Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 апр. 2016, 15:20 ч.

Хасково - 20

• 42 158
  • 410
  •   1
Отговори
# 15
Последните 2 страници на старата тема, ако не се лъжа, точно това се обсъждаше Peace
Аз съм с две ръце за д-р Добрев, също мога да ти предложа и д-р Стоев, както и д-р Кехайов.

# 16
Д-р Кехайов -от личен опит,  и д-р Стоев, при него не съм била,  но много мои познати ходят при него и са доволни

# 17
Повтарям се,но не мога да изкажа благодарността си към др.Добрев. С две ръце съм за него  Peace

# 18
  • хасково
Момичета кажете ми читав лекар за водене на бременост,работещ с Здравната каса.Досега съм ходила в нашия град само за цитонамаска.
Аз и двете бременности ходих при д-р Недко Петров и съм много доволна. 

# 19
здравейте.и аз да се включа в темичката.предстои ми раждане скоро и след дълго мислене реших да избера др.Добрев пред пловдив.сега като виждам доволни се успокоих,не бях чула много отзиви за него.

# 20
Аз раждах при др.Добрев. Много внимателен,не ми позволи да изпадна в паника,раждането мина леко и безпроблемно. Пожелавам ти леко раждане и на теб bouquet

# 21
Д-р Латев има ли частен кабинет, понеже работното му време(11-15ч) във 2ра поликлиника не ме устройва.

# 22
Януари месец ходих във Военна болница там д-р Латев преглежда още от 7 сутринта,когато е на работа.Но незнам дали всеки ден е там.Можеш да провериш на място или по телефона.

# 23
Благодаря ти за напомнянето за Военна б-ца. Понастоящем не живея в Хасково, идвам си днес следобед и затова питах за частен кабинет по-скоро за към края на работния ден или евентуално утре, че съм на зор  Confused

# 24
Здравейте, има ли от четящите темата, мамита с колички, които си търсят компания като мен?

# 25
В кой район си? Ние сме все по центъра, рядко ходим към градската и ямача Simple Smile

# 26
Аз живея на ямача, обаче в делничните дни ми е скучно там и все слизам по центъра поне да съм сред хора. Става ли да ти пиша на лични?

# 27
  • хасково
Момичета и мен ме бройте за среща в центъра Simple Smile

# 28
Пишете на лични  да Simple Smile дават лошо време и ще обикаляме по детските кътове ние, обикновено сме в този на бул. Съединение, срещу бившата Крайпътна къща, не знам как се казва

# 29
Записвам се да ви следя Simple Smile
И аз съм с две ръце за Добрев втората бременност следях при него и при него родих доволна съм!
Първата следях при Петров , но много се чака ,иначе също съм доволна Simple Smile
Ако има някой за разходки към Кенана да свирка Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт