Забрана за публикации

  • 6 483
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Здравейте, имам наложена забрана на телефона си, може ли да  ми кажете какъв е проблема.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Здравейте,
Опитвате се да влезнете през блокиран адрес, използван некоректно в мрежата, описан в блек листи и stopforumspam.com и филтриран за форума ни.
Освен това, поддържането на повече от един активен потребителски профил във форума е против правилата, не е коректно и се санкционира, Вие имате още един профил, активен към момента.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте, моя приятелка ми писа с молба да попитам тук защо й е блокиран профила и не може да се логне и съответно няма как да попита сама.
Никнейма ѝ е -INA-73

# 18
  • София
  • Мнения: 39 711
Здравейте, моя приятелка ми писа с молба да попитам тук защо й е блокиран профила и не може да се логне и съответно няма как да попита сама.
Никнейма ѝ е -INA-73
Най-вероятно я е засегнал чужд бан. Да пробва да смени провайдера, т.е. да използва друга wi-fi мрежа.

# 19
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте, моя приятелка ми писа с молба да попитам тук защо й е блокиран профила и не може да се логне и съответно няма как да попита сама.
Никнейма ѝ е -INA-73
Най-вероятно я е засегнал чужд бан. Да пробва да смени провайдера, т.е. да използва друга wi-fi мрежа.
Благодаря!
Тя в момента, не е в Бг. Дали това може да е причината?

# 20
  • София
  • Мнения: 39 711
Благодаря!
Тя в момента, не е в Бг. Дали това може да е причината?
Да.

# 21
  • Мнения: 120
Забранени са ми входящите съобщения. Как мога да го оправя?

# 22
  • Мнения: 35 891
Минете на обикновената версия, през мобилната не можете да редактирате профила си.
Указания за настройките на личните съобщения можете да прочетете тук /постът е №33 - пиша го в случай, че не се отвори направо той/
Ако имате затруднения, пишете ми лично съобщение.

# 23
  • Мнения: 44
Здравейте, моя приятел ми писа с молба да попитам тук защо и е блокиран профила безсрочна забрана мултиакаунт,не може да се логне и съответно няма как да попита сам.
Никнейма и е- Cengiz Emin 636883

# 24
  • Мнения: 35 891
Профилът е ограничен поради наличието на още профили, използвани от същия човек.
Ползването на повече от един профил е забранено в бг-мамма.

# 25
  • Маями
  • Мнения: 58
Има наложена забрана

Fifka888 - Забрана за: регистрация; публикуване - безсрочна

Мултиакаунт

Какво е това и защо е така? Този профил от който пиша ми е свързан с фейсбук и за това си направих нов. Къде е проблема?

# 26
  • Мнения: 35 891
Използването на два профила от един и същ човек е забранено от правилата на форума.

# 27
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Здравейте, използвам Opera през мобилния си телефон. Скоро бях в чужбина и, проверявайки форума през деня, получих следното съобщение:



Проблемът след връщане в България продължава. Нормално влизам в бг-мамма през компютър, на телефона сега ми се налага през google search,  но Opera ми е по-удобна. Как може да се оправи грешката?

Общи условия

Активация на акаунт