Отговори
  • Мнения: 3 504


ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМИ на такива деца Hug.

След срещата ни на 1-ви април, се роди идеята да създадам такъв клуб - КЛУБ НА МАЙКИТЕ С ДЕЦА с диагноза ГЕНЕРАЛИЗИРАНО РАЗСТРОЙСТВО В РАЗВИТИЕТО.
Идеята се състои в това, 1 ден в месеца да се събираме - в неделята на първата седмица от месеца. Предлагам неделя - за да спазим Божията заповед, че неделя е ден за почивка, а съботата да наблегнем на повече домакинска ooooh! работа. 

Срещите ни ще се провеждат в кафе-пицария "БАДЖО"!!!Намира се до ресторант Стадиона, зад поликлиниката, вътрешна улица, на приземния етаж на нова  кооперация, ул. "Захари Княжевски" № 2.

Пред кафе-пицария "Баджо" има и градинка с тревна площ, където  могат децата да тичат.
Дата на  Joyпървата ни  Joyсреща  14 май, неделя от 11,30 часа  bouquet[/b][/u]/color] в кафе пицария "Баджо", където ще бъдем задоволени с вкусно и разнообразно меню на любезните домакини, откликнали на идеята ми за създаване на клуба.

Ще се опитвам  newsm78на срещите ни да има и специалист.

Ще Ви очаквам всички желаещи.  bouquet
 Party PartyПоздрави, Даниела Rosoneri

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 14:01 от Rosoneri

# 1
  • Мнения: 534
Много бих искала да присъствам на такава среща но съм от друг град и ще ми е трудно.Ако има сред вас майки на тинейджъри бих се радвала да ми се обадят.

# 2
  • Мнения: 3 504
Здрасти Гери,

много ли си далеч от Пловдив, аз затова писах и от областта, но който има желание да заповяда. Има време, живот и здраве.

Но все пак ти благодаря, че изказа мнение във форума по темата.

Приятен уикенд и чудесни празници!

Поздрави, Даниела

# 3
  • Мнения: 534
Благодаря.Живея във Враца.Ако успея да си наредя нещата ще дойда.Весели празници!

# 4
  • Мнения: 3 504
Здрасти,

весел уикенд и на теб.

До понеделник.

# 5
  • Мнения: 3 504
Здравейте мили мами,

Вече сме месец май и 14-ти ще дойде бързо, аз ще ви чакам и организирам срещата да бъде интересна. Логопед Рени Качорина ще присъства на срещата, работи в спец. градина Елица, също така покана съм отправила и към д-р Деница Михайлова - психиатър във ВМИ Пловдив, работещ с деца с аутизъм и в тази сфера.

за повече инф. пишете ми на лични съобщения.

# 6
  • Мнения: 534
Разкажете как мина срещата.Моля! Praynig

# 7
  • Мнения: 14
Хайде Росонери, разказвай какво стана!

# 8
  • Мнения: 3 504
ООО, Нушкееее, здрасти, ще разказвам... Flutter

# 9
  • Мнения: 3 504
Срещата мина добре...
Дойдоха 2 майки, пихме кафе, разказахме за проблемите, за децата, едната майка беше с голяма дъщеря на 14 години. ,  ще се в включа в кю-то.

Общи условия

Активация на акаунт