neoxid - при бременност

  • 3 346
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 544
здравеите моя прятелка е бременна в 4-тия месец и са и исписали освен фолиевата киселина и неоксид но тя е чувала че не е добре да се пие при бременност и сега се чуди какво да прави. Знаете ли за какво се пие и дали е вредно. Мерси Hug

# 1
  • Мнения: 127
На мен също ми изписаха Неоксид. Това е хранителна добавка, в листовката не се споменава да е противопоказна при бременност. Изписа ми я гинеколог, с оглед на това, че при първата бременност имах високо кръвно и други неразположения. Явно се надява, че сега ще ги избегнем Simple Smile
Мисля, че витамините няма да навредят на плода, а и щом ги е изписал лекар, сигурно има защо.
Поздрави и дано всичко да е наред!

# 2
  • Мнения: 1 341
Доколкото аз знам,неоксида е комбинация от витамини(незнам кои точно),има и пшеничен зародиш,който е полезен за плацентата.Аз мисля,че е много подходящ за бременни!!  Peace

# 3
  • Мнения: 207
Аз също пих неоксид моя лекар ми ги изписа. Не вземах други витамини през бременността Спокойно да си ги пие щом са и казали.  bouquet

# 4
  • varna
  • Мнения: 404
да Неоксид-а се изписва при бременност,не е вреден!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 086
Мики,и аз пих Неоксид  от 20 седмица докато родя.Изписа ми го Гергов за да избегнем проблеми с кръвното.Определено няма да и навреди!

# 6
  • Мнения: 1 544
Ясно , много ви благодаря  Hug

# 7
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Няма такова нещо, че е вредно, това са витамини и минерали, дори има вътре и фолиева киселина. Аз го пия от 9 г.с по 2 на ден по лекарско предписание. Щом й го е изписал лекарят, нама защо да се притеснява, така мисля аз. Нали за това сме се доверили на лекарите, те знаят повече от нас.  newsm53

# 8
  • Мнения: 61
Доколкото аз знам,неоксида е комбинация от витамини(незнам кои точно),има и пшеничен зародиш,който е полезен за плацентата.Аз мисля,че е много подходящ за бременни!!  Peace
Аз го пиех цялата бременост-няма проблеми.Дори е много по-лек от Матерна.На мен ми ставаше лошо от нея и затова изкарах с Неоксит.

# 9
  • София
  • Мнения: 401
И аз пия по 1 на ден от тази седмица и засега се чувствам супер!Но ми казаха да си пия и фолиевата,  за да не направя анемия newsm78

# 10
  • Мнения: 3 960
И аз пия по 1 на ден !

Последна редакция: нд, 16 апр 2006, 22:30 от dvv

Общи условия

Активация на акаунт