Стойка за вана?

  • 5 405
  • 18
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 611
Здравейте, майчета искам да ви попитам за стойките за вана.Исках да си купя такава още преди да се роди детето , но в къщи ме разубедиха , че били много нестабилни като започнело да рита детето щяла да се обърнеи тн.Моля ако някоя от вас ползва такава стойка да сподели дали е доволна, че вече без кръст останах.

# 1
  • Мнения: 1 629
Стойката за вана е едно от най-полезните неща, които купих за бебето. И досега къпя Климент в коритото, на стойката, няма мърдане Peace

# 2
  • Мнения: 5 393
Няма такова нещо.Иво в момента рита като бесен във ваната прави ме вир вода,стойката не мърда.Една много полезна вещ,щади кръста,не заема много място,не е скъпа.Аз мойта я взех от Штъркел за 15лв.Купувай.

# 3
  • Мнения: 1 059
Ами ние си бяхме взели не съм много сигурна ама май сезлонг за къпане му викат. И бях много доволна. То е плат с метална конструкция.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ако се притесняват,че е нестабилно вземете анатомично корито.То е корито с вградена стойка.Моето е на Чиполино струва около 20 лв Hug

# 5
  • Мнения: 3 447
Ние го къпем в анатомична вана със стойка OK Baby и си е много стабилна, нищо че пляска вътре като параход по Мисисипи Mr. Green Много е удобна, освен това се сгъва и не заема място. Купувай Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 404
И ние ползваме корито на стойка. Много е удобно и стабилно. Беба вече взе да рита и да пръска вода наоколо, но стойката до сега не е поддавала и коритото не е помръдвало. Като чета постингите на мамите с по-големи бебета, май дълго ще я ползваме. Извън темата, същото ми го говореха на мен за повивалника, но аз бях твърдо убедена, че ще си купя и не съжалявам! Сега само като се навеждам да взема беба от спалнята /увита в хавлийката след баня/ и да я сложа на повивалника, виждам какво усилие е за кръста. Пази кръста! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 313
Ако става дума за стойка за самата ваничка - наистина е удобно и практично.
Но ако питаш за т.н. шезлонг за вана - е, това е пълна глупост. 
Разбира се, и ние си купихме.....наистина е нестабилно и излишно.

# 8
  • Мнения: 922
В началото Деничка много ревеше, докато я къпем. Беше чудо...
Но след като й взехме стойка за вана - примира си от кеф, когато я къпем. Смее се, мята ръце и крака.
Нашата е на Чиполино и струва около 10-15лв - хич не помня колко точно.
Заслужава си Grinning

# 9
  • Мнения: 120
Това е една от много полезните вещи.Не се навеждаш и не те боли кръста.Обикновено се продава в комплект със самата ваничка, но могат да се купят и отделно.Моите струваха по 21 лв стойката и ваничката, но са купувани отдавна. Сега може и да са по-евтини. Със сигурност няма да съжаляваш за това удобство.

# 10
  • Мнения: 271
Стойката за вана е едно от най-полезните неща, които купих за бебето. И досега къпя Климент в коритото, на стойката, няма мърдане Peace
Peaceи ние като теб

# 11
  • Русе
  • Мнения: 611
Много ви благодаря момичета ще купя  bouquet

# 12
  • Мнения: 559
Стойката за вана е едно от най-полезните неща, които купих за бебето. И досега къпя Климент в коритото, на стойката, няма мърдане Peace
И аз съм на това мнение, ние купихме на CAM Nuvola-185lv и съм много доволна.

# 13
  • Мнения: 729
И аз да се включа по темата със стойката. Аз съм решила да си взема, но тъй като ще взема и обикновено коритце /а те са най-различни/, дали ще си паснат със стойката. Какво мислите?

# 14
  • Мнения: 11 534
Ако става дума за стойка за самата ваничка - наистина е удобно и практично.
Но ако питаш за т.н. шезлонг за вана - е, това е пълна глупост. 
Разбира се, и ние си купихме.....наистина е нестабилно и излишно.
А-а-а не съм съгласна за шезлонга. NaughtyОт самото раждане на бебето до сега-6.5мес така къпя Беба.Нито е нестабилно нито излишно,а напротив много ми е удобно. newsm10Сори за оффа WinkА онтосно стойката-не съм ползвала тъй като съм доста ниска Embarassedи ползвах стол вместо стойка.

Общи условия

Активация на акаунт