Математически турнири - 38

  • 160 066
  • 754
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 726
май тази година много не са ги домислили нещата с 3,4,5 и 6 клас...

индивидуално състезание 10.00 - 11.30ч.
отборно състезание 11.30 - 14.00ч.
награждаване 14.30ч.

много претрупано ми се струва, бая зор ще видят децата...

Много състезания има в този период струпани.

# 406
  • Мнения: 819
Зор ще видят,ще стоят и гладни!Нещо е недообмислено,трябва да се включи някаква малка почивка поне от половин час.

# 407
  • Мнения: 839
Със сигурност трудно ще се вместят в този график. Моето хлапе преди състезание е много стегнато и почти не яде. Една годнина на МЗ откара гладен почти до 15.30 и беше пред колапс.

# 408
  • София
  • Мнения: 10 825
А "Панаира само един вход ли има?
АЗ се надявам, че въпреки че не е обявено все пак ще имат някаква почивка между индивидуалното и отборното състезания и ще могат да хапнат по някой сандвич Rolling Eyes Макар че миналата година бяха стояли гладни и ги взехме полуумрели от глад

# 409
  • Мнения: 378
А "Панаира само един вход ли има?
Панаира има три входа, които аз знам, но този за срещата е встрани от главния вход в посока север.

# 410
  • Мнения: 4 204
Програмата на МЗ вече е сложена в сайта на Академията.
http://www.academy21century.com/competitions-2016/math-stars.php

Според обявената програма ще има отборно за 2 клас. Отново ли е грешна информация?

# 411
  • София
  • Мнения: 1 373
Отборното за втори клас щяло да бъде във вид на забавно състезание. Каквото и да значи това.

# 412
  • Varna
  • Мнения: 439
 ОФИЦИАЛНАТА ПРОГРАМА ЗА ВТОРИ КЛАС В НАШИЯ САЙТ НАИСТИНА СМЕ НАПИСАЛИ, ЧЕ ЩЕ ИМА ОТБОРНО СЪСТЕЗАНИЕ.
ТО Е ПОДАРЪК ЗА ДЕЦАТА И Е ЗАБАВНО! ИДЕЯТА Е ДЕЦАТА ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАТ ЕДИН ЧАС С МАТЕМАТИКА!
ВАЖНО!!
І. НАГРАЖДАВАНЕТО ЩЕ БЪДЕ В 16.00 Ч.
УЧАСТНИЦИТЕ ВЪВ ВТОРИ КЛАС СА - 120! ТРЯБВА ДА ИМА ВРЕМЕ ЗА ПРОВЕРКА.
ДОЦ. КОРТЕЗОВ ЩЕ НАГРАДИ 5 И 6 КЛАС В ПАНАИРА.
СЛЕД ТОВА ЩЕ ДОЙДЕ, ЗА ДА ВРЪЧИ НАГРАДИТЕ НА ВТОРОКЛАСНИЦИТЕ В Х. МАРИЦА.
ІІ. В ПРОГРАМАТА НЕ СМЕ НАПИСАЛИ, НО СМЕ ПРЕДВИДИЛИ ВРЕМЕ ЗА ПОЧИВКА - ЩЕ ИМА ВИЦ ПАРАД!!
САМОТО СЪСТЕЗАНИЕ Е ЗАБАВЛЕНИЕ!

Хората са помислили и за почивка и за обяд... Все пак не го правят за първи път.

# 413
  • Пловдив
  • Мнения: 991
Има ли математическо състезание в гр. Пловдив, в което могат да участват деца от подготвителните групи? Благодаря

# 414
  • Мнения: 1 726

Много състезания има в този период струпани.
[/quote]

Малко съм разочарована, колкото и да се надявах да нагласим програмата за всичко, не става, Звездите отпадат. Sad

# 415
  • Мнения: 10 380
А какви други състезания има по това време newsm78

# 416
  • София
  • Мнения: 10 825

Много състезания има в този период струпани.

Малко съм разочарована, колкото и да се надявах да нагласим програмата за всичко, не става, Звездите отпадат. Sad
[/quote]Какво друго има в началото на юни освен Националното и Математически звезди?

# 417
  • Мнения: 1 726
Какво друго има в началото на юни освен Националното и Математически звезди?
[/quote]
Информатиката е тогава.

# 418
  • София
  • Мнения: 10 825
Аха, да! Успех!  Hug

# 419
  • Мнения: 1 601
Има ли математическо състезание в гр. Пловдив, в което могат да участват деца от подготвителните групи? Благодаря
Мисля, че за тази учебна година вече няма такова състезание.
Имаше едно което се проведе в училище Кирил и Методий, през март доколкото си спомням. newsm78
Като цяло много повече възможности за децата има в София. / предучилищна възраст/ На 28 май има турнир за малки таланти в Детската академия, но началния час е 8,30 и просто много трудно да вдигна толкова рано детето, че да пътуваме от Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт