Ресторант с детски кът

  • 19 048
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 381
Наистина ми трябва спешно. Свекито ще празнива 60 годишнина и имен ден в неделя. Мислела е в Дивака , но както знаете там не правят резервации. Обаче ние ще има и  двама термонатора - братчеди  на около 2 години и сега търся да нямеря заведение с детски кът, но и да не е много скъп, че не и е по възможностите. Едната възможност е пицария Рагаци, но не мога да откиря телефон имаче имам отзиви за нея. Другата е Ветрило, че има голям двор, но не съм убедена колко е подходяща, все пак не е лято и те ще влизат  и излизат. Ако можете да ми помогнете ще съм ви безкрайно задължена (Пица Хит и Гудис- отпадата поради цените си). Проблема е сложен щото е цветница и сигурно ще има много празнуващи......

# 1
  • Мнения: 4 053
в Горна баня, ресторант "на върха"
има огромна градина с люлки,пързалки,пясъчник,клоуни и т.н. с възможност масите да са на вън.
супер е.  bouquet

и се вижда цяла София от горе

# 2
  • Мнения: 1 381
в Горна баня, ресторант "на върха"
има огромна градина с люлки,пързалки,пясъчник,клоуни и т.н. с възможност масите да са на вън.
супер е.  bouquet

и се вижда цяла София от горе


Благодаря ти, обаче все си мисля че за вечеря ще е по-подходящо да сме вътре, че не сме Петров ден дето има една дума. Въпреки че го дават топла до 21 градуса в неделя, но не ми се рискува. Ама че ми стана сложна задачата.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Ето ти подобна тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=35014.0;all

# 4
  • Мнения: 134
в Горна баня, ресторант "на върха"
има огромна градина с люлки,пързалки,пясъчник,клоуни и т.н. с възможност масите да са на вън.
супер е.  bouquet

и се вижда цяла София от горе


А къде точно е този ресторант? Звучи ми страхотно!

# 5
  • Мнения: 4 053
немога точно да го обясня,но който и да питате в Горна баня ще ви упъти,
извън квартала е посока планината точно на върха,минавасе покрай училището за всестранно развити деца........ newsm78

# 6
  • Мнения: 9 990
И мен ме вълнува......ако може инфо
Колкото до Ветрило-отвън има 2 люлки, ако децата са малки ще ви е трудно да ставате постоянно след тях.Ако сте в този район-Рагаци е по-добрият вариант.В стаята  за деца има кака.Телефон нямам сега да пусна, но е зад 20 поликлиника.резервация е здължителна,защото на празника места няма да има.

# 7
  • Мнения: 1 381
Благодаря ти. Първо тука влезнах , но не намерих нищо подходящо, затова пуснах и тема.

В крайна сметка запазих в Регаци.
Сетих, че намвремето намирах телефони номера на 144  Mr. Green. Пустия му Интернет все още не може да надмине доброто старо време. 

# 8
  • София
  • Мнения: 469
Благодаря ти. Първо тука влезнах , но не намерих нищо подходящо, затова пуснах и тема.

В крайна сметка запазих в Регаци.
Сетих, че намвремето намирах телефони номера на 144  Mr. Green. Пустия му Интернет все още не може да надмине доброто старо време. 

Къде точно се намира.
Някакви координати дали можеш да пуснеш. Аз също се интересувам.

# 9
  • Мнения: 1 381
Ако
.........Къде точно се намира.
Някакви координати дали можеш да пуснеш. Аз също се интересувам.
Пицарията Рагаци е на ул Хубча, бл 195. Това е Красно село, улицата точно след пазара, но е еднопосочна и трябва да се направи кръгче и да се влезне от  към ул. Дойран. Телефон е 9557670.

Определено сме доволни. Имаше момиче, което беше с децата през цялото време. Да стълбите са стръмни, но нашия юнак ги качваше без проблем после аз го завеждах до долу, пук и както ги следеше по-малките да не щъкат много нагоре надолу. Като цени съшо е приемливо.

# 10
  • София
  • Мнения: 469
Ако
.........Къде точно се намира.
Някакви координати дали можеш да пуснеш. Аз също се интересувам.
Пицарията Рагаци е на ул Хубча, бл 195. Това е Красно село, улицата точно след пазара, но е еднопосочна и трябва да се направи кръгче и да се влезне от  към ул. Дойран. Телефон е 9557670.

Определено сме доволни. Имаше момиче, което беше с децата през цялото време. Да стълбите са стръмни, но нашия юнак ги качваше без проблем после аз го завеждах до долу, пук и както ги следеше по-малките да не щъкат много нагоре надолу. Като цени съшо е приемливо.
Удобно ми е като място. Непременно ще го проверя. На мен ще ми трябва края на м. май.
А, имаш ли инфо какво представлява детския кът.

# 11
  • Мнения: 52
Горещо ти препоръчвам ресторант ФЕЙТЕ има добра кухня, двор, люлки , пясъчник  не се налага да се напрягаш за да знаеш какво става с детето ти. Ресторанта е хубав и доста посещаван от семейства с деца. Ние сме редовни посетители.

Намира се след Южния парк посока хладилника има автомивка след нея веднага в дясно после в ляво и направо вече ще го видите. Необходима е резервация тъи като винаги е пълен.

# 12
  • Мнения: 9 990
Хм, за Феите може ли да се изкажа и аз?Да-направено е с много мерак, отделни бунгалца за отделни компании, люлка/ за най-малките/ и пързалка.Места има и без резервации, колкото пъти сме ходили, все е имало.Още първият път ми направи впечатление, че е посещавано заведение от малко ...как да кажа-неналагащи контрол родители-децата вилнееха и правеха опити да влизат в нещо като шадраванче, пързалката как е оцеляла досега-незнам.Човека, който е собственик обикаляше разтревожено и сподели,че преди няколко дена дете си е сцепило главата на люлката и сега той ги варди/ смениха люлката с тези-бебешките на въжета/И това го виждам всеки път като отидем.Отделно-кухнята в Рагацци е пъти по-добра от там.Място за паркиране не винаги има, а свободни маси има/там са едни тесни улички, дето маневрите са трудни малко/А, пясъчник вече няма, това беше преди година-две, ако само преди няколко дена не са сложили пак Wink
Иначе-вариант е, стига да не попаднете на веселящи се купонджии в някое от сепаренцата-бунгалца и не са надули яко тяхната си музика.Така слушате смесица от музикални интерпретации.Обслужването-също има какво да се желае още...

# 13
  • Мнения: 781
немога точно да го обясня,но който и да питате в Горна баня ще ви упъти,
извън квартала е посока планината точно на върха,минавасе покрай училището за всестранно развити деца........ newsm78

Национален учебен комплекс по културата е това училище, беше уж за надарени деца/мен ако питаш по-голямата част протежета/, сега е Италиански лицей, учила съм там Laughing След центъра на Горна баня, по единствения главен павиран път нагоре, а ресторанта не съм го пробвала, но звучи много добре и мисля да се поправя. Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 2 530
Не видяхте ли датата на последната публикация на Eva? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт