Как да отворя кокосов орех?

  • 3 635
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 044
Вече съм спец по кокосовите орехи BlushТа значи първо с измит тирбушон се пробива една дупка,слага се една сламка и се изпива кокосовото мляко,след което се взима една ножовка се почва едно рязане,рязане,докато не почне леко да се показва бялото.След като се разполови се изрязва кокоса.От двете половинки може да си направите свещници,на мен тази идея ми дойде,като си купих такъв свещник от кокосов орех за 14 лв от Айко.После мойте станаха много по-готини.Ето ги BlushПонеже забравих да сложа някакъв аромат като топях восъка ,след като стегнаха ги напръсках с един парфюм на Диор,той малко мирише на кокос,та сега ми миришат супер Crazy

# 16
  • Мнения: 1 187
Ей направо ми събра очите! Crazy  smile3501

# 17
  • София
  • Мнения: 2 044
Ей направо ми събра очите! Crazy  smile3501
Embarassed Embarassed EmbarassedАко знаеш колко е лесно,а е много ефектно.Но все пак трябваше да си купя един свещник от 14 лв.,та да ми дойде идеята.А и защото ми беше за първи път,няма да ти казвам каква направих цялата кухня EmbarassedВсичко с восък -мивка,печка,добре че е стъклокерамика и с препарата се изчисти всичко.Ако знае някой къде продават кокосова есенция,ще съм му много благодарна да сподели Blush

# 18
  • Мнения: 339
Страхотно сполучливи са, супер!   bouquet
danielad , а какъв восък използваш - от други свещи?  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 2 044
Страхотно сполучливи са, супер!   bouquet
danielad , а какъв восък използваш - от други свещи?  newsm78
От тези дългите свещи използвах восъка,ако искаш да си ги палиш използваш фитила на свещите,ако не както в случая аз сложих канапено въже за да е по-ефектно.Топиш го на водна баня восъка,след това слагаш есенция,аз сложих парфюм накрая,защото не се сетих навреме Blush

# 20
  • Мнения: 339
Мерси   Party
И аз мисля да пробвам, защото из нас се търкалят няколко такива половинки от кокосов орех и само събират прах.  Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 2 044
Ама аз не виждам снимката Sad А много ми се иска. Иначе кокосовите след като ги пробия и изпразня, ги режа с ножовка

Е как не я виждаш?Малко по-надолу в темата Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 7 242
Видях най-после - мерси. много са идейни

# 23
  • София
  • Мнения: 39 758
За свещници не ми беше идвала идея. Но пък чаша за мелба на мъж ми ще направим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт