци Mr. Green

# 74
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Виждам, че пак съм ви отпуснала!  Twisted Evil Я бързо пред директора!  Sunglasses

# 75
# 76
  • Мнения: 929
Бе аз гръдна обиколка имахи чашка Е съм носила ,обаче сега кото гледам колко са увиснали немога да се понасям

# 77
# 78
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374

Във втория линк я има онази прочута снимка на пакистанските близнаци - едното кърмено (момченцето) и здраво, другото хранено от шише (момиченцето) и умиращо... Тая снимка предизвиква навсякъде ожесточени коментари, защото е просто поразяваща и ужасна... и истинска.

# 79
  • Мнения: 1 735
Да,вярно ,много е зловеща! Брррр...



Хедра ,знаеш ли нещо повече по случая? Защо е постъпила така тази майка?  newsm78
Веднага се сещам за няколко причини ,но ми стана много любопитно какво точно е станало.  Cry

# 80
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ами не е постъпила така по собствено желание.
Родила е близнаци - момче и момиче. Лекарите в болницата авторитетно са й заявили, че няма да има достатъчно мляко да кърми и двете бебета и затова едното трябва да се храни с формула. Естествено, избор кое да е бебето, което ще получи по-лошия вариант (формулата) изобщо не е стоял - в Пакистан както и на много други места момченцата са на почит, момичетата кучета ги яли. Съответно момченцето суче, а момиченцето получава формула, когато има - разредена с повечко вода, че да стигне за по-дълго, а като няма помощи от формула - яде каквото има и каквото му дадат, ако изобщо му дадат. И... ето я картинката. Много зловеща метафора за това докъде стига намесата на човека в природните закони и доколко предлагането на алтернатива наистина е алтернатива... Както и добра илюстрация на това доколко неетичен е маркетинга на заместители на майчиното мляко особено в Третия свят - предоставят някакво количество $безплатно$, зарибяват майките да не кърмят, а да потребяват продукта и в един момент кранчето секва - а като нямат пари хората да си купят въпросните млека, децата започват да измират от недохранване, диарии и прочее.
Сега много народ би казал, че това важи за Третия свят и че не може да се случи в развитите страни, където формулата е безопасен и добър вариант. Обаче... ето едно научно изследване по въпроса - за САЩ 2004г говорим - http://www.nih.gov/news/pr/may2004/niehs-02.htm

# 81
  • Мнения: 1 735
Кошмар!  Close
Навсякъде едно и също! Тия хора ,които получават "цивилизована" помощ от "развитите" държави биха били много по-щастливи да не я получат. Лошото е ,че самите те не го знаят и осъзнават.
Лъскавите нещица почти винаги грабват окото на бедняка ,за съжаление. И онези използват точно такава стратегия. Масирани реклами по ТВ ,модерни шишета и шарени биберони ...  #2gunfire

Много ,много мъчно ми е за момиченцето от снимката! Cry Дали е живичко още... Където и да е ,със сигурност чистата душица ще получи възмездие за страданието си.

Цитат
Researchers compared CDC records of 1,204 children who died between 28 days and one year of causes other than congenital anomalies or cancer with those of 7,740 children still alive at one year.
  Много големичка цифрата!!!  ooooh!  #Crazy  Sick

# 82
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Снимката е много стара - от 80-те години, ако не се лъжа. И момиченцето е починало Sad

# 83
  • Мнения: 35 958
Експресе, това в профила ти е абсолютна отврат. Бърже го махай!!!

не крилатият ангел по гола физика, нали  Mr. Green

снимката на пакистанката с бебчетата наистина е кошнарна  Sick

# 84
  • Мнения: 1 735
 Sick Cry
Поне е в Рая милата душичка!

Ах,превърнахме ви веселата темичка в мелодрама ,ще ни извините надявам се!

# 85
  • Мнения: 352
Oфф, дайте малко готини мацки, да се "стегнем" и ние.  Stop Не се чувствам ОК като гледам тъжни "очи"  Confused

Заповядай:



Не знам дали от тризнаците изглежда така жената, но ако е така, веднага се записвам за ин-витро Mr. Green


Еее тамън мислех на бубанка да отговоря - но твоята снимка просто ме разби - уникална е Simple Smile))))))))   bouquet

# 86
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Откъде пиете мляко?









# 87
# 88
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 89
  • Мнения: 1 735

Ааааааааааааа НЕ! Това е снимката!!!!!  tooth tooth tooth smile3532 Hands Clap

# 90
  • Мнения: 8 917


просто не се сдържах, винаги съм харесвала самоиронията  Mr. Green
smile3532 smile3532

-Бабо, може ли да си поиграя с циците ти?
-Може, моето внуче, но не се отдалечавай много!

# 91
# 92
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Laughing Свежо! Ще го присъединя с другата веселяшка тема.

# 93
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Да се развеселим и ние малко, а не само цици да даваме Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Страшни снимки hahaha Шоколадовото мляко ми е любимото Joy

# 94
# 95
  • Мнения: 6 243
Ето и нещо от мен по темата:
http://ndess.blogspot.com/2006/06/kaffeweier.html

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

 hahaha
ама каква струйка, чак и завидях  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 1 146
Joy Joy Joy страхотно е клипчето Joy Joy

# 98
  • Мнения: 35 958
най- ми хареса този, който си поиска допълнително Simple Smile

# 99
  • Мнения: 1 586
Как да не й завиди човек на лет-дауна  Laughing

Все пак ми се струва, че има някакъв lact-aid апарат някъде под ризата, неестествена ми се струва тая струя, пък и как потича по поръчка...

# 100
  • Мнения: 1 735
Нещо не ми се отваря тоя линк ,пък ми се събуди любопитството... Thinking

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 823
Нещо не ми се отваря тоя линк ,пък ми се събуди любопитството... Thinking

И на мен. Cry

# 102
  • Мнения: 2 085
мм и на мен newsm78.я дайте пак

# 103
  • Мнения: 35 958
явно има проблем, вчера го видях, днес го няма

# 104
# 105
# 106
  • Мнения: 1 947
   Хахахахах, суууперр!!! Наистина ли тече толкова силно или има някаква шашма? Simple Smile)))) Ама последният как си поиска още млекце, хахахаа!!

# 107
  • Мнения: 2 085
Много яко клипче! Laughing Забелязахте ли, че мацката непрекъснато си държи дясната ръка в джоба?Защо ли? newsm78

# 108
  • Мнения: 6 243
Много яко клипче! Laughing Забелязахте ли, че мацката непрекъснато си държи дясната ръка в джоба?Защо ли? newsm78
Сигурно от там управлява някакъв вид lact-aid. Няма начин тая струя да е естествена Naughty

# 109
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Голяма забава hahaha - но наистина струята по нищо не прилича на нормалната - хем е само една, хем е твърде силна Laughing

# 110
  • Мнения: 35 958
Голяма забава hahaha - но наистина струята по нищо не прилича на нормалната - хем е само една, хем е твърде силна Laughing

хората не го знаят  Mr. Green - к'ви са шашнати  hahaha

# 111
  • Мнения: 435
 Аз пък да ви кажа , че е въжможна струята  HugОбикновено на мен са ми повече от 5-6 , но понякога ( например под душа ) се случва и да е една и то такава . Naughty

# 112
  • Мнения: 35 958
моите са като душче - няколко много тънички и във всички посоки - насочването невъзможно  Joy

# 113
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 178
моите са като душче - няколко много тънички и във всички посоки - насочването невъзможно  Joy
и аз съм така  newsm08
и под душа  Wink

# 114
  • Мнения: 3 810
Направо си кажете че са като фонтани.  hahaha
При това си променят силата и посоката на струята от настроението ви. Joy

# 115
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Вижте с какви статуи хората увековечават кърменето  Mr. Green


# 116
  • Мнения: 352
Готино клипче ама струята и според мен не е естествена някак много лвесно тръгва и спира Simple Smile))) Да оставим факта че е една и доста с голямо фи  Joy Joy

# 117
  • Мнения: 3 760
Бу, статуята е разкошна!   bouquet

# 118
  • София
  • Мнения: 1 254
Бу, очаквай подобна статуя в чест на твоя милост. Ще пием всички от твойте цици. И тва всичко защото си ЛЛЛ лидер, ша знайш!

# 119
  • София
  • Мнения: 18 679
Ще пием всички от твойте цици.
Аааааа, без NaughtyОбичам я Бу, ама не чак толкоз Sick

# 120
  • София
  • Мнения: 1 254
Ще пием всички от твойте цици.
Аааааа, без NaughtyОбичам я Бу, ама не чак толкоз Sick
ама то вода бе  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 3 760
Ще пием всички от твойте цици.
Аааааа, без NaughtyОбичам я Бу, ама не чак толкоз Sick
ама то вода бе  Mr. Green
Тогава ` що мъчи Маята?  Mr. Green

# 122
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Тогава ` що мъчи Маята?  Mr. Green

Щот' не знае какви хубави адаптета продават... Mr. Green

# 123
  • Мнения: 9 679
След първата бременност молех господ да ми ги остави в това положение, амо той си взе малко като че ли. А сега с второто още се кърмим, а какво ли ще ми остане накрая?

# 124
  • София
  • Мнения: 1 254
Ще пием всички от твойте цици.
Аааааа, без NaughtyОбичам я Бу, ама не чак толкоз Sick
ама то вода бе  Mr. Green
Тогава ` що мъчи Маята?  Mr. Green
Че Маята се мъчи, е едно на ръка, то е ясно! Всяко кърмено бебе си е мъченик.
Ама кат' построим статуята на БУ и кат' текне вода от рижите зърна, тогава тя ще има възможност много хора да мъчи!  Laughing

# 125
  • Мнения: 35 958
Тогава ` що мъчи Маята?  Mr. Green

Щот' не знае какви хубави адаптета продават... Mr. Green

да я светнем тогава, ние с теб поне опит имаме  baby

# 126
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Жена и бебе са в лекарския кабинет, чакайки докторът да дойде за първия преглед на бебето. Докторът пристига, преглежда бебето, претегля го и тъй като е малко притеснен, пита дали бебето е на кърма или на адаптирано мляко.
"На кърма", отговаря жената.
"Тогава, съблечете се до кръста", нарежда докторът. Тя така и прави.
Той й ощипва зърната, после притиска, мачка и разтрива двете й гърди за известно време, като внимателно ги преглежда. Като й махва да се облече, казва:
"Нищо чудно, че не е наддало достатъчно. Нямате никакво мляко."
"Знам", казала тя, "аз съм баба му, но съм доволна, че дойдох."
 Wink

# 127
  • София
  • Мнения: 18 679
 Joy Joy Joy

# 128
  • Мнения: 3 760
Жена и бебе са в лекарския кабинет, чакайки докторът да дойде за първия преглед на бебето. Докторът пристига, преглежда бебето, претегля го и тъй като е малко притеснен, пита дали бебето е на кърма или на адаптирано мляко.
"На кърма", отговаря жената.
"Тогава, съблечете се до кръста", нарежда докторът. Тя така и прави.
Той й ощипва зърната, после притиска, мачка и разтрива двете й гърди за известно време, като внимателно ги преглежда. Като й махва да се облече, казва:
"Нищо чудно, че не е наддало достатъчно. Нямате никакво мляко."
"Знам", казала тя, "аз съм баба му, но съм доволна, че дойдох."
 Wink

# 129
  • Мнения: 942
Жена и бебе са в лекарския кабинет, чакайки докторът да дойде за първия преглед на бебето. Докторът пристига, преглежда бебето, претегля го и тъй като е малко притеснен, пита дали бебето е на кърма или на адаптирано мляко.
"На кърма", отговаря жената.
"Тогава, съблечете се до кръста", нарежда докторът. Тя така и прави.
Той й ощипва зърната, после притиска, мачка и разтрива двете й гърди за известно време, като внимателно ги преглежда. Като й махва да се облече, казва:
"Нищо чудно, че не е наддало достатъчно. Нямате никакво мляко."
"Знам", казала тя, "аз съм баба му, но съм доволна, че дойдох."
 Wink
smile3532 newsm62 newsm62 newsm62

# 130
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
ХАХАХА-и мен ме прегледа така доФторЯ на около 80 години Joy Joy Joy
Да бях знаела вица,щях да изтипосам майка ми. hahaha

# 131
  • Мнения: 949
Жена и бебе са в лекарския кабинет, чакайки докторът да дойде за първия преглед на бебето. Докторът пристига, преглежда бебето, претегля го и тъй като е малко притеснен, пита дали бебето е на кърма или на адаптирано мляко.
"На кърма", отговаря жената.
"Тогава, съблечете се до кръста", нарежда докторът. Тя така и прави.
Той й ощипва зърната, после притиска, мачка и разтрива двете й гърди за известно време, като внимателно ги преглежда. Като й махва да се облече, казва:
"Нищо чудно, че не е наддало достатъчно. Нямате никакво мляко."
"Знам", казала тя, "аз съм баба му, но съм доволна, че дойдох."
 Wink
Laughing

# 132
  • Мнения: 2 085
....
"Знам", казала тя, "аз съм баба му, но съм доволна, че дойдох."
....
  rotfImao rotfImbo rotfImao

Общи условия

Активация на акаунт